מדוע 3 המזלות האסטרולוגיים הללו יתחילו רע בקיץ?

גלגל המזלות ותחזיותיו תמיד עוררו התלהבות וסקרנות אצל אנשים רבים. יש לומר כי המסתורין סביב מזלות אסטרולוגיים אלה, הקשורים לתחזיות ספציפיות על פי תנועות כוכבי לכת, הוא מרתק. אכן, האחרון יכול להשפיע על היבטים שונים של חיינוכולל האישיות שלנו, מערכות היחסים שלנו, הקריירה שלנו, וכמובן, מצבי הרוח שלנו.,

לפעמים ההשפעות הפלנטריות האלה מועילות ועוזרות לנו לעבור רגעים יפים של שמחה ורצףs. פעמים אחרות, הם יכולים לגרום למהומה, במיוחד עבור שלושה סימנים במיוחד הקיץ. גלה ללא דיחוי נוסף אם השלט שלכם הוא בין אלה שצריכים להתכונן לעונת קיץ סוערת.

1. מזל תאומים: קיץ כאוטי בפרספקטיבה

בני מזל תאומים ידועים בדרך כלל בשנינות המהירה, ברהיטות, ביכולת ההסתגלות ובאופי התקשורתי שלהם. ובכל זאת, הקיץ שלהם מבטיח להיות קצת יותר מבלבל ממה שהיו רוצים.

הסיבה: נסיגת מרקורי

מזל תאומים נשלט על ידי מרקורי, כוכב התקשורת, המסחר, הנסיעות והחינוך. כאשר מרקורי נכנס לשלב הנסיגה, זה יכול לעתים קרובות להוביל לבלבול מסוים באזורים אלה.

אפקטים: שיבושים ואי הבנות

בני מזל תאומים עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם עיכובים בלתי צפויים, בעיות תקשורת ובלבול כללי. אי הבנות יכולות להתעורר, מה שהופך את היחסים קצת מתוחים. זה יהיה גם נבון להיות סבלני עם פרויקטים נסיעות ותוכניות.

2. עקרב: מתחים באופק

עקרבים נתפסים לעיתים קרובות כאנשים אינטנסיביים, מלאי תשוקה ומסתוריים. יכולת הריכוז שלהם היא ראשונה במעלה, והם ידועים בנחישותם. ובכל זאת, הקיץ יכול להתחיל בצורה קדחתנית עבורם.

הסיבה: מאדים באופוזיציה

מזל עקרב נשלט במשותף על ידי מאדים, כוכב הפעולה, האומץ והתשוקה. כאשר מאדים נמצא באופוזיציה, זה יכול להוביל לקונפליקט, עצבנות וקושי לנהל כעס.

ההשפעות: קונפליקטים ותסכולים

עקרבים עלולים למצוא את עצמם במצבי קונפליקט, לחוש תסכול ולהיכנס למגננה בתחילת הקיץ. הם עשויים להרגיש אימפולסיביים יותר ולהתקשות לשלוט בכעס שלהם. לכן מומלץ להתאזר בסבלנות ולהבין ששלב זה הוא זמני.

באותו נושא :  האם אתם חולקים את אותו מזל אסטרולוגי כמו 3 הכוכבים הבינלאומיים האלה?

3. גדי: תקופה של ספקות

בני מזל גדי ידועים בתחושת המשמעת, הנחישות והשאפתנות שלהם. הם בדרך כלל המתכננים של גלגל המזלות, תמיד מוכנים ללכת כל הדרך כדי להשיג את המטרות שלהם. עם זאת, תחילת הקיץ עלולה להביא איתה את חוסר הוודאות.

הסיבה: נסיגת שבתאי

מזל גדי נשלט על ידי שבתאי, כוכב הגבולות, האחריות והמשמעת. כאשר שבתאי נמצא בנסיגה, זה יכול ליצור ספקות ואי ודאויות סביב אחריות אישית ומטרות.

ההשפעות: חוסר ודאות ואתגרים

בני מזל גדי עשויים למצוא את עצמם מפקפקים בתוכניות ובשאיפות שלהם, ועשויים להרגיש חוסר ודאות בתחילת הקיץ. זה הזמן להעריך מחדש את המטרות שלהם, ולמרות שזה יכול להיות לא נוח, זו גם הזדמנות לצמיחה.

מסקנה

אין ספק, הקיץ יכול להתחיל בנימה קשה עבור תאומים, עקרב וגדי, אך חשוב לזכור כי תחזיות אסטרולוגיות אינן בלתי נמנעות. אכן, למרות שהאסטרולוגיה יכולה לספק תובנות וסימנים, עדיין יש לנו את הרצון החופשי לשנות את מהלך חיינו. לכן, אם אתם שייכים לאחד משלושת המזלות הללו, אל תאבדו תקווה.

במקום זאת, השתמש בתחזיות אלה כמפת דרכים כדי להתכונן לאתגרים ולחשוב כיצד תוכל להפוך אותם להזדמנויות צמיחה. זכרו, גישה חיובית, סבלנות ונכונות ללמוד יכולים לעזור לכם לעבור אפילו את הזמנים הקשים ביותר.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.