מרס מגלה תשוקות נסתרות, 3 מזלות יגלו את התשוקות האמיתיות שלהם

כוכב הלכת מאדים נקשר לעתים קרובות עם אנרגיה, כוח ואומץ באסטרולוגיה. הפעם, נראה שזה גם חושף פנים חדשות אצל אנשים מסוימים בכך שהוא עוזר להם לגלות את התשוקות הנסתרות האמיתיות שלהם. במאמר זה נחקור כיצד שלושה מזלות יחוו את הגילויים הללו בהשפעת מאדים.

טלה: תשוקה להרפתקאות וגילוי

מזל טלה מוכר בדרך כלל כמזל נועז ובעל יוזמה. ועם ההשפעה של מאדים, נראה שהפן הזה של האישיות שלהם עומד להתעצם.

שיחת הנסיעות

בימים הקרובים, ילידי המזל האסטרולוגי של מזל טלה ירגישו צורך שאי אפשר לעמוד בפניו לצאת להרפתקה. בין אם מדובר בטיולים בחו"ל, טיולים בחיק הטבע או פעילויות אקסטרים, הם יהיו מוכנים לעשות הכל כדי להרוות את צימאונם לגילוי. אין זה בלתי אפשרי שהם ייסעו ברחבי העולם כדי לגלות תרבויות ומסורות שונות.

עלייה ביצירתיות

בנוסף לרצון שלהם לחקור, בני מזל טלה עשויים להיות מופתעים גם מעלייה משמעותית ביצירתיות. הם יוכלו לגלות את התשוקות שלהם לאמנויות שונות כגון ציור, רישום או כתיבה. תקופה זו תהיה אידיאלית עבור ילידי שלט זה המעוניינים לצאת לפרויקט אמנותי אישי.

שור: תשוקות חדשות מתעוררות על ידי טעם לאתגרים

באופן כללי, בני מזל שור ידועים למדי בפרגמטיות שלהם ובאהבתם לנוחות חומרית. אבל כאשר מאדים עובר דרך השמים האסטרליים שלהם, נראה כי האנרגיה של מאדים תדחוף את הילידים האלה לצאת מאזור הנוחות שלהם ולאמץ גישה הרפתקנית יותר.

בעבודה ובבית

התחום המקצועי יכול להיות אחד המגזרים הראשונים שבהם יורגש שיבוש האיזון הזה. בני מזל שור לרוב מחוברים מאוד לבטיחות ולשגרה, אך במהלך תקופה זו, הם ירגישו צורך דחוף בשינוי בחייהם המקצועיים. מודעות זו יכולה להשפיע גם על חייהם הפרטיים, ולגרום להם לצאת מהרגליהם ולאמץ פעילויות חדשות.

באותו נושא :  5 המזלות האסטרולוגיים הללו יראו את מצבם הכלכלי משתפר משמעותית ב-10 ביולי

תשוקה לאתגרים

מהפכה פנימית זו תוביל בהדרגה את ילידי מזל שור לפתח תשוקה אמיתית לאתגרים. הם יוכלו לבחור לעסוק בפעילויות הכוללות תחרויות, שם יצטרכו להיות נועזים ועקשנים כדי להצליח. חוויות אלה יעזרו להם לגלות את עצמם מחדש ולהבין כי הפוטנציאל שלהם לעתים קרובות חורג מהגבולות שלהם.

עקרב: התבוננות פנימית וגילוי תשוקות בלתי צפויות

עקרב תמיד נחשב למזל שמור ומסתורי. לכן, כשמדובר בגילוי תשוקות נסתרות, נראה אך טבעי שהשפעה זו של מאדים צריכה להדאיג גם אותם.

לנתח את העבר

ילידי מזל עקרב עשויים להתמודד עם זיכרונות מרגעי העבר או להעלות זיכרונות שחשבו שנקברו לנצח. זה מצב זה ללא ספק יוביל אותם להתבוננות פנימית עמוקהבמהלכו הם יתבקשו לנתח בפירוט את ההיסטוריה האישית שלהם ואת האירועים המשמעותיים בקריירה שלהם.,

תשוקות מפתיעות

רחוק מקו ההתנהגות הרגיל שלהם, עקרבים עשויים להיות מופתעים מהופעתם של אינטרסים מקוריים וייחודיים, שעד כה התעלמו מהם. תשוקות חדשות אלה ילבשו צורות שונות: מדיטציה, אמנויות לחימה, מוסיקה אלקטרונית, ייננות… תחומי העניין שלהם יוכלו להתרחב במידה ניכרת, ובכך להציע לילידי מזל עקרב מגוון פעילויות עשיר ומגרה הרבה יותר מבעבר.

הרפתקה רוחנית

מאדים ישפיע גם על החיפוש הרוחני בקרב הילידים הללו. עקרבים יהיו מוכנים יותר לחקור ולהעמיק את הידע שלהם בפילוסופיה, דתות או דיסציפלינות הוליסטיות כמו אסטרולוגיה או מדיטציה. הרהורים רוחניים אלה יכולים להוליד מסע חניכה אמיתי, שבו עקרב יצטרך לשחרר את עצמו מאשליותיו כדי לאמץ את טבעו האמיתי.

לסיכום, השפעתו של מאדים מובילה לעיתים קרובות לשינויים עמוקים במזלות האסטרולוגיים בהם הוא נוגע. פובמזל טלה, שור ועקרב, תהפוכות אלה מתבטאות בצורה של תשוקות חדשות, אשר גורמות להם לגלות מחדש היבטים חיוניים מסוימים של אישיותם. כל שעליהם לעשות הוא לצלול לתוך היקום המפתיע הזה, תוך שמירה על אמונה בעצמם ובפוטנציאל שלהם.

באותו נושא :  אנרגיות חיוביות לטובת בריאותם של סימנים אלה ביום רביעי הקרוב, 17 ביולי.
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.