מבחן אישיות: ספר לי איך אתה מחזיק את הטלפון שלך, ואני אחשוף מי אתה!

מבחני אישיות משתמשים לפעמים באלמנטים פשוטים להפתיע של חיי היומיום שלנו כדי לתת לנו תובנה לגבי מי שאנחנו באמת. בין הכלים הללו מתגלה הסמארטפון שלנו, שהפך לשלוחה של עצמנו. בסקירה של היום, נחקור כיצד האופן שבו אתה מחזיק את הטלפון שלך יכול לבגוד בתכונות מסוימות של האישיות שלך. בחר מבין 4 האפשרויות וראה מה זה אומר עליך!

1. מוחזק ביד אחת

החזק את הטלפון ביד אחת

החזקת הטלפון החכם ביד אחת מעידה על ביטחון עצמי רב. החלטי ונועזאתה לא מהסס לקחת סיכונים מחושבים כדי להשיג את השאיפות שלך., עם זאת, כשמדובר ידידות או אהבה, אתה מאמץ גישה שמורה יותר, לוקח את הזמן להעריך הרבה לפני התחייבות. זה יכול לפעמים ליצור רושם של בידוד מסוים.

2. יד אחת להחזיק, השנייה לנווט במסך

החזק ביד אחת, נווט ביד השנייה

שיטה זו משקפת עומק והשתקפות. אתה אינטואיטיבי, תובנה ושיטתית. שום דבר לא בורח ממך, ואתה מעריך כל מצב לפני שאתה פועל. באהבה, לעומת זאת, אתה לפעמים להיסחף על ידי הרגע, פועל על גחמה, אשר יכול להוביל חרטות.

3. שתי הידיים להחזיק ולהשתמש

שתי ידיים בפעולה

השימוש בשתי הידיים מדגים את הצורך שלך ביעילות ומהירות. אתה זריז, מסוגל לקבל החלטות מהירות, וכן הגב במהירות שינויים. עם זאת, בתחום האהבה, מהירות זו הופכת להיסוס, לפעמים עושה את ההתקדמות שלך לא מאוד גלוי לאחרים.

4. יד אחת אוחזת, השנייה נקודות

מוחזק ביד אחת, ניווט עם האצבע המורה ביד השנייה

אופן שימוש זה חושף רוח רוחשת יצירתיות. אתם מלאים ברעיונות חדשניים שאתם מחפשים להפיח בהם חיים. בידוד לפעמים נחוץ לך, כדי לתעל את זה אנרגיה יצירתית. באהבה, העושר הפנימי הזה מוסווה לעתים על ידי שמורה ביישנית, אך ברגע שנחצה, הוא מציע עומק מפתיע.

אז, האם זיהיתם את עצמכם בתיאור שמתאים לאופן שבו אתם מחזיקים את הטלפון שלכם? ניתוחים אלה מפתיעים לעתים קרובות ופותחים דיאלוג מעניין על טבע האדם. אם הופתעתם או שעשעו ממבחן אישיות זה, אל תהססו לחלוק אותו ולדון בו עם יקיריכם. מי יודע, זה יכול לעורר שיחות בלתי צפויות ומתגמלות!

באותו נושא :  בדיקת ראייה: האם יש לך ראייה חודרת? זהה במהירות את המונח "הקש" תוך 10 שניות
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.