מבחן האישיות האולטימטיבי. מה היית עושה קודם במצב הזה?

בפיתולים של חיי היומיום שלנו, כל החלטה, לא משנה עד כמה היא חסרת חשיבות, יכולה להיות השתקפות של האישיות שלנו. האם אתה חושב שהתגובות הספונטניות שלך לאירועים נפוצים אומרות עליך הרבה? זה מה שמבחן אישיות חדשני מציע לחקור, שנועד לחשוף היבטים מסוימים של העצמי הפנימי שלך, פשוט על ידי התבוננות בסדר העדיפויות שלך במצב מסוים. האם תופתעו ממה שמעשיכם חושפים על עצמכם?

בואו נפרק את המבחן

מבחן האישיות האולטימטיבי. מה היית עושה קודם במצב הזה?

התמונה המשמשת במבחן מתוכננת בחוכמה כדי לטבול את המשתתף בלב של מצב נפוץ ביותר שבו כמה אירועים מתרחשים בו זמנית. ההחלטה עם מה להתחיל חושפת נטיות אישיות מסוימות. אז בואו נתמקד באלמנטים השונים של המבחן הזה: הקומקום שמאיים לעלות על גדותיו, הטלפון שעלול לגרום לכם לפספס שיחה חשובה, התינוק שהבכי שלו קורא לפיוס, או הכלב שעלול להרוס את הספה! כל אחת מהבחירות הללו מכילה רמז לאופן שבו אנו מתעדפים את הפעולות שלנו, ובמידה מסוימת, את הפסיכולוגיה שלנו.

לכל בחירה יש משמעות משלה

  1. אלה ששמו להם למטרה את קומקום רותח ראשית, יכולה להיות תחושה חדה של מניעת סיכונים או נטייה להתמודד עם מצבי חירום חומריים מעל לכל.
  2. השב ללחצן טלפון מצלצל לעתים קרובות מציין היענות חזקה לשידולים חברתיים או צורך לא לעזוב את התקשורת בצייתנות.
  3. להתמודד עם תינוק בוכה יכול לסמל אינסטינקט הגנתי ורגישות לצרכים של אחרים, במיוחד כאשר רגשות נמצאים על כף המאזניים.
  4. ואילו אלה שיהיו הראשונים להתמודד עם כלב בהצפה מלאה יכול להעריך סדר ומשמעת, או אפילו להביע נטייה להרגיע סכסוכים לפני שהם מסלימים.

ההזמנה למשתתפים היא אפוא לשחק את המשחק, להתבונן בתגובותיהם שלהם לדימוי זה ולשאול מה אלה יכולים לגלות על זהותם הנסתרת. תרגיל אינטרוספקטיבי חושפני ובהחלט מהורהר, המעודד אותנו לראות מעבר למראית עין של הבחירות הספונטניות שלנו.

באותו נושא :  למה יש אנשים שתולים סיכת כביסה במקלחת?

ועכשיו, מי אתה באמת?

לאחר פענוח זה, מתקבלת תמונה מלאה יותר של מה שהפעולות שלנו אומרות עלינו. התוצאות המוצעות אינן אמיתות מוחלטות אלא אפיקים להתבוננות, מראה הניצבת בפני דרך קיומנו בעולם. זוהי הזדמנות מסקרנת להבין טוב יותר את מסתרי האישיות שלנו. אז מה היה סדר העדיפויות שלך? אולי הגיע הזמן לגלות ולהיות מופתעים או לאשר את מה שכבר ידעתם עמוק בפנים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.