מדוע 2 המזלות האסטרולוגיים הללו תמיד מחפשים שלמות?

כל אדם הוא ייחודי, אבל סימנים אסטרולוגיים תן לנו תובנות לגבי תכונות האופי הדומיננטיות שלנו. לחלקנו יש רצון מולד להגיע לשלמות בכל תחומי חיינו. באסטרולוגיה, שני מזלות בולטים במיוחד בחיפוש אחר שלמות.. בואו נסתכל מקרוב על המאפיינים שלהם ואת תפקידם במרדף אחר מצוינות.

מזל בתולה: בדרך למצוינות אישית

בחיפוש אחר שלמות: התמקדו בשני המזלות האסטרולוגיים הללומזל בתולה הוא מזל אדמה, הנשלט על ידי כוכב חמה. נחשבים לאנשים אינטליגנטיים, שיטתיים ואנליטיים, ילידי מזל בתולה אובססיביים לעתים קרובות לרעיון של השגת שלמות בחייהם. הדבר בא לידי ביטוי בדרכים שונות:

 1. העבודה המוקפדת מזל בתולה מצטיין במשימות הדורשות תשומת לב לפרטים וקפדנות.: הכל חייב להיבדק מספר פעמים לפני שזה נחשב משביע רצון.
 2. ארגון לוחות זמנים, אג'נדות ורשימות לעולם אינם רחוקים כדי לאפשר ליליד השלט הזה לבנות טוב יותר את חייו ואת חיי פמלייתו.:
 3. ביקורת עצמית מודאגים משיפור מתמיד, ילידי מזל בתולה הם לעתים קרובות מאוד תובעניים מעצמם ואינם סולחים בקלות על טעויותיהם.:

הצד השני של המטבע: כאשר החיפוש אחר שלמות הופך לנטל

עם זאת, החיפוש המתמיד הזה אחר מצוינות יכול לפעמים להפוך לדרישות מוגזמות ולגרום דאגות רבות לילידי סימן זה. הם עשויים להיתפס כביקורתיים או בררנים מדי על ידי הסובבים אותם. לכן חשוב לאדם שנולד במזל בתולה ללמוד לתעל את הצורך שלו בשלמות ולהימנע מליפול למלכודות של חוסר סיפוק ותסכול מתמידים.

מזל גדי: ניידות כלפי מעלה כמטרה הסופית

מזל גדי הוא מזל אדמה נוסף הנשלט על ידי שבתאי. כמו מזל בתולה, הם פרגמטיים ומוקפדים אך עם מיקוד לטווח ארוך. שאיפתם לשלמות מתבטאת במיוחד ב:

 1. אמביציה מקצועית בני מזל גדי שואפים כל הזמן להישגים חומריים כדי לבטא את הערך העצמי שלהם.: משרות יוקרתיות ופרויקטים חשובים מייצגים את דרכם במעלה הסולם החברתי.
 2. רצון הברזל הם מוכנים להכפיל את מאמציהם כדי להשיג את מטרותיהם מבלי לוותר אי פעם מול מכשולים.:
 3. הרצינות מוח הגיוני ואחראי מאוד מוביל אותם להעדיף באופן שיטתי את התועלת על פני ההנאה, לפעמים עם תחושת חובה מסוימת.:
באותו נושא :  3 המזלות הללו יחוו הזדמנויות בלתי צפויות ביום שני, 13 בנובמבר

היזהרו מפרפקציוניזם מוגבר: חשיפת הגבולות

אבל החיפוש הזה אחר הצלחה יכול גם ליצור מתח וציפיות כבדות שלא כל בני מזל גדי ישאו. בנוסף דרישה לשלמות יכולה להוביל לנטייה לשלוט, לבודד או להרתיע את הסובבים אותם.. לכן, חיוני עבור אנשים שנולדו תחת סימן זה להישאר קשובים להשלכות השליליות של הפרפקציוניזם שלהם וללמוד למתן את שאיפותיהם במידת הצורך.

מדוע שני המזלות הללו מכוונים לשלמות?

המאפיינים המשותפים למזלות האדמה (בתולה, גדי) – פרגמטיזם, שיטה, נוקשות – עשויים להסביר חלקית מדוע הם נוטים יותר לרצות להגיע לשלמות בחייהם. בנוסף, כוכבי הלכת השולטים בהם (מרקורי למזל בתולה, שבתאי לגדי) ממלאים גם הם תפקיד בהדגשת היבט זה.

השפעת הסביבה והחינוך

עם זאת, חשוב לציין כי גורמים אחרים, כגון החינוך שקיבלו, הסביבה המשפחתית והחברתית, כמו גם חוויות החיים, יכולים לווסת או לנטרל נטייה טבעית זו לקבל שלמות. לפיכך, לא כל הילידים של סימנים אלה נמצאים באופן שיטתי בחיפוש בלתי נלאה אחר מצוינות..

סימנים אסטרולוגיים אחרים והשאיפה לשלמות

בטח כלגם סימנים אסטרולוגיים מאוד יכולים להתפתות לחיפוש הזה. עם זאת, לכל סימן יש מניעים אישיים שונים:

  • בני מזל טלה, לרוב נחושים ונועזים, יכולים לשאוף להצטיין בפעולה.
  • מזל שור, מעריך נוחות ויציבות, רוצה להשיג חיים מאוזנים ובטוחים.
  • בני מזל תאומים, סקרנים ותקשורתיים, רוצים להתבלט בזכות כישורי האינטלקט והנאום שלהם.

לכן, לכל מזל אסטרולוגי יש שאיפות וקריטריונים משלו להצלחה, אשר יכולים להוביל לחיפוש אחר שלמות או פשוט לעודד שיפור מתמיד.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.