משתמשי האינטרנט לא מרוצים לאחר אפל הסירה תכונה מעשית מאוד זו

העדכון ל- iOS 14.4.1 יש הפתעה בלתי צפויה בחנות עבוראייפוןהיעלמותם הפתאומית של יישומון חדשותתכונה שמשתמשים רבים מחשיבים כשימושית מאוד., התפתחות זו גרמה לגל של עצבנות בקרב נאמני אפל, שמוצאים את עצמם משוללי גישה ישירה לחדשות ממסך הבית שלהם. בעוד התגובות מתחממות ברשתות החברתיות ובפורומים, החברה מקופרטינו שומרת על שתיקה, מה שמוסיף לתעלומת ההחלטה.

היעלמות יישומון החדשות

בלב הסערה נמצאת הפונקציונליות יישומון חדשות iPhone, אשר הציע סיכום של החדשות האחרונות עם החלקה פשוטה על מסך הבית. בעקבות העדכון iOS 14.4.1משתמשים הבחינו במהירות בהיעדר קיצור דרך זה למידע., התראות והתראות שנהגו לבשר על חדשות חשובות הן כעת רק זיכרון, ומשאירות את המשתמשים מופתעים ומתוסכלים כאחד.

חוסר שביעות הרצון לא איחר לבוא. משתמשים רבים שיתפו את הרוגז שלהם, וראו בהיעלמות זו צעד אחורה בחוויית המשתמש שמציעה אפל. העדויות ברשתות החברתיות ובפורומים של אפל הולכות ומתרבות, וחלקן תוקעות את אכזבה מול שינוי כזה ללא הודעה מוקדמת או הסבר.

הסיבות להיעלמות

מעטה המסתורין סביב היעלמותו של יישומון החדשות מזין את ספקולציות. ההשערה הנפוצה ביותר קושרת אירוע זה לעדכון האחרון של מערכת ההפעלה, ללא ראיות קונקרטיות התומכות בתיאוריה זו. המשתמשים מקווים להבין את המניעים של אפל ולתהות בפורומים הייעודיים, המנתחים כל שינוי שנעשה על ידיiOS 14.4.1. בינתיים, היעדרותו של הודעה רשמית מהמשרד מקופרטינו רק תורם להעצמת התסכול שחשים אוהדי המותג.

חלופות לגישה לחדשות

עם זאת, הכל לא אבוד עבור אוהדים של חדשות מיידיות. יש מספר עצום שלאפליקציות לאיסוף חדשות מי יכול להשתלט פוטנציאלית. שירותים חלופיים אלה מציעים מגוון חוויות, שלכל אחת מהן יתרונות וחסרונות משלה, החל מצבירה הניתנת להתאמה אישית וכלה באוצרות מומחים. למרות שזה דורש הסתגלות מצד המשתמשים, זה פתרון בזמן ההמתנה לחדשות מאפל על עדכונים עתידיים שיכולים אולי לפתור את הבעיה או להציג מחדש פונקציה דומה.

באותו נושא :  דחיינות, רוע עכשווי? הנה 5 דרכים להילחם בו ביעילות

לכן נותר לראות כיצד אפל תגיב למצב, כאשר המשתמשים ממתינים בקוצר רוח לעדכונים שיכולים לענות על הציפיות שלהם לגישה למידע.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.