מפות Google, 3 פונקציות שימושיות במיוחד לנסיעות שלך

מפות Google הוא כלי המיפוי המקוון הנפוץ ביותר בעולם, ולא בכדי, הוא מציע תכונות רבות כדי להקל על חייהם של מטיילים. למרות שאתה ללא ספק מכיר את התכונות הבסיסיות של יישום זה, כגון מציאת הוראות הגעה או איתור כתובת, ייתכן שאינך מודע לכמה אפשרויות שימושיות במיוחד כשאתה בדרכים. במאמר זה, נציג בפניכם שלוש תכונות לא ידועות של מפות Google שיכולות לשנות את האופן שבו אתם מתכננים את הנסיעות שלכם.

תכנן את המילוט שלך עם מזג אוויר מובנה

מזג האוויר הוא גורם מפתח בבחירת הפעילויות התיירותיות שלכם, לא משנה לאיזה יעד אתם הולכים. אין דבר גרוע יותר מאשר לתכנן יום בלתי נשכח של טיולים בגשם במהלך שהותכם בהרים. כדי להימנע מסוג זה של אי נוחות, עדיף לתכנן מראש ולבדוק את מזג האוויר לפני תכנון החופשות שלך.

גישה למידע על מזג האוויר ישירות במפות Google

עם מפות Google, לא תצטרך ללהטט בין אפליקציות שונות כדי לקבל את הנתונים החשובים האלה: כלי המיפוי משלב כעת מידע על מזג האוויר. כדי לגשת אליו, פשוט לחץ על סמל הענן הקטן בפינה השמאלית התחתונה של המסך. לאחר מכן יופיעו תחזיות מזג האוויר לשעות ולימים הקרובים.

בנוסף, מפות Google מציעות גם ווידג'ט הניתן להרחבה להטמעת המפה כמו גם מזג האוויר באתר האינטרנט שלך. לשם כך, עבור אל תפריט> שיתוף או הטבעהולאחר מכן העתק והדבק את קוד ה- HTML שסופק בקוד המקור של דף האינטרנט שלך., בדרך זו, המבקרים שלך יוכלו לגשת למידע על מזג האוויר ישירות מהאתר שלך.

מצא את הזמנים הטובים ביותר לבקר באתרים ולהימנע מההמונים

כאשר אתה יוצא לטיול, לעתים קרובות אין דבר מעצבן יותר מאשר למצוא את עצמך באמצע ההמון, במיוחד כאשר אתה רוצה ליהנות באופן מלא את המראות שהופכים את היעד שלך כל כך מקסים. הפתרון? העדיפו שעות מחוץ לשיא כדי להימנע מהמונים ולא לבזבז זמן בתורים אינסופיים.

באותו נושא :  מה זה Smishing, הונאת ה-SMS החדשה הזו שמרוקנת את חשבון הבנק שלכם?

בדוק את זמני השיא באמצעות התכונה "זמן אמת"

כדי לגלות את המידע החשוב הזה, אינך צריך לחפש באינטרנט המלצות של מטיילים: מפות Google חשבו על הכל! הודות לתכונת "זמן אמת" שלו, כעת תוכל לדעת אם מקום צפוף כרגע או לא. יש לך גם אפשרות לצפות בזמן המתנה משוער לפני הכניסה למקום.

כדי להשתמש בתכונה זו, פשוט הזן את שם אתר התיירות או המוסד שבו ברצונך לבקר בסרגל החיפוש. בתיאור שיופיע לאחר מכן על המסך, תראה שורה שאומרת " כעת« . זה ייתן לך במבט חטוף מושג על רמת התנועה באותו רגע בדיוק.

הורד את המפות לשימוש לא מקוון

גישה קבועה לאינטרנט לא תמיד מובטחת בעת נסיעה – במיוחד אם אתה מחוץ למסלול השחוק. חיובי נדידה יכולים גם להיות גבוהים מאוד בעת שימוש בנתונים הסלולריים שלך בחו"ל. כדי להימנע מללכת לאיבוד ללא גישה למפות Google, תוכל להוריד את המפות שלך מראש כדי שתוכל להציג אותן גם במצב לא מקוון.

בצע את השלבים הפשוטים הבאים כדי להוריד את המפות שלך:

  1. פותחים את מפות Google ומחפשים את האזור או העיר שאליהם אתם נוסעים.
  2. לחץ על הכרטיסייה "תפריט", המיוצגת על ידי שלושה קווים אופקיים בחלק השמאלי העליון של המסך.
  3. בחר באפשרות "מפות לא מקוונות".
  4. לחץ על "+הוסף" הממוקם בפינה השמאלית התחתונה של המסך.
  5. צייר מסגרת מסביב לאזור שברצונך להוריד.
  6. לחץ על כפתור "הורד" כדי לאשר.

לאחר שהורדת את המפה שלך, תוכל להשתמש בכל התכונות הבסיסיות של מפות Google גם ללא גישה לאינטרנט. לדוגמה, לקבל הוראות הגעה, לאתר נקודות עניין או לדעת את שעות הפתיחה ואת מספרי הטלפון של העסקים שאתה מעוניין בהם.

לסיכום, שלוש התכונות הלא ידועות הללו של כלי מפות Google יהפכו במהירות להכרחיות במהלך הנסיעות שלך. תוכניותהתאימו את שהייתכם בהתאם למזג האוויר, הימנעו מההמונים עם מידע מחוץ לשיא, וחקרו את העולם בראש שקט עם מפות לא מקוונות שהורדתם מראש. עכשיו זה לוח זמנים עמוס שלא תרצו להסתדר בלעדיו!

באותו נושא :  אשליה אופטית, יש לך 2 אפשרויות החושפות 2 דמויות הפוכות לחלוטין.
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.