מיהו גלגל המזלות הקנאי ביותר? התשובה עשויה להפתיע

ה קנאילעתים קרובות אורב בצללים של הרגשות שלנו, מתגלה אחרת בהתאם למזלות., מאמר זה בוחן את השפעת הכוכבים על רגש נלהב זה שיכול לפעמים להדק קשרים, לפעמים לשבור אותם.

קנאה על פי היסודות

באסטרולוגיה, שנים עשר המזלות של גלגל המזלות מחולקים לארבעה רכיבי מים, אש, אדמה ואוויר.: כל אלמנט מעניק תכונות ספציפיות המשפיעות על האופן שבו אנו חווים ומבטאים רגשות, כולל קנאה. סימנים שלמים כמו סרטן, עקרב ודגים, ידועים ברגישותם ובנטייתם לחוש דברים לעומק, מה שלעיתים עלול לגרום לקנאה אינטימית ומסוכסכת יותר. סימנים של אשכמו טלה, אריה וקשת, חווים את רגשותיהם הלוהטים בעוצמה, ולכן הקנאה יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים נפיצות ודרמטיות., סימנים של כדור הארץכמו שור, בתולה וגדי, מחפשים ביטחון ויכולים לקנא בכל דבר שנראה כמאיים על יציבותם., לבסוף, הסימנים שלאווירלתאומים, מאזניים ודלי יש גישה אינטלקטואלית יותר לרגשות, אך הם עשויים לחוות קנאה עדינה כאשר הם מרגישים מוצפים אינטלקטואלית או מוזנחים לטובת אחרים.

עקרב: עוצמה רגשית נחשפת

ה עקרב מכונה לעתים קרובות המזל הקנאי ביותר של גלגל המזלות, מוניטין שאינו לגמרי בלתי ראוי. אנשים שנולדו תחת סימן זה מחוננים ביכולת להרגיש ולהתעמק במעמקי רגשותיהם, וקנאה אינה יוצאת דופן. עקרב נשלט על ידי פלוטו, והוא קשור למסתורין ומגנטיות, מה שיכול להיות מתורגם לנטייה לרכושנות במערכות יחסים אישיות. קנאה בעקרב אינה משחק; זה מורגש בכל ישותו, דורש נאמנות ושקיפות. אבל חשוב לא להכליל: כל עקרב מטפל ומבטא את רגשותיו בדרכים ייחודיות, ורבים לומדים להפוך את האינטנסיביות הזו לתשוקה בונה ולא לקנאה מכילה.

שור: החיפוש אחר ביטחון חומרי ורגשי

ה שורמזל אדמה הנשלט על ידי נוגה, מחפש ביטחון ונוחות מעל הכל., בני מזל שור מעריכים יציבות במערכות היחסים שלהם ובסביבתם, מה שיכול לפעמים להתבטא כקנאה כאשר הם מרגישים מאוימים בחזיתות אלה. בניגוד לנפיצות של מזלות האש, הקנאה של מזל שור היא לרוב רגועה ומתחשבת יותר, אך יכולה להיות אינטנסיבית באותה מידה. הצורך שלהם להבטיח ביטחון רגשי וחומרי מניע אותם להגן על מה שהם רואים כהישגים שלהם, בין אם בידידות או באהבה. עם זאת, בני מזל שור רבים יכולים לתעל את הצורך הזה בצורה חיובית, לבנות מערכות יחסים חזקות וארוכות טווח המושרשות באמון הדדי, הרחק מצללי הקנאה.

באותו נושא :  כבר נמאס להם מ-2024, לשני המזלות הסיניים האלה לא נשארה אנרגיה. מי הם?

סרטן: הגנה על יקיריהם ופרטיותם

ה סרטן הוא מזל מים הנשלט על ידי הירח, מה שהופך אותו פתוח במיוחד לרגשות. קנאה בסרטן מונעת לעתים קרובות על ידי צורך עמוק להגן על יקיריהם ולשמר את האינטימיות של מערכות יחסים. סרטן יכול להיות קנאי אם הם תופסים איום על הביטחון הרגשי שהם כל כך מוקירים. עם זאת, רגישות זו יכולה להיות גם אחת החוזקות הגדולות ביותר שלהם, כפי שהוא מעודד אותם ליצור קשרים אמפתיים להיות קשובים מאוד לצרכים של אחרים. כאשר מזל סרטן מצליח להתגבר על רפלקסי הקנאה, הוא או היא מסוגלים לטפח קן משפחתי חם ובטוח, הרחק מהמערבולת של תחושה זו.

אריה: הדרמה המלכותית והתחרות

ה אריהמזל אש הנשלט על ידי השמש, אוהב לזרוח ולהיות מוכר., תחושת הדרמה והאהבה שלהם לבמה יכולה להוביל לסוג של קנאה הדומה לתחרות על אור הזרקורים. בני מזל אריה יכולים לקנא אם מישהו אחר מקבל את תשומת הלב שהוא מרגיש שמגיעה לו, בין אם זה במעגל החברתי, המקצועי או הרומנטי. עם זאת, בני מזל אריה מסוגלים גם לנדיבות ולחום אנושי רב. כאשר הם משתמשים בכריזמה שלהם כדי לעורר השראה ולרומם אחרים במקום לקנא זה בזה, הם הופכים העריצו מנהיגים וחברים נאמנים, התגברו על רגישותם לקנאה בעזרת נטייתם למנהיגות מחשבתית.

סימנים אסטרולוגיים אחרים וקנאה

גם אם סימנים מסוימים נוטים יותר לקנאה, אין זה אומר שהסימנים האחרים חסינים לחלוטין מפניה. לכל סימן יש דרך ייחודית משלו להתמודד עם תחושה זו. ה רםלדוגמה, עשוי להגיב חזק לקנאה אך גם לתת לה לעוף משם במהירות., ה ג’מיני יכול לחוות זאת בדיאלוג פנימי מורכב, בעוד מאזניים יבקש להימנע מקונפליקט ולהחזיר את האיזון. ה קשת מעדיף לצאת לאופקים חדשים מאשר להיות לכוד בקנאה, ו דלילעתים קרובות מנותק, מרגיש את זה בדרכו יוצאת הדופן והבלתי צפויה., מזל בתולה וגדי, לעומת זאת, מעדיפים לנתח את המצב לפני שהם נותנים לקנאה להשתלט. מגוון חוויות זה מזכיר לנו שקנאה היא רגש אוניברסלי, אך היא נחווית ומתבטאת דרך עדשה אישית ייחודית לכל מזל.

באותו נושא :  הירח המלא הבא (במזל קשת) ב-23 במאי צפוי לערער עמוקות את 3 המזלות האסטרולוגיים הללו

פסיכולוגיה ואסטרולוגיה: הבנת הקנאה מעבר למזל שלנו

מרתק להסתכל על קנאה דרך עדשת האסטרולוגיה, אבל חשוב לא פחות להכיר את הגורמים הפסיכולוגיים שגורמים לה. קנאה אינה נקבעת אך ורק על ידי גלגל המזלות שלנו; החינוך שלנו, החוויות האישיות והביטחון העצמי שלנו משחקים גם הם תפקיד מרכזי באופן שבו אנו מתמודדים ומבטאים רגש זה. תצורות אסטרולוגיות מורכבות, כגון ההיבטים בין כוכבי לכת במפת לידה, יכולות לחשוף ניואנסים נוספים לגבי נטייתו של הפרט לקנאה. בסופו של דבר, האסטרולוגיה מציעה לנו כלים להבין ולפתח את עצמנו טוב יותר כפרטים, תוך הכרה בכך שלכל אדם יש את היכולת להתפתח ולהפוך את רגשותיו לחוויות מעשירות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.