מערכת יחסים רעילה? גלה מי השותף שלך באמת מבוסס על המזל האסטרולוגי שלהם

יחסים רעילים הם אלה שיש להם השלכות שליליות על הרווחה שלנו ואת האיזון הרגשי. זה חיוני כדי לזהות את היחסים האלה כדי לשים קץ לאי הנוחות שהם גורמים. דרך אחת להעריך אם מערכת יחסים יכולה להיחשב רעילה היא לנתח את תכונות האופי של בן הזוג שלך בהתבסס על הסימן האסטרולוגי שלהם.

מזלות אש: טלה, אריה, קשת

מערכת יחסים רעילה

בשלושת הסימנים האלה יש כמה אלמנטים נפוצים שיכולים לגרום ליחסים שעלולים להיות רעילים:

  • הצורך בשליטה: אנשים שנולדו תחת סימנים אלה נוטים לרצות להפעיל שליטה מסוימת על הדברים והאנשים סביבם. זה יכול ליצור חוסר איזון במערכת היחסים כאשר לבן הזוג אין את אותה רמה של חופש או אוטונומיה.
  • קנאה: קנאה יכולה להיות בעיה גם כאשר אדם נמצא עם בן זוג של סימנים אלה, כפי שהם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב עשוי להתקשות לקבל את זה בני הזוג שלהם יש גם חיים עצמאיים.

רם

מזל טלה הוא מזל אימפולסיבי ומלא תשוקה. אנשים של סימן זה יכולים אפוא להיות רכושניים ופולשניים. מערכת יחסים עם מזל טלה יכולה להיות רעילה אם בני מזל טלה לא מצליחים לתעל את האנרגיה והפעולות שלהם.

אריה

האריה הוא סימן סמכותי ותובעני. הם צריכים להרגיש נערצים ומכובדים, ויכולים להיות ביקורתיים כלפי בן זוגם אם צרכים אלה אינם נענים. מערכת יחסים עם אריה עלולה להיות רעילה כאשר הציפיות של האריה גבוהות מכדי שהאדם השני יוכל לעמוד בהן.

קשת

מזל קשת הוא מזל הפונה להרפתקה וגילוי. יש להם תחושה נהדרת של עצמאות ואוהבים לחקור הזדמנויות חדשות. עם זאת, הם עשויים גם להתקשות להתחייב באופן מלא למערכת יחסים, מה שעלול להוביל למתח ולהפוך את מערכת היחסים לבלתי יציבה או רעילה לאורך זמן.

באותו נושא :  פרץ מדהים של אנרגיה מחכה לשני המזלות הללו לפני סוף ינואר, על פי האסטרולוגיה הסינית

מזלות אדמה: שור, בתולה, גדי

לשלושת הסימנים הללו יש גם כמה תכונות אופייניות הקשורות בדרך כלל ליחסים רעילים:

  • קשיחות: לאנשים שנולדו תחת סימנים אלה יש לעתים קרובות דעות חזקות וחזון מדויק מאוד של מה שהם רוצים. ההתנגדות שלהם לשינוי יכולה אפוא ליצור קונפליקט ולגרום לאווירה חונקת במערכת היחסים.
  • חרדה: חרדה היא תכונה נוספת המאחדת את המזלות הללו, במיוחד עם מזל שור ובתולה. חרדה זו יכולה לגרום רכושנות, התקפי פאניקה או פשוט לא להיות מסוגל ליהנות באופן מלא את מערכת היחסים.

שור

השור הוא סימן הידוע בעקשנותו ונאמנותו. עם זאת, הם עשויים גם להיות רכושניים מדי כלפי בן זוגם, עד כדי חנק האדם האחר במערכת היחסים.

בתולה

מזל בתולה הוא מזל אנליטי ומוקפד. אנשים שנולדו תחת סימן זה נוטים להיות בעלי ציפיות גבוהות מאוד מעצמם ומאחרים. מערכת יחסים יכולה להיות רעילה אם הם לא מצליחים לקבל פגמים וטעויות אצל בן הזוג שלהם.

גדי

מזל גדי הוא מזל שאפתני ופרגמטי. השאיפות שלהם עלולות לסחוף ולהרעיל את מערכת היחסים שלהם, במיוחד אם הם מרגישים שלבן הזוג שלהם אין את אותן מטרות מקצועיות או אישיות כמוהם.

מזלות אוויר: תאומים, מאזניים, דלי

קבוצה זו כוללת כמה תכונות שעשויות לתרום למערכת יחסים רעילה:

  • התלבטות: תאומים ומאזניים סופגים לעתים קרובות ביקורת על חוסר קבלת החלטות נחרצת. היסוס מתמיד זה יכול ליצור מתח ולהפוך את היחסים ללא מספקים בטווח הארוך.
  • שניה: מזל דלי נתפס לעיתים קרובות כמנותק ומרוחק, מה שיכול להקשות על שמירה על מערכת יחסים לאורך זמן. אם סימנים אלה אינם מבטאים בבירור את רגשותיהם או מתערבים במערכת היחסים, האדם האחר עלול לסבול.

ג'מיני

בני מזל תאומים ידועים באינטליגנציה שלהם וביכולתם לתקשר. טוטף

באותו נושא :  הפתעה גדולה מחכה לשלושת המזלות האסטרולוגיים האלה ביום רביעי הקרוב, 30 באוגוסט!
mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.