מזל בלתי צפוי (8 בינואר), אילו סימנים סיניים צריכים לבדוק את ההורוסקופ שלהם?

ה ראש השנה הירחיידוע גם בשם., ראש השנה הסיניהוא אירוע שנתי הנחגג על ידי קהילות אסיאתיות ברחבי העולם., השנה, התאריך הוא 8 בינוארציון תחילתה של שנה חדשה המסומנת על ידי ארנב מים. אבל מהם הסימנים המושפעים ביותר מהמזל הבלתי צפוי הזה? אנו מסבירים לך את זה במאמר זה.

מזלות סיניים וראש השנה הירחי

באסטרולוגיה הסינית, גלגל המזלות מורכב משנים עשר מזלות בעלי חיים העוקבים זה אחר זה מדי שנה: חולדה, תאו (או שור), נמר, ארנבת (או ארנבת), דרקון, נחש, סוס, עז, קוף, תרנגול, כלב וחזיר. כל בעל חיים קשור ליסוד (עץ, אש, אדמה, מתכת או מים), מה שיוצר 60 שילובים אפשריים ויוצר מחזור שלם של 60 שנה. מכיוון שהלוח הירחי שונה מהלוח הגרגוריאני, תאריך השנה החדשה משתנה מדי שנה, אך הוא מתרחש בדרך כלל בינואר או בפברואר.

חידוש וחידוש לשנת ארנב המים

לשנה החדשה הזו תחת מזל ארנב המים, הגיע הזמן שכל המזלות של גלגל המזלות הסיני יתכוננו לקבל בברכה את האנרגיה החדשה שנראית באופק. הארנב נחשב לחיה מעודנת ואינטליגנטית, המאופיינת בשיקול דעתו ובחוש האמנותי שלו. יסוד המים מחזק תכונות אלה, ומביא איתו את כוח היצירתיות ואת הסיכוי לצמיחה.

במהלך המחזור השנתי, השינויים של מעבר משנה לשנה יכולים להוביל להזדמנויות בלתי צפויות עבור כל הסימנים. לכן חיוני שכולם יכירו את נקודות המפתח של שנת 2023 על פי ההורוסקופ הסיני שלהם.

חולדה: ערנות והתמדה יתוגמלו

עבור ילידי חולדות, זה עניין של להיות ערניים, רציניים ולקחת בחשבון את סדרי העדיפויות שלהם כדי להבטיח ריצה חלקה של השנה. הודות להתמדה שלהם, הם צריכים לראות את פירות מאמציהם מתוגמלים ולהציג לראווה את הפיתוי הטבעי שלהם.

באותו נושא :  האסטרולוגיה נחשפה: המזלות שמסתירים היטב את המשחק שלהם בסוף השבוע הזה! שימו לב אליהם

שור: שנה של השתקפות והתפתחות אישית

יליד התאו, השנה יאפשר לך להתפתח אישית ומקצועית. זה יהיה עניין של ניתוח המטרות שלך ולקחת את הזמן כדי לשקף. יחסים רומנטיים יכולים גם להיות ממוקמים תחת סימן של כנות ואמון.

נמר: היזהרו מהפתעות באהבה

עבור ילידי הטיגריסים, 2023 תהיה בסימן הזדמנויות והפתעות בתחום הסנטימנטלי. עם זאת, יהיה עליכם להיזהר לא להיסחף יותר מדי באופוריה של החדש ולהישאר זהירים לגבי ההחלטות הסנטימנטליות שהתקבלו השנה.

ארנבת (ארנבת): הון חיובי עבור ארנבות מים

במקביל לשנה שלהם, ילידי ארנבת המים צריכים ליהנות מתמיכת המזל הטוב ולראות את תוכניותיהם מתגשמות. הם גם יהיו מוקפים בחברים נאמנים ויוכלו לסמוך על מזלם באהבה כדי לקיים מערכת יחסים מרגשת.

דרקון: שנה של פתיחות והגשמה

הביטחון של הדרקונים יתחזק במהלך השנה, עם שורה של הישגים ותגליות מעניינות. חיי האהבה יכולים לעקוב אחר אותו דפוס, עם הרחבת המעגל החברתי שלהם ואת ההזדמנות לפגוש אנשים מיוחדים.

נחש: שנה של השתקפות ורוגע

הנחש יצטרך לקחת צעד אחורה ולהרהר על חייו במהלך שנת הארנב. זה יאפשר להם להבין טוב יותר את שאיפותיהם ולחזור חזקים מתמיד לאחר שלמדו את הלקחים הנכונים.

סוסים: יחסים חברתיים דינמיים והתקדמות מקצועית

ילידי סוסים יוכלו לסמוך על האנרגיה והדינמיות שלהם כדי לקדם את הקריירה המקצועית שלהם. גם מערכות יחסים חברתיות יהיו סוערות, אבל האהבה עדיין יכולה לזרוח במערבולת הפעילויות הזו.

עז: שנה של יצירתיות ורוחניות

העז תקבל השראה מיוחדת השנה, עם דגש חזק על יצירתיות ורוחניות. היא תצטרך ללמוד לנהל את נכסיה במשורה כדי לא לכלות את משאביה.

קופים: מחזור חיובי, לטובת גילוי קופיםניסויים וניסויים

נלהבים ולהוטים לחוויות חדשות, הקופים יוכלו לנצל את מלוא היתרונות של שנת ארנב המים. הם יעמדו בפני הזדמנויות רבות להבדיל את עצמם, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

באותו נושא :  5 סימנים לכך שמתומרנים אותך באהבה!

תרנגול: שנה של רצינות ומאמץ מתמשך

עבור התרנגולים, השנה הזו תדרוש עבודה קשה והרבה מחשבה כדי לנצל את ההזדמנויות שיבואו בדרכם. הקשיחות והחריצות שלהם ישתלמו בטווח הארוך ויכולים לסלול את הדרך להצלחה גדולה.

כלב: שנה של שינוי וסבלנות

למרות שהם מתמודדים עם כמה אתגרים ומכשולים, ילידי כלבים מסוגלים להתגבר עליהם בחוכמה ובסבלנות. שנת 2023 תביא איתה פרספקטיבות חדשות, שבכל זאת ידרשו זהירות מסוימת כדי לנצל אותן ביעילות.

חזיר: שנה של איזון ויציבות

חזירים יכולים לצפות לשנת ארנב המים באופטימיות מכיוון שהיא צפויה להביא יציבות רבה יותר והתמקדות מחודשת בערכי הליבה. היחסים המשפחתיים והרומנטיים יהיו הרמוניים, בעוד ניהול הכספים יכול להיות קל יותר השנה.

לסיכום, כל המזלות הסינים יוכלו לנצל את השנה החדשה תחת סימן ארנב המים כדי לשנות את מצבם האישי והמקצועי. המפתח יהיה להבין את הפרטים של כל הורוסקופ ולהסתגל בהתאם כדי להפיק את המרב של ההזדמנויות שיתעוררו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.