מזלות אלה אינם תואמים לחלוטין באהבה, על פי האסטרולוגיה

אסטרולוגיה יכולה לשפוך אור על היבטים רבים בחיינו, כולל מערכות היחסים הרומנטיות שלנו. שילובים מסוימים של מזלות אסטרולוגיים ידועים כפחות הרמוניים מאחרים ויכולים ליצור יותר מתח אצל זוג. בואו נגלה יחד את האסוציאציות האלה כדי להימנע אם אתם רוצים מערכת יחסים שלווה ומספקת.

כאשר האלמנטים מתנגשים

המזלות האסטרולוגיים מקובצים לארבעה יסודות: אש, אדמה, אוויר ומים. על פי תיאוריות מסוימות, קיימות זיקות טבעיות בין סימנים של אותו יסוד והבדלים מסוימים בין אלה של יסודות מנוגדים.

  • אש (טלה, אריה, קשת) ומים (סרטן, עקרב, דגים) הטמפרמנט האימפולסיבי של שלטי האש עומד בניגוד לרגישות של מזלות המים. הראשונים זקוקים לפעולה, ואילו האחרונים מחפשים עומק רגשי יותר.
  • אוויר (תאומים, מאזניים, דלי) ואדמה (שור, בתולה, גדי) מזלות אוויר מעריכים קלילות וחידוש, בעוד שמזלות אדמה זקוקים ליציבות וביטחון.: סטייה זו של סדרי עדיפויות עלולה להוביל למתחים.

עם זאת, חשוב לא לצמצם את היחסים הרומנטיים לאהדה בין אלמנטים. אסטרולוגיה היא הרבה יותר מורכבת ויש צורך לקחת בחשבון את כל ההורוסקופ כדי לשפוט את ההתאמה בין שני אנשים.

הזוגות האסטרולוגיים הכי פחות מתאימים

טלה וסרטן

מזל טלה משתוקק לפעולה ולעצמאות, ואילו מזל סרטן מחפש ביטחון ופרטיות. שני סימנים אלה יש ציפיות שונות כשמדובר אהבה, אשר יכול להוביל אי שביעות רצון הדדית.

שור ודלי

מזל שור אוהב הרגלים ויציבות, ואילו מזל דלי מעדיף חדשנות ומקוריות. הבדלי האופי בין שני המזלות הללו עלולים להקשות עליהם לחיות יחד והם יתקשו להבין זה את זה מבחינה רגשית.

תאומים ודגים

מזל תאומים הוא חברותי ותקשורתי, ואילו מזל דגים הוא מופנם ומסתורי. לכן מתרחב הפער בין שני המזלות הללו, שמתקשים למצוא מכנה משותף ויש להם ציפיות לא תואמות באהבה.

באותו נושא :  סוף שבוע מלא הצלחה מ נובמבר 04 עד 05 עבור 2 המזלות האלה!

סרטן וקשת

מזל סרטן משתוקק לשלווה ולהרמוניה משפחתית, ואילו מזל קשת תמיד מחפש חוויות והרפתקאות חדשות. לכן הקשר הזה יכול להיות מקור לקונפליקט, במיוחד אם מזל סרטן בסופו של דבר חונק את הצורך של מזל קשת בחופש.

אריה ועקרב

מזל אריה אוהב לשלוט ולהיות נערץ, בעוד עקרב הוא רכושני ורוצה לשלוט במצב. יריבות זו עלולה להזיק למערכת היחסים שלהם ולמנוע ממערכות היחסים הרומנטיות שלהם לפרוח. קנאה עשויה להיות גם בעיה מרכזית במערכת היחסים הזו.

בתולה ותאומים

מזל בתולה הוא פרגמטי ומאורגן, ואילו תאומים הוא חסר החלטיות ומפוזר. הדמויות של שני המזלות הללו לא ממש תואמות, מה שעלול להוביל למתחים בתוך זוג שנוצר על ידי מזל בתולה ותאומים.

מאזניים וגדי

מאזניים מחפש הרמוניה ויופי, ואילו מזל גדי נותן עדיפות להצלחה מקצועית וביטחון חומרי. לשני המזלות הללו יש שאיפות שונות, ויהיה להם קשה לבנות מערכת יחסים מאוזנת ומספקת, עם מעט מאוד במשותף לבנות עליו.

עקרב ודלי

מזל עקרב הוא מלא תשוקה ואינטנסיביות, ואילו מזל דלי הוא מנותק ורציונלי. לכן יש סיכוי קטן ששני המזלות הללו יבינו זה את זה וייצרו קשרים חזקים באהבה, שכן הם פועלים באורכי גל שונים מאוד.

מזל קשת ודגים

מזל קשת הוא אופטימי וחברותי, ואילו מזל דגים הוא חולמני ורגיש. קיים סיכון גדול לאי הבנה בין שני המזלות הללו והם עשויים שלא להיות מסוגלים לענות זה על צרכיו וציפיותיו של זה.

גדי וטלה

מזל גדי הוא שאפתן ומובנה, ואילו מזל טלה הוא אימפולסיבי ועצמאי. אורח החיים של מזל גדי עלול לעצבן במהירות את בני מזל טלה, שמחפשים יותר ספונטניות וחופש בחיי האהבה שלהם.

דלי וסרטן

מזל דלי הוא יצירתי ואידיאליסט, אך גם מנותק רגשית. זה יכול להיות מסובך עבור סרטן שהביטחון הרגשי שלו הוא בעל חשיבות עליונה. חוסר התאמה זה יכול לסכן את אריכות הימים של בני הזוג שנוצרו על ידי שני סימנים אסטרולוגיים אלה.

באותו נושא :  ניהול מתח נדרש ביום רביעי הקרוב, 6 בדצמבר, אלה 3 מזלות מול מכשולים

תאימות לניואנסים

חשוב לזכור כי תיאורים אלה נשארים הכללות ואינם נוגעים בהכרח לכל היחסים בין סימנים אסטרולוגיים אלה. אסטרולוגיה היא פשוט כלי אחד מני אחרים כדי להבין טוב יותר את מערכות היחסים שלנו ואת הדרך שלנו להיות מאוהבים. בסופו של דבר, ההצלחה של מערכת יחסים תלויה בראש ובראשונה בתקשורת ובמאמצים של כל אדם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.