משמעויות החלום הנפוצות ביותר מוסברות לבסוף על פי האסטרולוגיה

אנו מבלים כשליש מחיינו בשינה, וחלק ניכר מהזמן הזה מוקדש לחלימה. חלומות יכולים להיות מסתוריים, מרתקים, מפחידים או סתם מוזרים, אך לעתים קרובות הם מלאים במסרים נסתרים על חיינו ואישיותנו. השאלה שרבים שואלים: מה פשר החלומות האלה? במאמר זה, נחקור את המשמעויות האסטרולוגיות של החלומות הנפוצים ביותר.

חלומות על נפילה

תחושת הנפילה לחלום היא אחד התרחישים הנפוצים ביותר. סוג זה של חלום יכול לייצג את תחושת ההוויה מוצפים באירועים בחיי היומיום והוא יכול להיות קשור לסימנים האסטרולוגיים של גדי ודלי. מזל גדי נוטה לרצות לשלוט בהכל ולכן יכול לחוות את תחושת הנפילה כאשר דברים יוצאים משליטה. מזל דלי, לעומת זאת, הוא מזל שמחפש כל הזמן חופש ועצמאות, מה שיכול להוביל לפחד הזה לאבד את האחיזה שלכם כדי לשמור על יציבות זו.

חלומות טיסה

חלום נפוץ נוסף הוא לעוף. חלום זה עשוי לסמל רצון לברוח או חיפוש אחר חופש. זה קשור בדרך כלל עם סימנים אסטרולוגיים תאומים וקשת. מזל תאומים הוא מזל האוויר ובעל אופי קליל, שיכול לבוא לידי ביטוי בחלומות על טיסה. מזל קשת, בהיותו סימן להרפתקה ואסקפיזם, יכול גם לחוות את חלומות הטיסה האלה כצורה של חקירה או הגשמה.

חולם שירדפו אחריו

מרגיש את הפחד והחרדה של להיות נרדף על ידי מישהו או משהו בחלום הוא גם נפוץ מאוד. סוג זה של חלום יכול לייצג רגשות אשמה, פגיעות או חוסר ביטחון בחיי הערות. סימנים אסטרולוגיים סרטן ועקרב קשורים לעתים קרובות עם סוגים אלה של חלומות. סרטן הוא רגיש במיוחד והוא יכול להיות נוטה לדאגות של אחרים החודרים לחלומותיהם.

חלומות על אובדן שליטה,3

תחושת חוסר היכולת לשלוט במצבו של אדם בחלום היא נפוצה, בין אם זה לאבד את היכולת לדבר, לזוז או לתת לחפציו האישיים לחמוק. חלומות אלה עשויים לבטא תחושה של חוסר שליטה, פסיביות או עיכוב הקשורים למזל האסטרולוגי של בתולה. מזל בתולה, כמזל מוכוון פרטים ושירותי, יכול למצוא את עצמו מוצף באחריות ולפעמים להרגיש שאין לו את האמצעים להתמודד עם מצבו.

באותו נושא :  4 שלטים יקבלו חדשות טובות על כספים ואהבה בתחילת יוני

חלומות על עירום

למצוא את עצמך עירום בציבור יכול להיות חוויה משפילה בחלום, לעתים קרובות משקף רגשות של פגיעות או בושה. חלומות אלה נפוצים בין הסימנים האסטרולוגיים של שור ואריה. מזל שור הוא מזל נשי שמחפש ביטחון, והחלומות האלה עשויים להזכיר להם את הצורך להגן על עצמם יותר. לאריה, לעומת זאת, יש גאווה רבה וביטחון עצמי, והדימוי של להיות עירום בציבור יכול לייצג פחד או חרדה הקשורים לדימוי של האדם.

חלומות על כישלון

כאשר אדם חווה חלומות שבהם הוא נכשל בבחינה, מחמיץ פגישה חשובה, או נכשל בהשגת ההגשמה הרצויה, זה עשוי לאותת על חוסר שביעות רצון בתחומים מסוימים של חיי הערות. הסימנים האסטרולוגיים של טלה ומאזניים ייתכן שיש סיכוי גבוה יותר שיהיו לך חלומות מסוג זה. מזל טלה, בהיותו מזל תחרותי ומוכוון מטרה, עשוי לחוות חלומות אלה כתסכול ממגבלותיהם. מאזניים, לעומת זאת, תמיד מחפש איזון והרמוניה, ולכן יכול לחוות דאגות הקשורות להצלחות כושלות.

חלומות על מקומות מוכרים

חלומות המתרחשים במקומות מוכרים, כגון בית הספר, העבודה או הבית, יכולים לחשוף היבטים של חיי היומיום שלנו. חלומות אלה נפוצים בין הסימנים האסטרולוגיים של מזל דגים וטלה. מכיוון שמזל דגים הוא מזל רגשי, חלומותיהם יכולים לשקף דאגות הקשורות לסביבה הרגשית שלהם. מזל טלה, כסימן לפעולה, יכול לחוות חלומות אלה כתמריץ לפעול במצבים מסוימים.

חלומות על נעדרים

מפגש עם יקיריהם שמתו בחלומותינו הוא גם נפוץ, מעורר זיכרונות ורגשות חזקים. ה סרטן וגדיכסימנים, סביר להניח שיש להם חלומות כאלה. מזל סרטן מייצג משפחה ושורשים, ואילו מזל גדי מבקש לבנות ולשמר מסורות משפחתיות.

  1. סתיו – גדי ודלי
  2. טיסה – תאומים וקשת
  3. מרדף – סרטן ועקרב
  4. אובדן שליטה – מזל בתולה
  5. עירום – שור ואריה
  6. שחמט – טלה ומאזניים
  7. מקומות מוכרים – דגים וטלה
  8. נעדרים – סרטן ומזל גדי
באותו נושא :  כבר נמאס להם מ-2024, לשני המזלות הסיניים האלה לא נשארה אנרגיה. מי הם?

בקיצור, החלומות הנפוצים שיש לנו יכולים להיות מושפעים מהמזל האסטרולוגי שלנו. לכל מזל יש את החוזקות, החולשות והדאגות שלו שיכולות לבוא לידי ביטוי בחלומות שלנו בלילה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.