מזלות להיזהר מחברים מזויפים ביום ראשון האינטרוספקטיבי הזה (7 בינואר)

ב-7 בינואר מוכרז יום ראשון אינטרוספקטיבי. עבור חלק מהמזלות, חשוב להישאר ערניים לגבי אנשים שעלולים לנצל אותם בתקופה זו. אם כן, מהם המאפיינים הללו של מזלות אסטרולוגיים שגורמים לנו לחשוד בסובבים אותנו? במאמר זה נדון בכוכבי השלטים שכדאי לשים לב אליהם במהלך סוף השבוע הספציפי הזה כדי לעזור לכם להישאר ערניים כדי להימנע מהפתעות לא נעימות עם יקיריכם ופמלייתכם.

המאפיינים של סימנים אסטרולוגיים מטעים

באופן כללי, ניתן להוביל את כל האנשים להתנהג בדרכים בלתי צפויות או מאכזבות, אך תכונות אישיות מסוימות נוטות יותר להיות קשורות לבגידה או שקר.

  1. ג'מיני: בני מזל תאומים ידועים כהפכפכים ולעיתים צבועים. הם יכולים בקלות לשנות את דעתם או את הבריתות שלהם ובכך לזרוע בלבול סביבם. ב-7 בינואר הקרוב, הישארו ערניים מפני פעולותיהם של בני מזל תאומים בפמליה שלכם, מכיוון שהם עשויים להסתיר את כוונותיהם האמיתיות.
  2. סרטן: ילידי סרטן נתפסים לעתים קרובות כרגשיים ונוטים לתמרן אחרים כדי להשיג את מה שהם רוצים. הם יכולים גם להיות רכושניים וחונקים, מה שיכול להוביל אותם לפעול בצורה לא הוגנת כדי לשמור על אדם אהוב תחת שליטתם.
  3. בתולה: בני מזל בתולה, שאכפת להם משלמות, יכולים בקלות להופיע כחברים מזויפים עם שני פרצופים. זה יכול להיות בגלל הדרישות המוגזמות שלהם ואת היכולת שלהם לבקר אחרים בפומבי אבל גם בפרטיות. אל תהססו להטיל ספק בכוונותיהם אם נראה שהן מוסתרות במהלך תקופה זו של התבוננות פנימית
  4. עקרב: לעקרב יש מוניטין של אחד המזלות העזים והסודיים ביותר של גלגל המזלות, עם נטייה לקנא ונוטר טינה. כתוצאה מכך, הם גם נוטים יותר לבגוד באלה היקרים להם כאשר הם מרגישים מאוימים או מותקפים. היזהרו מאנשים שנולדו תחת סימן זה כאשר המתחים מרקיעים שחקים.
באותו נושא :  באמצע מרץ, 3 מזלות אסטרולוגיים יראו את מזלם גדל

כיצד לחשוף חבר רעיל בין יקיריכם

למרות שלסימנים אסטרולוגיים אלה יש מאפיינים שיכולים להיות מדאיגים, חשוב לזכור כי האסטרולוגיה אינה קובעת לחלוטין את אישיותם או מעשיהם של יחידים. ישנם מספר גורמים המעורבים בהתנהגותו של כל אדם. לכן, בעוד שאסור לנו לבטל קטגוריה שלמה של אנשים על סמך תאריך הלידה שלהם, חיוני להעריך את מערכות היחסים הרעילות בחיינו ולזהות את אלה שעשויות לארוב מתחת למסכות ידידותיות.

שימו לב להתנהגות חשודה

  • חוסר כנות: חבר מזויף בדרך כלל לא יהיה אותנטי כאשר הוא פונה לאחרים, ולכן חיוני להיות מודע לאופן שבו הם מתקשרים איתך כמו גם עם אנשים אחרים. היו ערניים מפני חוסר כנות או חוסר עקביות במה שהם אומרים ועושים סביבכם.
  • קנאה מוגזמת: אנשים קנאים יכולים לעתים קרובות להסתיר את רגשותיהם השליליים מאחורי חזות ידידותית. עם הזמן, רגשות אלה יכולים להוביל להתנהגויות מניפולטיביות או נקמניות. לכן חשוב לזהות סימנים אלה לפני שהם הופכים לבעייתיים.
  • אגוצנטריות: חברים מזויפים מתמקדים לעתים קרובות בצרכים וברצונות שלהם, מבלי להתחשב ברגשות או בצרכים של אחרים. אם נראה שמישהו בחייך תמיד מבקש מבלי להחזיר טובה או להראות עניין אמיתי במחשבותיך, זה עשוי להיות סימן לכך שלאותו אדם לא באמת אכפת ממך.

בהדרגה ובעדינות להתרחק

לאחר שזיהיתם מערכת יחסים רעילה או חבר כוזב, במקום לעורר קונפליקט פתוח, לרוב עדיף להרחיק את עצמכם בעדינות. משמעות הדבר יכולה להיות הפחתה הדרגתית של כמות הזמן שאתם מבלים יחד, לא להגיב להודעות שלהם באופן מיידי, או לדבר איתם בפירוט רב יותר על איך אתם מרגישים ולמה.

הישאר ערני מבלי ליפול לפרנויה

בסך הכל, אין שאלה של להיות פרנואידים לגבי סימנים אסטרולוגיים אחרים ותכונותיהם השליליות לכאורה. במקום זאת, זה על ללמוד להיות קשובעלינו לנתח את התנהגותם של יקירנו והסובבים אותנו כדי להימנע מכל התעללות שעלולה לפגוע בנו במהלך תקופה זו של התבוננות פנימית ב-7 בינואר. אז היזהר, אתה תמיד צריך להיות זהיר, אבל מעל לכל, הקפד לעקוב אחר האינסטינקטים שלך ולפתח מערכות יחסים בריאות עם הסובבים אותך כי הם תורמים אושר והגשמה אישית.

באותו נושא :  השבוע הראשון של מרץ מבשר על שגשוג מסוים עבור 3 מזלות, על פי הכוכבים
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.