לפני רבע הירח הראשון ב-19 בדצמבר, 2 מזלות אסטרולוגיים יתמודדו עם בעיות משמעותיות

חודש דצמבר הוא לעתים קרובות שם נרדף לקלילות, חגיגות ומתנות. עם זאת, יש לו גם תקופות עדינות יותר המושפעות ממופעי הירח השונים. השנה, 19 בדצמבר מסמן את תחילתו של הירח ברבעון הראשון. על פי האסטרולוגיה, לשלב הירחי הזה יהיו השפעות ניכרות על שני מזלות במיוחד. גלה אילו סימנים יתמודדו עם בעיות משמעותיות במהלך תקופה זו וכיצד הם יכולים לצפות אותם.

הירח המלא בדצמבר: הקשר אסטרלי

לפני שנתבונן בשני המזלות הנוגעים בדבר, חשוב להבין את ההקשר האסטרלי שבו אנו מתפתחים בחודש דצמבר זה. מולד הירח האחרון התרחש ב-4 בדצמבר ומבשר על זמן לפרויקטים חדשים והתחלות חדשות. זהו זמן מצוין ליישם יוזמות חדשות או לעשות צעדים גדולים ברמה האישית או המקצועית.

מצד שני, 19 בדצמבר מסמן את תחילתו של הירח ברבע הראשון. שלב זה מאופיין בדרך כלל בנחשול של אנרגיה, אלא גם במתח מסוים ובנטייה לסכסוך. כמה מזלות אסטרולוגיים ירגישו את ההשפעות של שלב ירח זה בעוצמה רבה יותר מאחרים. אז בואו נסתכל מקרוב על שני הסימנים שיושפעו ביותר בתקופת המעבר הזו.

שני המזלות האסטרולוגיים בצרות לפני רבע הירח הראשון

מזל תאומים: אקלים יחסים מתוח

קודם כל, אנשים שנולדו תחת מזל תאומים יצטרכו להתמודד עם תקופה מורכבת במיוחד מנקודת מבט של מערכת יחסים. בני מזל תאומים הם תקשורתיים וחברותיים מטבעם, אך בתקופה זו לפני הרבע הראשון של הירח, הם צפויים להיתקל בבעיות עם הסובבים אותם. אי הבנות ואי הבנות יהיו דבר שבשגרה ועלולות לגרום למתחים, במיוחד בתוך המשפחה.

על מנת להגביל את אי הנוחות הזו, מומלץ לבני מזל תאומים לגלות הבנה ותמיכה כלפי יקיריהם, תוך ניסיון לפתור קונפליקטים במהירות כדי לא לתת לדברים להיגרר. זה יהיה גם חשוב ללמוד איך לנהל טוב יותר את הלחץ שלהם לקחת צעד אחורה ממצבים מסוימים, במקום לקבל המום על ידי הרגשות של הרגע.

באותו נושא :  מה מסתירים לכם האסטרולוגים בימים הקרובים לפי מזלכם?

מזל קשת: החלטות אישיות שאסור להתעלם מהן

המזל השני שיעמוד בפני בעיות משמעותיות לפני 19 בדצמבר הוא מזל קשת. הסיבה לכך היא שהחודש, בני מזל קשת יצטרכו לקבל החלטות מכריעות לגבי חייהם האישיים ושאיפותיהם העמוקות ביותר. יידרשו אומץ ואסרטיביות כדי לא להיות מושפע מדעות חיצוניות או פחד משינוי.

כדי להתגבר על תקופה קשה זו, מומלץ לילידי מזל קשת לקחת את הזמן לחשוב בשלווה על הבחירות העתידיות שלהם ולסמוך על עצמם ביכולותיהם לקבל את ההחלטות הנכונות. העידוד והעזרה של הסובבים אותם לא יסולא בפז כדי לעבור את השלב העדין הזה.

הכינו את שני המזלות האסטרולוגיים הללו לאתגרים המצפים להם

כמזלות המושפעים מניסיונות אלה, תאומים וקשת חייבים אפוא להתחמש בסבלנות ובכוח רצון כדי להתמודד עם האתגרים שמחכים להם לפני 19 בדצמבר. הנה כמה טיפים שיעזרו להם להבין טוב יותר את התקופה הזו:

  1. קידום דיאלוג וחילופים: על ידי שמירה על פתיחות לתקשורת וביטוי ברור של הצרכים והציפיות שלך, יהיה קל יותר לפתור מתחים ובעיות שנתקלת בהם.
  2. פנו זמן לעצמכם: ניצול רגעים של רגיעה ורווחה יאפשר לך לנהל את הלחץ שלך ולהתכונן בשלווה מועדים חשובים.
  3. פיתוח גמישות ויכולת הסתגלות: לדעת כיצד להסתגל לבלתי צפוי ולשינויים בנסיבות הוא חיוני כדי להישאר על המסלול בזמנים סוערים אלה.
  4. סמוך על המעגל הקרוב שלך: אל תהססו לבקש עצה ותמיכה מחברים או משפחה כדי להתמודד עם האתגרים העומדים בפניכם.

על ידי ביצוע עצה זו ולהישאר חיוביים מול קשיים, תאומים וקשת יוכלו לעבור את התקופה הקשה הזו בהצלחה ולנצל את ההזדמנויות שיבואו בדרכם. בואו לא נשכח כי מכשולים הם לעתים קרובות הזדמנות לגדול ולצמוח.לא נוכל להתפתח בנתיב חיינו.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.