מהו יום המזל שלך השבוע על פי גלגל המזלות שלך?

כל אחד מאיתנו מכיר את עצמו מזל אסטרולוגיאבל האם אתם יודעים מה יהיה יום המזל שלכם השבוע בהתבסס על מיקום הכוכבים?, במאמר זה, גלו באיזה יום אסטרולוגיה חושבת שיהיה לכם את יותר מזל במהלך שבעת הימים הבאים.

טלה (21 במרץ עד 19 באפריל)

עבור אנשים שנולדו תחת מזל טלה, בואו להמר על יום שישי כיום מזל השבוע. ואכן, נראה כי כוכבי הלכת מיושרים בצורה חיובית לפגישות ומגעים ביום זה. אז אל תהססו לקחת יוזמה ולדבר עם אנשים אחרים.

שור (20 באפריל עד 20 במאי)

כמזל אדמה הנשלט על ידי נוגה, מזל שור מפיק את המרב מכוכבי המזל שלו על יום רביעי. יום המזל הזה אידיאלי לצאת מאזור הנוחות שלך ולנסות חוויות חדשות.

כתוביות רמה 3: אהבה למזל שור בחיפוש אחר יציבות

למרות שזה אולי נראה מפתיע עבור מזל שידוע כ"גוף ביתי", יום רביעי יכול להתגלות כיום נהדר באהבה למזל שור, במיוחד אם הם מחפשים לבנות מערכת יחסים חזקה ומתמשכת.

מזל תאומים (21 במאי עד 20 ביוני)

עבור ילידי מזל תאומים, הנשלטים על ידי מרקורי, יום שני מוגדר כיום המזל שלהם. תחילת השבוע הזו טומנת בחובה הזדמנויות רבות למי שיודע לנצל אותן. מהיר וחכם, תאומים לא מהסס לנצל את הנסיבות לטובתם.

רמה 3 כותרת משנה: חברות תאומים

זכרו, לא רק מערכות יחסים רומנטיות מביאות רגעים מאושרים לחיים שלמים. יום שני יכול להיות גם הזדמנות מצוינת עבור Geminis לחזק את קשרי הידידות שלהם עם האנשים היקרים להם.

סרטן (21 ביוני עד 22 ביולי)

מזל סרטן, מזל מים הנשלט על ידי הירח, רואה את אושרו מושפע מהכוכב הלילי. בגלל זה, יש סיכוי טוב שיום המזל שלכם השבוע הוא יום שלישיכאשר הירח נמצא בשלב עולה או מלא.,

באותו נושא :  מזלות הכוכבים האלה שונאים מתנות, אבל לעולם לא יגידו לכם

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

מלך גלגל המזלות תחת השפעת השמש, אין זה מפתיע כי מזל אריה יראה את מזלו זורח באור בהיר יום ראשוןיום המוקדש לכוכב זוהר זה., ניצול סוף השבוע לקבלת החלטות חשובות יתברר כמנצח עבור תמרור האש הזה.

מזל בתולה (23 באוגוסט עד 22 בספטמבר)

כמזל אדמה, מזל בתולה חי תחת השפעתו הרגועה והמתחשבת של מרקורי. לכן יום המזל שלה השבוע יהיה יום יום שבתכאשר הפלנטה נותנת לו דחיפה של אנרגיה וביטחון עצמי.,

רמה 3 כותרת משנה: הכל טוב למזל בתולה כשהיא מרגישה נתמכת

באופן כללי, ילידי מזל בתולה אוהבים להיות מוקפים באנשים החולקים את ערכיהם ואת השקפת עולמם. ניצול שבת כדי לבלות עם יקיריכם יכול להביא להם זיכרונות טובים מאוד.

מאזניים (23 בספטמבר עד 22 באוקטובר)

מאזניים הוא מזל אוויר שמשתוקק לשלום והרמוניה, הנשלט על ידי כוכב הלכת ונוס. יום המזל שלו יחזור לשיר ברוחות השבוע, עם יום חמישי כיום מתאים.

כותרת משנה רמה 3: האמת טמונה בחיפוש אחר איזון

בני מזל מאזניים יצטרכו לנצל את הרגעים הטובים הללו כדי למצוא איזון בחייהם, בין אם מבחינה מקצועית ובין אם מבחינה אישית.

עקרב (23 באוקטובר עד 21 בנובמבר)

מזל עקרב, בהשפעת מאדים ופלוטו, רואה את מזלו מופיע שוב בגלים מסתוריים. השבוע, זה יום רביעי שמבטיח להיות יום המזל של ילידי מזל עקרב.

כותרת משנה רמה 3: אהבה עם הון A, מנוהלת על ידי תשוקה ואינטנסיביות

מערכות יחסים רומנטיות בעקרב הן לרוב סוערות, אינטנסיביות ומלאות ברגשות חזקים. יום רביעי יכול להיות היום המושלם להתקרב ליקירכם או ליצור מפגש בלתי נשכח.

מזל קשת (22 בנובמבר עד 21 בדצמבר)

בשביל מזל האש הזה שנשלט על ידי יופיטר, אתם לא צריכים להסתכל רחוק מדי! בני מזל קשת ימצאו את מבוקשם במהלך תקופה יום שישי פורה ומזלשבו נראה שהכל יותר.,זה קל ומבטיח.

באותו נושא :  ביום ראשון, 26 בנובמבר, 2 מזלות אסטרולוגיים סוף סוף יהיה יום יפה מלא הפתעות

גדי (22 בדצמבר עד 19 בינואר)

בדיוק כמו מזל בתולה, גם מזל גדי הוא מזל אדמה בהשפעת שבתאי. כתוצאה מכך, הם יכולים לנצל את מלוא היתרונות של יום שבת מלא ניצחונות והפתעות נעימות.

דלי (20 בינואר עד 18 בפברואר)

מזל אוויר חדשני ויצירתי, מזל דלי רואה את מזלו מתרבה ב אמצע השבוע. עם הביטחון שלו בעתיד והרעיונות החדשים שלו, יום רביעי יהיה היום שלו לזרוח מכל הצדדים.

מזל דגים (19 בפברואר עד 20 במרץ)

מזל דגים, המזל האחרון של גלגל המזלות ואיש המים, יהיה המאושר ביותר השבוע אם יהמרו על יום שלישי כיום מזל. הכוכבים ינחו אז את האינטואיציה שלו לקראת החלטות מועילות.

חשוב להבין שהאינדיקציות האסטרולוגיות הללו הן רק חלק אחד ממשוואת האושר הגדולה. זה תלוי גם במצב הנפשי שלנו, כמו גם בפעולות שלנו במצבים יומיומיים, בהצלחה לכולם!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.