מזלות הכוכבים האלה שונאים מתנות, אבל לעולם לא יגידו לכם

לתת למישהו מתנה יכול להיות משימה קשה, במיוחד כאשר אתה מחפש לצבור נקודות עם האדם הנוגע בדבר. לפעמים הבחירה שלנו במתנות אינה לטעמם של יקירינו, למרות כל המאמצים שהשקענו במחקר שלנו. זה מסובך עוד יותר כאשר הם דיפלומטים מצוינים ומסתירים לחלוטין את אכזבתם. כדי להפוך את המשימה הזו לקלה יותר, בואו נסתכל על מזלות הכוכבים האלה שנוטים לשנוא את המתנה שלכם אבל לעולם לא יגידו זאת.

בני מזל קשת: דיסקרטיים ועצמאיים

בני מזל קשת, שנולדו בין ה-22 בנובמבר ל-21 בדצמבר, ידועים באופיים הדיסקרטי והעצמאי. כתוצאה מכך, סביר להניח שהם לא יביעו בגלוי את מורת רוחם ממתנה שאינה עונה על ציפיותיהם. הם לעתים קרובות מיומן בהרפתקאות ותגליות תרבותיותאז נסו ללכת על משהו שיעורר בהם השראה לחקור את העולם.,

  • עו"ד: תן להם ספר על תרבויות שונות, כרטיסים לפסטיבל, או גאדג 'ט נסיעות קטן שימושי.

השפעת יופיטר על מזל קשת

יופיטר הוא כוכב הלכת השליט של מזל קשת, זה נותן לו תחושה חדה של דיפלומטיה, כמו גם נדיבות מסוימת. לכן אנשים שנולדו תחת סימן זה יטו להניח בצד את האכזבה שלהם כדי לא להעליב את הסובבים אותם.

גדי: פלגמטי ופרגמטי

מזל גדי השאפתן, שנולד בין ה-22 בדצמבר ל-19 בינואר, גם מיומן מאוד בהסתרת רגשותיו מול מתנה שלא מתאימה לו. פרגמטי וקרהוא מחפש מתנות שימושיות ומוחשיות, ולא רק בידור או תענוגות בני חלוף.,

  • עו"ד: קחו בחשבון את שאיפות הקריירה של מזל גדי כשאתם בוחרים מתנה עבורם. אביזר שולחן מסוגנן או כלי להקל על עבודה מרחוק ללא ספק יהיה מוערך.

השפעת שבתאי על מזל גדי

שבתאי, כוכב גדי השליט, מסמל זמן, חוכמה וסבלנות. זה עשוי להסביר מדוע המזל האסטרולוגי הזה מעדיף מתנות שיש להן תועלת לטווח ארוך, ולא פריטים שנצרכים במהירות או מציעים הנאה זמנית.

באותו נושא :  מזל מדהים באופק: אלה 3 סימנים של גלגל המזלות יתמלאו במהלך סוף השבוע יוצא דופן זה

מזל דגים: אמפתי ומסתורי

מזל דגים, שנולד בין ה-20 בפברואר ל-20 במרץ, הוא מזל שקשה במיוחד להצמיד בכל הנוגע למתנות. אלה לעתים קרובות יש טעם אקלקטי נוטים להיות רגשיים ואמפתיים. הם כנראה לא ישאירו עקבות נראים לעין של אכזבה, גם אם המתנה שלכם לא ממש פגעה במטרה.

  • עו"ד: בני מזל דגים הם בדרך כלל רגישים ומעריכים מתנות שמעוררות קשר רגשי עמוק. בחרו בחפצים מלאי זיכרונות או יצירות אמנות.

השפעת נפטון על מזל דגים

נפטון, כוכב החלומות והאשליות המסתורי, קשור קשר הדוק למזל דגים האסטרולוגי. זה נותן להם אינטואיציה מפותחת, מה שהופך אותם דיפלומטים מצטיינים בתקשורת לא מילולית. ועוד סיבה לבחור את המתנה הנכונה שתיגע להם בנשמה!

מאזניים: הפשרה האולטימטיבית

מאזניים, מזל אוויר שנולד בין ה-23 בספטמבר ל-22 באוקטובר, מסמל איזון, צדק ואסתטיקה. בגלל משיכתם להרמוניה, הילידים של סימן זה מתקשים להביע בבירור את מורת רוחם ממתנה בלתי הולמת. הם יעדיפו לשמור על האווירה הנכונה ולהתעלם מרגשותיהם.

  • עו"ד: המר על חפצי נוי עם קווים נקיים, תכשיטים דיסקרטיים ומעודנים או אפילו פריטי לבוש המייצגים אלגנטיות טהורה.

השפעת ונוס על מאזניים

ילידי מאזניים נמצאים תחת השפעתה הנדיבה של ונוס, כוכב לכת הקשור לאהבה ויופי. זה מדגיש את הקשר שלהם למתנות שהן אסתטיות ומשקפות הרמוניה מסוימת.

לסיכום, אף פעם לא קל למצוא את המתנה המושלמת ליקירינו, במיוחד כשמדובר באנשים עדינים או דיפלומטיים שאינם מבטאים בבירור את העדפותיהם. על ידי לקיחה בחשבון את המאפיינים האסטרולוגיים של כל אדם, אנו שמים את כל הסיכויים בצד שלנו להציע את ההווה האידיאלי על ידי נגיעה ישירות בלב הציפיות של החברים ובני המשפחה שלנו.ה!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.