להתראות מכרסמים, 13 תרופות טבעיות לבית שליו

קוראים יקרים, למכרסמים יש לעתים קרובות כישרון להפריע לשלווה של הפנים שלנו. הפולשים הקטנים האלה אוהבים להזמין את עצמם אלינו הביתה, במיוחד כשהימים מתחממים. אבל היו סמוכים ובטוחים, יש שיטות טבעיות להיפרד מהמבקרים הלא רצויים האלה. בואו נסתכל על 13 טיפים שיביאו שקט לבית שלכם ללא צורך בכימיקלים קשים.

פלישה לא רצויה: למה להיפרד מכרסמים?

אה, מכרסמים! חרקים מעופפים קטנים אלה נמשכים לפירות, צמחים ולחות בשלים בבתינו. לא רק שהם מעצבנים, אלא שהם יכולים גם להוות סיכון לבריאות ולניקיון של הסביבה שלנו. להיפטר מכרסמים פירושו לשמור על בית בריא ולהימנע מאי הנוחות של נוכחותם הבלתי פוסקת.

חומץ תפוחים: מלכודת יעילה

ה חומץ תפוחים הוא בעל ברית גדול במאבק נגד מכרסמים. כדי להשתמש, למלא מיכל עם כמות קטנה של חומץ ולהוסיף כמה טיפות של נוזל לשטיפת כלים. התערובת מושכת מכרסמים אשר, לכודים על ידי מתח הפנים שנשבר על ידי הסבון, טובעים.

פתרון הסבון: תרופה של סבתא חוזרת

אם אתם מחפשים שיטה מסורתית, תמיסת סבון הוא בשבילך. מדללים סבון נוזלי במים ומניחים את התערובת במקומות אסטרטגיים. מי סבון אלה, על פי ריחם ומרקמם, לוכדים ביעילות מכרסמים.

שמנים אתריים: מחסום ריח

ה שמנים אתרייםכמו לבנדר או אקליפטוס, אל תייפו את הבית רק בניחוחות מתוקים., כאשר הם מתפזרים באוויר, הם יוצרים מחסום דוחה מפני מכרסמים. מספיקות כמה טיפות על פיסת בד כדי להרחיק את הפולשים הקטנים האלה.

בזיליקום ומנטה: צמחים דוחים טבעיים

יש בזיליקום וה- נענע בבית, זה לא רק נוח לבישול, אלא גם מאוד שימושי נגד מכרסמים. צמחים אלה ידועים ביכולתם לדחות חרקים אלה באופן טבעי. מקם אותם ליד אזורי סיכון להגנה ירוקה וארומטית.

באותו נושא :  ללמוד כיצד לנהל קונפליקטים במערכת יחסים, טיפים של מומחים

קפה טחון: טריק פעולה כפולה

ה קפה טחוןבנוסף לעינוג החושים שלנו עם הריח שלו, הוא גם דוחה מעולה., הניחו אותו על מגבות נייר או ישירות בגינה שלכם כדי להרחיק מכרסמים, וכבונוס, לדשן את הצמחים שלכם.

מלכודת השמרים: תסיסה בשירות הבית

שמרים שמתסיסים במי סוכר יוצרים מלכודת מוות למכרסמים. הריח מושך אותם, וכמו במלכודת החומץ, הם בסופו של דבר טובעים. הניחו מלכודת זו במקומות מתאימים וצפו בכרסמים נופלים.

אקונומיקה: מניעת אתרי הטלת ביצים

כדי למנוע מהגמדים להתרבות,אקונומיקה ניתן להשתמש בו כדי לנקות נקזים במקום שבו הם אוהבים להטיל ביצים. מניעה שיש שיחשיבו אגרסיבית יותר, אך יעילה במניעת דורות הבאים של כרסמים.

ציפורן: דחייה ארומטית

ה ציפורן לא רק שהם שימושיים במטבחים שלנו: הם גם דוחה טבעי חזק מאוד. מכניסים אותם ללימון או לתפוז, ומניחים את הפרי במקום שבו הפירות אוהבים להתקהל. זהו דוחה ריח טבעי שגם יקשט את החלל שלך.

סרט פלסטיק: שמיכה נגד נחיתה

מתוסכלים מכרסמים שאוכלים לכם את הפירות? ה סרט פלסטיק יכול לשמש כמחסום. כסו בו את סלסלות הפירות שלכם, והמכרסמים יישללו מסעודתם, ללא שימוש במוצרים מזיקים.

פירות הדר: גרידה שמגעילה פולשים

ההתלהבות שלפירות הדרבנוסף למתן מגע של רעננות, הם דוחים מכרסמים., פזרו גרידת תפוז, לימון או אשכולית במקום שבו היצורים הקטנים האלה אוהבים לעמוד, והבית שלכם יישאר שליו.

ניקיון קבוע: הבסיס לפנים שליו

אין סוד: א ניקיון קבוע חיוני להחזיק את Mמבולבל מרחוק. הסרת מקורות מזון ולחות על ידי ניקוי שאריות מזון וייבוש נקודות מים היא חיונית לסביבה פנימית שלווה.

חשיבות האוורור: מחווה פשוטה אך מכרעת

לבסוף, לעולם אל תזלזלו בחשיבות האוורור. פתיחת החלונות לא רק מכניסה אוויר צח, אלא גם מפזרת ריחות שמושכים מכרסמים. מחווה פשוטה שעושה הבדל גדול!

באותו נושא :  7 ביטויים להימנע כדי להפגין את האינטליגנציה הרגשית שלך על פי מומחה הרווארד
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.