לדברי פסיכולוג זה, משפטים אלה כנראה מבשרים על פרידה מצד בן הזוג שלך

בפיתולים ובסיבובים של החיים כזוג, קורה שחוט המילים השזור מדי יום חושף בד שאינו מוצק כפי שהוא נראה. משפטים תמימים לכאורה יכולים לפעמים להיות תמימים מבשרי קרע קרובסימנים לכך שיחסינו מתקרבים לנקודת מפנה., אז איך מזהים אותם ומבינים מה הם באמת מגלים? מומחים מאירים את עינינו על ביטויים אלה ומשקלם על לב מערכות יחסים.

ביטויים שמשמיעים את האזעקה

תפיסת ההדים הראשונים של פריצה קרובה יכול להיות אינטואיטיבי כמו חוש שישי עבור חלק, אבל עבור אחרים, זה הרבה פחות ברור. הפסיכותרפיסטים ג'ונתן בנט, ג'וליה מקארלי וקימברלי הרשזון מתריעים בפנינו חמישה משפטים סביר להניח להכריז על סופו של סיפור אהבה. מילים כגון "אני צריך זמן לעצמי" ו "מגיע לך יותר טוב ממני" הם בין הרמזים שאין להקל בהם ראש. הם מזכירים לנו שמאחורי כל מילה יכול להיות אינדיקטור משמעותי למצב היחסים.

פענוח מילות ההפרעה

המשמעות העמוקה יותר של המשפטים שנאמרים יכולה לעתים קרובות לחמוק מההבנה המיידית שלנו, במיוחד כאשר הלב מעורב. לדוגמה, אמירה "אנחנו חייבים להאט" יכול לשקף רצון להתרחק מהקשר שמתעצם. "לא חשבתי שתרצה לבוא" אולי מרמז על כך שהאדם השני כבר רואה את עצמו לבד. "אין לי מצב רוח"מצד שני, יכול להצביע על חוסר עניין עמוק יותר או חולשה., ניתוחים אלה, המוזכרים בגרציה, דוחפים אותנו להביט מעבר לחזיתות ולבחון את מצבו האמיתי של הקשר המאחד אותנו אל האחר.

תקשורת והבנה כמפתחות

אזהרות אלה אינן משפטים בלתי חוזרים, אלא הזמנות ל דיאלוג וה- השתקפות. במקום להתעלם מסימנים אלה, חיוני להתייחס אליהם חזיתית עם בן או בת הזוג שלנו. גישה זו זוכה לשבחים על ידי מאמרים קוסמופוליטן והמולה, המדגישים את החשיבות של תקשורת לנווט בסערה סנטימנטלית ולהסתגל יחד לאבולוציה הטבעית של מערכת היחסים. אנחנו מדברים על השקעה משותפת כדי לשמור, או להחזיר, את היציבות וההרמוניה של בני הזוג.

באותו נושא :  התחילו את השבוע ברגל ימין, מדריך למוטיבציה גבוהה ביום שני בבוקר

גלו אופקים אחרים של מערכת היחסים

עושרה של מערכת היחסים הרומנטית טמון ביכולתה להתפתח, לעיתים אף להמציא את עצמה מחדש. ההמלצות ונקודות המבט שנדונו על ידי לוס פיקאט, כמו גם התייחסויות אחרות המעשירות את הבנתנו את הדינמיקה הסנטימנטלית, הן בעלות ערך. הם עוזרים לנו לא רק לזהות את הסימנים לפרידה אפשרית, אלא גם לאמץ אמצעים לחיזוק אהבה המתמודדת עם מכשוליה. אחרי הכל, אהבה ראויה להתעמק במסתורין של חמשת המשפטים האלה כדי לתפוס את כל מה שלא נאמר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.