מהם שלושת הסימנים האסטרולוגיים הגרועים ביותר? התשובות הברורות שלנו

סקרנים לדעת מהם שלושת הסימנים האסטרולוגיים הגרועים ביותר על פי דעת הרוב? אל תסתכל רחוק יותר, עשינו את העבודה בשבילך ונחשוף את הדירוג שלנו במאמר זה. כמובן, זה לא אומר שכל האנשים שנולדו תחת מזלות אלה הם בדיוק כפי שמתואר להלן, זה רק ניתוח כללי על כל 12 המזלות.

מקום 3: גדי – נוקשות וקור

ה גדי מטפס למקום השלישי המפוקפק ברשימת המזלות האסטרולוגיים הכי פחות מוערכים שלנו. ואכן, למרות שחלק מתכונות האופי שלו מועילות ומוערכות, כגון רצינותו, שאפתנותו ונאמנותו, אחרות נוטות לתת דימוי שלילי של אישיות זו:

  • קשיחות בני מזל גדי קשורים מאוד לעקרונות שלהם ולא יכולים לסבול שדוחפים אותם.: הם אוהבים שהכל יהיה מסודר ומאורגן היטב. נוקשות זו יכולה לפעמים לגרום לך קצת שתלטני ונותן את הרושם של להיות קשה לחיות איתם.
  • קרירות מזל גדי ידוע גם כקר למדי במבט ראשון.: לוקח להם הרבה זמן להיפתח לאחרים ולסמוך. המרחק הזה והקור הרגשי הזה יכולים להפוך אותם למעט בלתי מושגים.

הצד החיובי של מזל גדי שאסור להתעלם ממנו:

עם זאת, יהיה זה לא הוגן לסכם את מזל גדי להיבטים שליליים אלה בלבד. ואכן, גם המזל האסטרולוגי הזה מאוד חרוץ ונחוש. אנשים הנשלטים על ידי סימן זה מוכנים לעתים קרובות לעשות הכל כדי להשיג את מטרותיהם והם בדרך כלל מצליחים בקריירה המקצועית שלהם.

מקום 2: עקרב – טינה ורגשנות עזה

במקום השני, אנו מוצאים עקרב. אם נולדתם בין ה-23 באוקטובר ל-22 בנובמבר, אין פלא שאתם במגננה! דגשים בולטים כוללים:

  • טינה אחת מתכונות האופי הלא מוערכות של בני מזל עקרב היא נטייתם להתרעם.: ואכן, הוא זוכר במשך זמן רב את העבירות שבהן הוא רואה את עצמו קורבן (אמיתי או נתפס).
  • רגשנות עזה עקרבים הם גם מאוד רגשיים ונושאים עוצמה רבה ברגשותיהם.: עוצמה רגשית זו יכולה להפוך אותם פולשניים ופולשניים בעיני אנשים מסוימים.
באותו נושא :  אלה 3 סימנים אסטרולוגיים הם תמיד בר מזל: מי הם?

עם זאת, לעקרב יש גם את החוזקות שלו:

שימו לב שמתחת למראה הקשוח שלו, עקרב מסתתר רגישות אמיתית שיכולה לפתות אנשים סבלניים מספיק כדי לגלות מה מסתתר מתחת לשריון שלו. כמו כן, כאשר יליד מזל עקרב בוחר חבר או בן זוג רומנטי, הם יחלקו נאמנות אמיתית עם אותו אדם ותמיד יהיו שם ויקשיבו.

ולבסוף, מקום ראשון: שור – עקשנות ורכושנות

אין כאן הפתעות, זה טוב שורנולד בין 21 באפריל ל -20 במאי, הנחשב לגלגל המזלות הגרוע ביותר על ידי רבים., הנה שתי סיבות עיקריות לכך:

  • עקשנות מזל שור נחוש ועקשן במיוחד. בעוד שניתן לראות זאת כתכונה במצבים מסוימים, זה גם נכון שלפעמים זה מוביל אותם להיות בלתי מתפשרים וסגורים.
  • רכושנות מזל שור ידוע גם בנטייתו להיות רכושני, הן במערכות יחסים רומנטיות והן בחברויות. זה יכול להיות חונק במהירות עבור אחרים.

אבל בואו לא נשכח את התכונות של מזל שור:

כמובן, אנחנו לא צריכים להשמיט להזכיר את התכונות הרבות כי שור יש גם. לדוגמה, הוא נאמן, עקשן ונדיב.

כמסקנה חלקית, זכרו כי תכונות אופי אלה אינן בלתי ניתנות לשינוי וכי הן יכולות להשתנות מאדם לאדם בתוך אותם מזלות אסטרולוגיים. בנוסף, לכל סימן יש את נקודות החוזק והחולשה שלו. זה יהיה לא הוגן לשפוט מישהו אך ורק על סמך גלגל המזלות שלהם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.