מה הפגם הכי גדול שלך? התגלות לכל מזל אסטרולוגי

רחוק מלהיות רק אהבה ותחזיות מקצועיות, אסטרולוגיה יכולה גם לעזור לנו להבין טוב יותר את הפגמים והאפיון שלנו. על פי הסימנים האסטרולוגיים, לכל אחד מאיתנו יש פגם מרכזי המשפיע לא רק על חיי היומיום שלנו, אלא גם על מערכות היחסים שלנו עם אחרים. סקרנים לגביכם? הנה סיכום של הפגמים החמורים ביותר של כל מזל כוכבים.

טלה: אימפולסיביות

הסימן הראשון של גלגל המזלות נוטה להגיב ברגע במקום לקחת את הזמן לחשוב. אימפולסיביות זו היא לפעמים הנכס שלהם, אבל לעתים קרובות עקב אכילס שלהם כאשר זה מוביל החלטות פזיזות או קונפליקט. לכן בני מזל טלה יפיקו תועלת מלימוד סבלנות ושליטה ברגשותיהם כדי להימנע ממצבים לא נעימים.

עימותים באהבה

גם באהבה, אימפולסיביות זו מתבטאת בנטייה לרצות ליישב הכל ברגע שבו כופים את רעיונותיך, גם אם זה אומר להעליב את בן הזוג. באופן אידיאלי, בני מזל טלה צריכים ללמוד למתן את מזגם ולדון ברוגע כאשר מתעוררת מחלוקת.

שור: עקשנות

נאמן לייצוגו החייתי הוא מזל שור שאינו עושה דברים בחצאים. כשהוא מתחייב, זה לתמיד ושום דבר לא יכול להניא אותו מללכת בדרך שלו. בעוד עקשנות זו יכולה לפעמים להיות משבחת, זה יכול גם להיות הרסני כאשר השור מסרב לשקול אפשרויות אחרות או סיכויים.

פגמים באהבה

כשמדובר בלב, עקשנות זו של השור יכולה למרבה הצער להוביל למצבים מתוחים עם בן זוגו, שעלול להרגיש מתוסכל מכך שלא מקשיבים לו או מבינים אותו. גמישות מוגברת יכולה לעזור למזל שור ליישב טוב יותר את צרכיו שלו עם אלה של אהובתו.

מזל תאומים: חוסר החלטיות

המייצגים דואליות במהותה, בני מזל תאומים צוללים לעתים קרובות למצב כמעט קבוע של חוסר החלטיות. הקושי שלהם לקבל החלטות – בין אם בעבודה, באהבה או בשעות הפנאי – יכול אפוא להוות מכשול משמעותי להתפתחותם האישית.

באותו נושא :  בסוף השבוע הזה של 20 ו -21 באפריל, שפע כלכלי מחכה אלה 4 מזלות

היסוסים רומנטיים

לתכונה זו יש כמובן השלכות על חיי האהבה של מזל תאומים, מי יבלה יותר זמן לשקול את היתרונות והחסרונות במקום לחיות את סיפור האהבה שלהם במלואו. קבלת חוסר השלמות, למידה לשחרר ואמון באינסטינקטים שלך יכולים לעזור להם לנוע קדימה בשלווה רבה יותר.

סרטן: רגישות על העור

ילידי סרטן נחשבים לעתים קרובות לרגישים והרגשיים ביותר בגלגל המזלות, מה שלפעמים יכול להיות מתיש כשמדובר בהתמודדות עם מצבים קשים או קונפליקטואליים. רגישות היתר שלהם יכולה אפוא להוביל לשבריריות רגשית מסוימת ולנסיגה.

הלב השבור

בצד האהבה, הרגישות הגדולה של בני מזל סרטן מתורגמת בדרך כלל לאמפתיה חזקה ולהרבה אהבה ללא תנאי למי שהם אוהבים. עם זאת, זה יכול גם להפוך אותם פגיעים למטרד הקל ביותר ולתדלק תלות רגשית בבן הזוג שלהם.

אריה: גאווה מוגברת

גאים ומעט מלאים בעצמם, ילידי מזל אריה נוטים לחשוב בגדול ולא מהססים לחלוק את מעלליהם והצלחותיהם לעיני כל. בעוד שזה עשוי להביא להם מעריצים, עודף הגאווה שלהם יכול גם להרחיק את הסובבים אותם ולגרום להם לעשות טעויות בשל חוסר ענווה זה.

יריבויות סנטימנטליות

במערכת יחסים, אגו גדול מדי יכול לגרום למתח ולעודד לידת יריבויות וקנאה בתוך בני הזוג. בני מזל אריה צריכים לעבוד על הענווה שלהם וללמוד להעריך יותר את התכונות וההישגים של בן זוגם.

מזל בתולה: פרפקציוניזם

ילידי מזל בתולה ידועים כפרפקציוניסטים ותובעניים מעצמם ומאחרים. בעוד תכונה זו יכולה לפעמים להוביל אותם להצלחה, הדחף המוחלט שלהם להצטיין ולא לעשות טעויות יכול גם לגרום להם להרגיש לחץ מתמיד וליצור מתח.

אהבה בלחץ גבוה

כאשר חולקים את חייהם עם מישהו, בני מזל בתולה נוטים גם לחפש שלמות בכל היבט של מערכת היחסים הרומנטית שלהם, תוך סיכון של שחיקה והפעלת לחץ מופרז מצידםבמקרה של ארצות הברית של אמריקה, אימוץ חוסר השלמות, צמיחה משותפת והקדשת זמן להעריך את ההנאות הקטנות והפשוטות יכולים לעזור לתעל את הצמא לשלמות.

באותו נושא :  ביום שבת של התשאול (13 בינואר), 4 המזלות האסטרולוגיים הללו יצטרכו לקבל החלטות חשובות

מאזניים: חוסר קביעות

בחיפוש תמידי אחר איזון, בני מזל מאזניים מתקשים לעתים קרובות למצוא מדיום מאושר בין התשוקות ותחומי העניין המרובים שלהם. חוסר קביעות זה יכול להפוך במהירות לפגם כאשר הוא מפריע להתקדמות האישית והמקצועית של מאזניים. באהבה, לעומת זאת, הוא מעניק למאזניים רגישות רבה לצרכי בן זוגו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.