מולד הירח של 8 במאי (מזל שור) יגרום לאירועים חיוביים רבים בשני המזלות הללו

ה 8 במאי ירח חדש ב שור מבטיח להיות נקודת מפנה אסטרלית אמיתית. ביטחון עצמי, שפע והתחדשות מאפיינים את הרגע השמימי הזה, במיוחד עבור סרטן וה- גדי. יחד, בואו נחקור כיצד אירוע ירח זה יקשט את מסעם.

אנרגיות מזל שור במולד הירח

ה ירח חדש הוא שם נרדף להתחלה והתחדשות, המזמין התבוננות פנימית וביצוע פרויקטים חדשים. בהשפעת מזל שור, תופעת הירח הזו של 8 במאי מגלמת כוח טבעי המקדם קונקרטיזציה ויציבות. ב אסטרולוגיהמזל שור, מזל אדמה הנשלט על ידי ונוס, קשור לערכים כמו סבלנות, התמדה והערכה להנאות החיים.,

כאשר הירח החדש מתרחש במזל זה, הוא מביא אנרגיה נוספת לעבוד על המשאבים החומריים שלנו ועל רווחתנו הרגשית. זהו הזמן המושלם לזרוע את זרעי ההצלחה העתידית, במיוחד במונחים של כספים ומערכות יחסים. עבור חברות, כמו גם עבור סיפורי אהבה, התקופה תורמת להשתרשות ולצמיחה הדרגתית.

הסימן הראשון באור הזרקורים: סרטן

ה סרטןהודות לממשל הירח שלהם, יהיו פתוחים במיוחד לירח החדש הזה במזל שור., מעבר הירח הזה מציע להם תקופה של הגשמה יוצאת דופן, במיוחד בתחום הביטחון הרגשי והכלכלי. ילידי מזל מים זה, המונחים לעתים קרובות על ידי רגשותיהם, ימצאו קרקע מוצקה לבטא את טבעם האינטואיטיבי והמגן.

במולד הירח הזה, הם יכולים לצפות להתקדמות משמעותית בחייהם האישיים. פרויקטים משפחתיים או חיים יכולים לראות עלייה משמעותית, ולמי שמחפש להשקיע או לחסוך, הכוכבים מצביעים על כך שהגיע הזמן לקחת יוזמה. סרטן צריך גם להיות פתוח ליחסים חדשים או לאיחוד של הקיימים, כי תקופה זו מבטיחה להיות עשירה בקשרים רגשיים.

המזל המנצח השני: מזל גדי

ה מזל גדימזלות אדמה כמו מזל שור, ימצאו את עצמם בהרמוניה מושלמת עם האנרגיות של הירח החדש הזה., מוערכים על המשמעת והנחישות שלהם, ילידי מזל גדי יכלו להבחין בהתקדמות ניכרת בקריירה המקצועית או האישית שלהם במהלך שלב הירח הזה. סבלנות ותשומת לב לפרטים, האופייניים לסימן זה, יתוגמלו בהזדמנויות לצמיחה והצלחה.

באותו נושא :  הירח החדש ביום ראשון, 10 במרץ מבטיח הפתעות ל-3 מזלות אסטרולוגיים

זהו זמן נהדר עבור בני מזל גדי להתמקד בשאיפות ארוכות הטווח שלהם. הצעדים שננקטו כדי לשפר את הקריירה שלהם או לשפר את מצבם החומרי הם משמחים. באהבה, מולד הירח מעודד אותנו לגשת למערכות יחסים ברצינות ובמחויבות, ובכך מחזק את היסודות לעתיד יציב ובטוח. נוסף על כך, קרבה לטבע והנאות פשוטות יכולות להביא להם שמחה ונחמה גדולה.

טיפים כדי למקסם את היתרונות של הירח החדש הזה

מולד הירח במזל שור הוא זמן מכריע לאמץ את חיוביות ושפע. עבור בני מזל סרטן וגדי, חיוני להישאר מקורקעים ולקבל את זרם החידושים בפתיחות. הם יכולים למנף את האנרגיה הזו על ידי הגדרת כוונות ברורות, תכנון אסטרטגי ומתן מרחב לחלום בגדול.

להתאמן תודה זוהי גם דרך נהדרת להיערך עם ויברציות השפע של ירח חדש זה. על ידי טיפוח הערכה למה שכבר יש להם, הילידים יכולים למשוך אפילו יותר ברכות לחייהם. בנוסף, הקפת עצמם בירק וטיפול בסביבה הביתית שלהם יכולים גם להיות מקור לרווחה והשראה, המיושרים עם האנרגיה הארצית של תקופה זו.

אילו מזלות נוספים ירוויחו גם הם ממולד הירח הזה?

אם הסמל סרטן וה- גדי מזלות אחרים ירגישו גם הם את הרגשות החיוביים של מולד הירח במזל שור. שאר מזלות האדמה, בתולה ומזל שור, יכול גם לקוות לחיבה דומה של הכוכבים בתקופה זו. הם ימצאו תמיכה רבה במאמציהם המעשיים ובפרויקטים ארוכי הטווח שלהם.

המזלות של יסוד המים, עקרב ודגים, ייהנו גם הם מהשפעת הירח החיובית הזו, ותציע להם הזדמנות להעמיק את חיי הרגש שלהם ולשפר את מערכות היחסים שלהם. בכל מקרה, מולד הירח הזה הוא הזמן המושלם עבור כל מזל להישען על הרצונות היקרים ביותר שלהם ולהשליך אותם לתוך היקום תחת חסדי הכוכבים.

באותו נושא :  הירח המלא במאזניים ב-25 במרץ מעדיף 4 מזלות עם מזל ומזל לשבוע
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.