מהם הפחדים הגדולים ביותר משלושת המזלות האסטרולוגיים הללו?

לכל מזל כוכב יש פחדים וחרדות משלו שיכולים להשפיע על התנהגותו ובחירותיו. במאמר זה נחקור את הפחדים הגדולים ביותר של שלושת המזלות: טלה, שור וסרטן. נסקור גם כמה טיפים שיעזרו לסימנים אלה להתמודד עם הפחדים שלהם ולחיות חיים שלווים יותר.

טלה: פחד לאבד שליטה ולהיות מוצף

ה רםמזל אש ומנהיג טבעי, חושש לעתים קרובות לאבד שליטה ולהיות מוצף על ידי אירועים או אנשים., פחד זה עשוי להיות מונע על ידי הרצון שלהם להצטיין ולהיות תמיד באור הזרקורים, אבל גם על ידי חוסר סבלנות ואימפולסיביות שלהם.

חרדות בעבודה וביחסים

בתחום המקצועי, פחד זה יכול להתבטא בצורך מתמיד להתקדם בקריירה, גם אם זה אומר לקחת סיכונים מגושמים לעיתים. במערכות יחסים, זה יכול להוביל עמדות רכושניות, קנאה ומתח על הרעיון של לא להיות בראש סדר העדיפויות עבור יקיריהם.

ללמוד לשחרר

  • כדי להתגבר על פחד זה, חיוני עבור טלה ללמוד לקבל כי מצבים מסוימים הם מחוץ לשליטתם וכי אין צורך תמיד לשלוט בכל דבר.
  • פיתוח סבלנות ומיומנויות הקשבה חשוב גם כדי לא להיראות מרשים או פולשני ברגעי ספק אלה.

שור: הפחד להחמיץ ולאבד את ההישגים

הסימן של שורנשלט על ידי נוגה, מייצג יציבות, ביטחון ונוחות חומרית., לפיכך, ילידים אלה נוטים לחשוש מכל מצב שעלול לסכן את רווחתם ורכושם.

פחדים חומרניים ופחדים מאסונות טבע

בין הפחדים של מזל שור יש כאלה הקשורים לרכוש חומרי, כמו הפחד שייגמר לו הכסף וההתמודדות עם חוסר. מצד שני, חלק מבני מזל שור עלולים לפתח פוביות הקשורות לאסונות טבע, כגון רעידות אדמה, שיטפונות ושריפות, המשלבות תחושה של אובדן חומרני עם סכנה ממשית.

איך אפשר לאלף את הפחדים האלה?

  • בני מזל שור צריכים לשאוף לאזן טוב יותר את ההחזקה שלהם לדברים חומריים ולהבין שיש צורות אחרות של עושר, כמו שיתוף והגשמה עצמית.
  • הם יכולים גם ללמוד להיות מוכנים טוב יותר לבלתי צפוי על ידי הצבת אסטרטגיות להתמודדות עם העליות והמורדות של החיים שבהם ויתור על רכוש חומרי הופך חיוני.
באותו נושא :  התכונות האסטרולוגיות יוצאות הדופן המניעות מזלות מסוימים לפסגה!

סרטן: פחד מנטישה וניתוק קשרים משפחתיים ורגשיים

ה סרטןמזל מים רגיש ועמוק, קשור מאוד למשפחתו, לשורשיו ולפקעת הבטוחה שלו., תלות רגשית זו הופכת אותו לפגיע לפחד נטישה ואובדן של יקיריהם.

תחושת עקירה ופחד מהתמוטטות רגשית

פחד זה יכול לגרום לקושי להשיג עצמאות, צורך מתמיד בהרגעה או אפילו פחד מבדידות. ילידי סרטן גם חוששים ממצבים שבהם הם צריכים להתרחק מהסביבה המשפחתית או החברים שלהם, כגון בעת מעבר דירה או פרידה.

טיפים להרגעת החרדות הללו

  • בני סרטן יכולים לנסות לפתח את האוטונומיה שלהם ולדעת את עצמם טוב יותר על ידי כך שיהיו פחות תלויים באחרים לרווחתם.
  • הזנת חיי הרגש שלהם במערכות יחסים כנות ומעשירות תרגיע אותם לגבי יכולתם להיות נאהבים ומוקפים, אפילו הרחק מהגרעין המשפחתי הראשוני שלהם.

לכל מזל אסטרולוגי יש באופן טבעי את הספציפיות, החוזקות והדאגות שלו. על ידי זיהוי הפחדים העיקריים הללו במזל טלה, שור וסרטן, ניתן ללמוד לאלף אותם ולמצוא דרכים לנהל טוב יותר את החרדות הללו שיכולות לשתק אותנו ולעכב את התפתחותנו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.