מדוע ג'מיניס הם המאסטרים של האישיות הכפולה?

מזל תאומים, שנולד בין 21 במאי ל -20 ביוני, מייצג את הטבע התקשורתי והחי של אנשים השייכים לגלגל המזלות הזה. קשה שלא להבחין במזל תאומים במסיבה או בפגישה: תמיד מוכן להחליף, לחייך ולפעמים אפילו לתמרן כדי להשיג את מטרותיו. במאמר זה ננסה להבין מדוע למזל תאומים יש פיצול אישיות ייחודי זה.

אינטואיציה ואינטליגנציה יוצאות דופן

בני מזל תאומים ניחנים ב חוש אינטואיציה חזק מה שמאפשר להם להסתגל לכל המצבים. אינטואיציה זו מעניקה להם יכולת טבעית לחדור את כוונותיהם של אחרים ולכן להגיב במהירות כדי להגן על עצמם או לנצל הזדמנויות מסוימות. הם גם נוטים להסתמך על אינטואיציה זו כדי לבצע תפקידים שונים שאליהם הם מסתגלים בצורה מושלמת, ויוצרים את "האישיות הכפולה" האניגמטית כל כך.

טמפרמנט אמנותי

ההשפעה של מזל תאומים על עולם האמנות אינה מוטלת בספק. רבים נודעו בכישרונם להביע את רגשותיהם או לספר סיפורים באמצעות מדיות שונות כגון ציור, ספרות או מוסיקה. יצירתיות מולדת זו נובעת בחלקה מיכולתם להתפצל בהתאם למצבים ולרצונותיהם, לעבור מדמות אחת לאחרת בקלות ובאגביות.

מתקשרים מצטיינים

מזל תאומים נחשב לעתים קרובות ל כוכב המזלות מבחינת תקשורת. הם יודעים לבטא את עצמם בבהירות, בשכנוע ובעיקר לפעמים משחקים על רגשות, לפעמים משתמשים בהיגיון כדי להגן על רעיונותיהם. צדדיות זו יכולה להסביר מדוע הם כל כך טובים במניפולציות על סביבתם ולכן תמיד ידם על העליונה במהלך חילופי דברים או משא ומתן.

זיכרון של פיל

אחת הסיבות לכך שלפעמים נראה שלבני מזל תאומים יש פיצול אישיות היא זיכרון מעולה. ואכן, כמה אנשים של מזל אסטרולוגי זה יכולים לזכור במדויק עובדות שחוזרות כמה שנים אחורה, או אפילו הנוער הרך שלהם. זה יכול להיות יתרון מובהק בחיי היומיום, אבל גם מקור לבלבול עבור הסובבים אותם, במיוחד כאשר הם פתאום משנים את נושא השיחה כדי להתייחס לאירוע רחוק שאף אחד אחר כבר לא זוכר.

באותו נושא :  קסם שאי אפשר לעמוד בפניו: גלו את 2 המזלות שממיסים את כל הלבבות!

תענוגות מגוונים והומור

לבני מזל תאומים יש אישיות שובבה וחביבה, מה שהופך אותם למשיכה לאנשים שונים. טבעי אפוא שהם צוברים שפע של תענוגות והומור, ועוברים מקופה אחת לאחרת כהרף עין. זה הופך אותם לאטרקטיביים עבור הפמליה שלהם שלעתים קרובות מופתעים מהצד הזה בלתי צפוי וציורי.

צריך לפתות ולהיות נאהב

הצורך המתמיד בהכרה ובחיבה של מזל תאומים יכול להסביר גם את האישיות הכפולה הזו האופיינית כל כך למזל האסטרולוגי. ואכן, אמני תקשורת אלה מרגישים מחויבים לרצות אחרים ולפתות אותם להיות מוערכים, גם אם זה אומר לשנות את התנהגותם, להתאים את הנאומים שלהם או ללהטט בין היבטים שונים של אישיותם בהתאם למצבים.

מזלות אוויר הכפופים לסוג של דואליזם

היסוד השולט במזל תאומים הוא האוויר, סמל הקלילות והניידות. יסוד טבעי זה משפיע על האופן שבו הם ניגשים לחיים ונותן להם סוג של דואליזם. אנשים שנולדו תחת המזל האסטרולוגי הזה יכולים לעבור במהירות ממצב רוח אחד למשנהו, להראות פנים שונות לחלוטין תוך מספר דקות, לגשת לנושאים שונים בקלות.

  • מהירות: רוחות נושבות לכל הכיוונים ולעתים קרובות משתנות באופן בלתי צפוי. באותו אופן, Geminis יכול למקד את כל תשומת הלב שלהם על דבר אחד, כמה רגעים לאחר מכן, להתעניין במשהו אחר.
  • קלילות: אוויר הוא יסוד קליל ובלתי מוחשי, בדיוק כמו בני מזל תאומים שיכולים להתכופף בעדינות מסוימת כשהם מרגישים שהמצב אינו לטובתם.
  • שונות: זרם אוויר יכול לשנות כיוון במהירות ולקחת מסלול אחר. Geminis מתאים איכות זו כדי להסתגל למצבים שונים ולהראות היבטים שונים של האישיות שלהם בהתאם לנסיבות.

בקיצור, האישיות הכפולה של מזל תאומים יכולה להיתפס כחוזקה כמו גם כתעלומה עבור הסובבים אותם. יכולת זו ללהטט בין אגואים שונים מאפשרת להם להסתגל למצבים, לפתות בקסם ובהומור, ולהראות ורסטיליות רבה בתחומי העניין שלהם. עם זאת, יש צורך להישאר זהירים מול אלה מאסטרים של תקשורת תמיד מוכן לשחק על מיתרי הלב והמוח כדי להשיג את מטרותיהם.

באותו נושא :  סוף שבוע מסובך מאוד עבור 3 המזלות האסטרולוגיים האלה! מה יהיה?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.