למה 4 המזלות האלה אף פעם לא מצליחים להתאהב?

אהבה, הוואלס הרגשי הזה, נרקדים יחד, אבל עבור כמה מזלות, נראה כי המוזיקה אף פעם לא מתחילה. האם זו תעלומת הכוכבים או עניין של גורל? בואו נצלול יחד לתוך היקום המרתק של ארבעת המזלות האסטרולוגיים הללו, שלמרבה הסקרנות, מתקשים יותר להתאהב.

הרשת המורכבת של התקשרות רגשית

בבלט האהבה, האסטרולוגיה מלמדת אותנו שלכל מזל יש כוריאוגרפיה משלו, המושפעת לעתים קרובות מ תיאוריית ההתקשרות. נולד בפסיכולוגיה, מושג זה מפענח יחסים בינאישיים באמצעות קשרים רגשיים ארוג מילדותנו המוקדמת. מזלות מסוימים, כמו דלי, בתולה, קשת וגדי, ידועים כשומרים מרחק באהבה, אבל למה זה? תרשימי השמים שלהם חושפים מיקום פלנטרי שמעצבים את תפיסת החיבור והמעורבות שלהם. סימנים אלה לובשים שריון בלתי נראה הארוג מפחדים, ציפיות וחוויות שגורם להם להירתע מכבלי רגשות.

דלי: הרוח החופשית שמפחדת ממכשול

אה, דלי! ידוע באופיו העצמאי והלא קונבנציונלי, סימן זה מונע על ידי הצורך שלו חירות וחדשנות. נוכחותו של אורנוס, כוכב המקוריות, מעודדת את מזל דלי לחפש את הבלתי רגיל ולהימנע מהבנאלי. לכן, התאהבות, מרוץ שכל כך הרבה אחרים רוצים לנצח בו, עשויה להיראות להם מיושנת. מזל דלי חושב לעתים קרובות שמערכת יחסים דורשת ויתוריםפשרות שעלולות לחנוק את שאיפותיהם ואת צימאונם לתגליות., עבורם, רומנטיקה היא טריטוריה שבה הם חוששים לאבד את האוטונומיה היקרה שלהם.

מזל בתולה: הפרפקציוניסט בחיפוש אחר האידיאל

הבתולה, לעומת זאת, היא הארכיטיפ של פרפקציוניסט. מרגש על ידי מרקורי, כוכב התקשורת והניתוח, המזל הזה מציב רף גבוה מאוד, לא רק עבור עצמו אלא גם עבור שותף פוטנציאלי. הם חולמים על אהבה בלתי פוסקת, כמעט אלוהית, בצלמו של בתולים מיתולוגיים המסמל את הסימן שלהם. החיפוש הזה אחר שלמות הופך את בני מזל בתולה לבלתי מתפשרים ולפעמים גורם להם להחמיץ מערכות יחסים מעשירות, הרגישות של קשר אמיתי הולכת לאיבוד לטובת אידיאל כימרי, שלעתים קרובות אינו בר השגה.

באותו נושא :  פברואר יביא חדשות טובות מאוד עבור 3 המזלות הללו

מזל קשת: הנוסע החמקמק בחיפוש אחר חופש

מזל קשת, עם חיבתו העזה להרפתקאות ומשיכתו לאופקים רחוקים, שולח חיוך בהיר לאהבה תוך שמירה על מזוודותיו מוכנות לבריחה הבאה. יופיטר, כוכב הלכת השליט שלו, מעניק לו צמא שאינו יודע שובע להתרחבות ולמידה. מזל קשת מעדיף חירות אישית וקחו בחשבון שמערכות יחסים רומנטיות עלולות לטרפד את החיפוש העצמאי שלהם אחר ידע והגשמה. זו הסיבה שהתאהבות ועיגון עצמי עם מישהו יכולים להיראות סותרים את מהותם הנוודית.

גדי: הפרגמטיסט ששם את הקריירה שלו בראש סדר העדיפויות

באשר למזל גדי, מזל אדמה זה מעורר אמינות, עבודה קשה ושאפתנות. שבתאי, כוכב הלכת שלהם, מעניק להם סבלנות בלתי מעורערת ומשמעת בלתי מתפשרת. אהבה, הם אומרים, יכולה לחכות. בני מזל גדי נוטים לראות במערכות יחסים רומנטיות הסחות דעת שמגבירות את הסיכון להסיט את תשומת הלב שלהם מהמטרות המקצועיות שלהם. כך הם בונים מבצרים סביב רגשותיהם, ובוחרים לתעל את תשוקה ואנרגיה לקראת הצלחות מדידות וקונקרטיות, כמו הקריירה שלהם.

השפעת חוויות העבר על חוסר רצון להתאהב

אין להזניח את ייסורי האהבה הקודמת. כל צער, כל אכזבה מפסלת חדשים שכבות של זהירות סביב הלב. דלי, עם האידיאליזם הנסתר שלו, בתולה, עם הטבע הביקורתי שלו, קשת, שכבר מוכן לעוף, וגדי, המעוגן בהיגיון שלו, כולם עוצבו על ידי חוויותיהם. זה גורם לפעמים לחוסר אמון באהבה, שנתפסת כבלתי צפויה ועלולה להיות כואבת. לכן הם בוחרים להגן על עצמם על ידי קרבה לחוף ולא לשחות לעבר אופק האינטימיות.

טיפים לכל סימן לפתוח את ליבו

לסיום בנימה של תקווה, סימנים אלה יכולים ללמד אותך פותחים את ליבם. במזל דלי מומלץ לאמץ את הרעיון שזוגיות אמיתית יכולה להכניס אוויר צח לחייהם ולא לשלול ממנו חמצן. מזל בתולה חייב ללמוד לקבל את חוסר השלמות כחלק בלתי נפרד מהיופי של האיחוד. עבור מזל קשת, הכירו בכך שנוסע אחר יכול להיות גם בן לוויה של הלב. ועבור מזל גדי, ההזמנה היא להעריך עושר רגשי כנכס נוסף בטבלת ההצלחה שלהם. תרשים הלידה מציע מגמות, אבל כל כוכב הוא אדון הרקיע שלו.

באותו נושא :  גלה אילו מזלות כוכבים הם ההרפתקנים הבלתי ניתנים לעצירה
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.