משפחה וכוכבים: איך גלגל המזלות שלכם משפיע על היחסים המשפחתיים שלכם?

בחיי היומיום, זה נפוץ עבור אנשים לתהות כיצד הסימן האסטרולוגי שלהם עשוי להשפיע על האינטראקציות שלהם עם אחרים. מה שלעתים קרובות מתעלמים ממנו, עם זאת, הוא כיצד המזלות יכולים להשפיע על היחסים המשפחתיים. במאמר זה נחקור כיצד מזלות אסטרולוגיים תואמיםכיצד היא יכולה לחזק קשרים משפחתיים, וכיצד אסטרולוגיה עוזרת לכם להבין את הדינמיקה בתוך משפחתכם.,

תאימות סימנים במשפחה

כדי להבין טוב יותר כיצד מזלות שונים מתקשרים זה עם זה בתוך המשפחה, כדאי להסתכל על כמה מהמאפיינים הכלליים של מזלות אסטרולוגיים. להלן תיאור קצר של תכונות אלה:

 1. מזלות אש (טלה, אריה, קשת) מזלות האש ידועים באנרגיה, בתשוקה ובעצמאות שלהם.: במשפחה, הם נוטים להיות מוחצנים ותחרותיים למדי.
 2. מזלות אדמה (שור, בתולה, גדי) מזלות כדור הארץ הם פרגמטיים, אמינים ונאמנים.: הם אוהבים יציבות ודברים קונקרטיים. במשפחה, הם לעתים קרובות עמודי התווך שחברים אחרים יכולים לסמוך עליהם.
 3. מזלות אוויר (תאומים, מאזניים, דלי) מזלות האוויר הם אינטלקטואליים, תקשורתיים וחברותיים.: הם אוהבים חילופים וחידושים. במשפחה, הם עוזרים לשמור על איזון ודיאלוג בין החברים השונים.
 4. מזלות מים (סרטן, עקרב, דגים) מזלות המים הם רגשיים, רגישים ואינטואיטיביים.: הם מחפשים ביטחון רגשי ולעיתים מתקשים לבטא את רגשותיהם. במשפחה, הם מביאים עומק ותמיכה רגשית לחברים אחרים.

כשמסתכלים על התכונות השונות האלה, אפשר לראות ששילובים מסוימים של סימנים עובדים היטב יחד בתוך המשפחה, בעוד שאחרים יכולים להיות מקורות לקונפליקט או אי הסכמה. לדוגמה, מזל שור (מזל אדמה) עשוי להסתדר היטב עם מזל סרטן (מזל מים), מכיוון שמשפחתם חשובה להם מאוד. מצד שני, מזל קשת (מזל אש) עלול להיתקל במתחים עם מזל גדי (מזל אדמה) שמעדיף יותר אחריות משפחתית.

אישיותם והתנהגותם של בני המשפחה על פי הסימן האסטרולוגי שלהם

מזלות יכולים גם להשפיע על אישיותם והתנהגותם של בני המשפחה. בעוד שחלק מהסימנים קשורים יותר לבית ולמשפחה, אחרים עצמאיים יותר ומחפשים הגשמה אישית. מעניין לציין הבדלים אלה כדי להבין טוב יותר את הציפיות והצרכים של כל אחד בתוך התא המשפחתי.

באותו נושא :  ביום שני מעורר המוטיבציה (8 בינואר), מזלות כוכבים אלה יפתחו את השבוע עם אנרגיה מדהימה

שלטים שהוצמדו למשפחה

לחלק מהסימנים יש נטייה טבעית לייחס חשיבות רבה לחיי המשפחה שלהם:

 • סרטן בהיותו קשור מאוד לשורשים ולהיסטוריה משפחתית, סרטן נתפס לעתים קרובות כהורה מגונן ואוהב.:
 • שור מזל שור אוהב את הביטחון והיציבות שמשפחה מלוכדת מספקת, ולכן הוא יקפיד לשמור על קשרי משפחה ומסורות.:
 • גדי בעל תחושה חזקה של אחריות וארגון, גדי יהיה להוט לנהל את משפחתו ורכושו.:

שלטים עצמאיים

מזלות אסטרולוגיים אחרים ממוקדים יותר בעצמם ועשויים להתמקד בשאיפותיהם האישיות או בתחומי עניין אחרים:

 • קשת שלט הרפתקני זה אוהב לטייל ולחפש כל הזמן חוויות חדשות, שלפעמים יכולות לקחת אותו מהפקעת המשפחתית.:
 • דלי מזל דלי הוא בראש ובראשונה אינטלקטואל שמחפש כל הזמן להתבלט ולחדש.: משפחתו לא תמיד מעסיקה את מוחו לחלוטין.
 • אריה למרות שהוא חברותי ושובב, ליאו אוהב להרגיש עצמאי מטבעו.: הוא יחגוג בהתלהבות אירועים משפחתיים, אך ייתכן שיהיו לו עליות ומורדות ביחסיו עם יקיריהם.

חקר הקשרים בין כוכבים ויחסים משפחתיים באמצעות אסטרולוגיה

מעניין לבחון כיצד אסטרולוגיה עוזרת להבין טוב יותר את הדינמיקה המשפחתית הזו בכך שהיא מאפשרת לבני משפחה שונים לזהות כיצד הסימנים האסטרולוגיים שלהם משפיעים על התנהגותם. כך ילדים יכולים להיות סלחניים יותר כלפי הוריהם שיש להם סגנון הורות מסוים המוכתב על ידי גלגל המזלות שלהם, או להיפך.

נקודות החוזק של גלגל המזלות במשפחה

כאשר לומדים את העוצמות שמביא איתו כל מזל אסטרולוגי במשפחה, הנה כמה דוגמאות:

 • עקרבים יכול ליצור נאמנות ואמון בין בני משפחה.:
 • דגים הביאו אמפתיה וחמלה, עזרו לכל החברים לבטא את רגשותיהם ולהבין זה את זה.:
 • ג'מיני לקדם חילופי דברים ולמידה מתמדת, אשר מסייעת לכל החברים לצמוח אינטלקטואלית יחד.:

תובנה זו לגבי הקשרים בין גלגל המזלות שלכם לבין מערכות היחסים המשפחתיות שלכם תאפשר לכם להבין טוב יותר כיצד הכוכבים אכן יכולים להשפיע על חיי היומיום בביתכם. מבט מעמיק יותר על אסטרולוגיה יכול להציע לכם עצות חשובות לשיפור היחסים המשפחתיים שלכם ובכך ליצור סביבה הרמונית ואוהבת בין כל החברים.

באותו נושא :  ארבעה מזלות שיתחילו את פברואר עם אנרגיה ואופטימיות, תלוי בכוכבים
mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.