מבחן היגיון מפחיד: רוב המשתתפים מוצאים את עצמם חסרי אונים מול הפאזל המסקרן הזה!

מבחן IQ, מי לא שמע על זה? בין אם תקין או מתקדם יותר, מבחן IQ הוא אחד המבחנים הקלאסיים והפופולריים ביותר ללימוד אינטליגנציה כיום.

ה בודק QI יכול לא רק לעזור לך להבין איזה סוג של אדם אתה ולהשתמש באינטליגנציה שלך במלוא הפוטנציאל שלה, אלא זה גם יכול לעזור לך ללכת בדרכים המתאימות ביותר.

מבחן IQ של היום

בדוק את הצ'י
© elclubdelingenio

היום אנו מביאים לכם מבחן IQ מדהים ברמה גבוהה שמבטיח להעמיד את כישורי המתמטיקה שלכם למבחן. יותר ממחצית מהמשתתפים במבחן IQ זה לא הצליחו לפתור את החידה המאוד מסובכת הזו! האם אתה חכם מספיק כדי להצליח?

במבחן IQ זה, תצטרך למצוא את הערכים האישיים של שתי הארוחות השונות כדי להסיק את הערך מהחישוב האחרון. עליך לבצע מבחן IQ זה על ידי פחות מ-10 שניות !

הסבר על הפתרון לאתגר מתמטי זה

הנה הפתרון לאתגר המתמטי הזה

  • שורת חישוב ראשונה: 69 + 23 = 92
  • שורה שנייה לחישוב: 69 – 23 = 46
  • קו חישוב שלישי: 69/23 = 3

סיכום

אם מצאת את המבחן הזה של כמות אינטליגנציה גבוהה מאוד (IQ) מאתגרת ומרתקת כאחד, אני ממליץ לך בחום לשתף אותו עם החברים והמשפחה שלך.

אתגרים אינטלקטואליים כמו זה יכולים לא רק לספק רגעים של בידור, אלא גם להפעיל את כישורי החשיבה, ההיגיון ופתרון הבעיות שלנו.

אם אתה רוצה לחקור את התחום של מבחני IQ וחידות עוד יותר, אתה יכול למצוא שפע של משאבים מקוונים, ספרים מיוחדים או אפליקציות המוקדשים במיוחד לאתגרים מנטליים אלה.

מקורות אלה מציעים בדרך כלל מגוון רחב של מבחנים ורמות קושי, המאפשרים לך לאתגר ללא הרף את המוח האנליטי וההתקדמות שלך.

אל תהססו לצלול עמוק יותר לתוך העולם הכובש הזה של חידות ומבחני IQ כדי לשעשע אותך תוך גירוי החשיבה שלך ופיתוח הכישורים הקוגניטיביים שלך!

באותו נושא :  חידה מתמטית מאתגרת: אתגר את מנת המשכל שלך ונסה לפתור אותה!
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.