מבחן אישיות: הדרך שבה אתה הולך אומרת עליך הרבה

רבים מאיתנו כבר עברו מבחן אישיות. מבחנים אלה, המבוססים על תשובות או תצפיות, מבקשים לחשוף פנים נסתרות של ישותנו. היום, אנו מציעים לכם מסע התבוננות פנימית קצת שונה, המבוסס על הדרך בה אתם הולכים. כן, קראתם נכון! הדרך שבה אתם נעים יכולה לשפוך אור על תכונות אופייניות של האישיות שלכם. מוכנים לגלות מה ההליכה שלכם מגלה עליכם?

1. המחקר החלוצי של הליכה ואישיות

מבחן אישיות דרך ההליכה

קיילב באק, מומחה לבריאות ואיכות חיים, ערך מחקר פורץ דרך בשנת 2017. היא קשרה בין דרכי ההליכה השונות לבין "חמש תכונות האישיות הגדולות" – פתיחות, נעימות, נוירוטיות, מוחצנות ומצפוניות. אבל זה לא הכל, נבדקו גם תכונות אחרות כמו אמפתיה, מנהיגות וקפדנות.

2. נהלים ומשמעויותיהם

ההולכים הקטנים: אם הצעדים שלכם קצרים ומדודים, זה יכול להצביע על כך שיש לכם ריכוזיות מסוימת סביב עצמכם, מבלי להיות תובעניים מדי. עבור נשים, גישה זו יכולה להיות קשורה לכאבי שרירים או אפילו להצביע על בעיה מתעוררת בירך.

צעדו בצעד בטוח: אם אתה הולך עם צעד אסרטיבי ואנרגטי, זה יכול להעביר רגשות כגון תסכול, כעס, אבל גם נחישות בלתי מעורערת. היזהר, עם זאת, גישה זו יכולה להיות תוצאה של תחושה מופחתת ברגליים או יציבה מסוימת.

המסגרת: הליכה מהירה, בטוחה, תוך כדי שקוע במחשבותיו של האדם אופיינית למנהיגים. אם אתה מזהה את עצמך בתיאור זה, אתה כנראה מישהו עם מטרות גדולות, מסוגל לפתור אתגרים שונים. עם זאת, גישה זו יכולה גם לתת את הרושם של אופי אגרסיבי או נגיש במקצת.

מסקנה:

אז האם זיהיתם את עצמכם באחד מהתיאורים האלה? הופתעת לגלות מה הגישה שלך יכולה לומר על האישיות שלך? אם התבוננות פנימית זו האירה את עיניכם, אל תהססו לחלוק תגלית זו עם יקיריכם. מי יודע, אולי תראו את ההליכה שלהם באור חדש.

באותו נושא :  מבחן ה- IQ האולטימטיבי שגורם לכולם להיכשל! כמה משולשים יש באיור הזה?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.