לדברי אסטרולוגים, 9 ביולי מביא עושר ושפע ל -3 מזלות

בריקוד העצום של הכוכבים, 9 ביולי בולט כרגע של חסד המכריז עושר ושפע. שלושה מזלות נמצאים בחזית הסצנה הקוסמית ביום זה, ומבטיחים יתרונות חומריים ורוחניים. בואו נגלה יחד אילו אנרגיות שמימיות ישנו את גורלן.

ההשפעות השמימיות של 9 ביולי

כאשר לוח השנה מסמן את 9 ביוליאסטרולוגים מתבוננים בקפידה בתצורות פלנטריות., תאריך זה אינו מבוטל, כיוון שהוא מתאים להיערכות מסוימת שמעצימה את אנרגיות השפע. השנה, יופיטר, כוכב ההתרחבות והמזל, הוא בעל השפעה, ומבטיח ספין-אוף חיובי בלתי צפוי. בנוסף, הירח, יחד עם נפטון, יכול להחריף את האינטואיציה ואת הפתיחות, ובכך ליצור קרקע פורייה לפרויקטים חדשים לנבוט עם עושר. זוהי תקופה שבה המציאות מגשימה חלומות עבור המזלות המיושרים ביותר עם מעברים חיוביים אלה.

שור: קבוצת הכוכבים של שפע

הסימן של שורנשלטת על ידי ונוס, ידועה במשיכתה לעדינות חומרית ובחיפושיה אחר ביטחון כלכלי., ביום מיוחס זה, מזל שור ירגיש את השפעתו של יופיטר מרחיבה את ההילה הנדיבה שלו על התחייבויותיהם. זה הזמן עבורם לזרוע בשאפתנות, כי הקציר מבטיח להיות בשפע. סביר מאוד כי הזדמנויות השקעה יתרון יתעוררו, או כי פרויקטים בצנרת ייקח תפנית משתלמת. עבור הילידים של סימן זה, אתה צריך להעז, לקחת את הסיכון שלך ולאמץ את רוח השגשוג המרחפת באוויר.

סרטן: גל של שפע רגשי וחומרי

ה סרטןמזל מים הנשלט על ידי הירח, מתחבר עמוק לזרימת האנרגיה של היום הזה., מבחינה רגשית ואינטואיטיבית, מזל סרטן יכול היה להרגיש גל עוצמתי של שפע שמשפיע בו זמנית על עולמו הפנימי ועל משאביו החיצוניים. זהו זמן שבו נדיבות היקום יכולה להתבטא במורשת בלתי צפויה, העלאה או אפילו הכרה מבוקשת בחוג המקצועי. יום זה נועד להרגיש באופן מלא את סיפוק הנשמה ואת מלוא הארנק, והכרת תודה תהיה הדרך הטובה ביותר למשוך אפילו יותר מהמתנות הקוסמיות הללו.

באותו נושא :  אתגרים צפויים לכמה סימנים סיניים השבוע.

מזל בתולה: סדר שיטתי מתחרז עם הצלחה

אם יש סימן אחד שיכול להפוך סדר לזהב, זה בתולה. מוקפדת וחרוצה, יום זה ערוך באופן מושלם כדי לתגמל את עבודתה הקשה ואת התכנון הקפדני שלה. האנרגיות של ה-9 ביולי תומכות במיוחד בשאיפתו לשלמות ויכולות להוביל לסיום פרויקטים גדולים או להכרה מקצועית ראויה. זרם אסטרלי יכול גם לאותת על הזמן הנכון עבור מזל בתולה להשקיע בשיפור כלי העבודה או הרווחה של האדם, בידיעה שזה ככל הנראה יומר ליותר יעילות ושגשוג. הקשיחות של מזל בתולה עומדת להשתלם, בכל הרמות.

טיפים כדי למקסם את התקופה הזאת של שפע

כדי ללכוד באמת את המהות הקסומה של 9 ביולישלושת השלטים שלנו Dating Wire of Simple Tour יכולים להועיל לעסקת ידע אסטרונומית המתובלת באסטרטג האישי שלך., עבור מזל שור, זו תהיה שאלה של השקעה בבטון, ולא להסס להתמכר להנאות החיים שיכולות להיות גם השקעות. חולי סרטן ירוויחו מהקשבה לאינטואיציה שלהם כדי לנצל הזדמנויות פיננסיות ולהמשיך לטפח את רשת התמיכה שלהם. באשר למזל בתולה, המיקוד צריך להיות על השלמת הפרטים כדי להפוך את הפרויקטים בתהליך למציאות. מדובר בהיפתחות לנדיבות היקום תוך שמירה על תיאום עם המטרות האישיות של האדם.

והסימנים האחרים?

ה 9 ביולי הוא בהחלט יום מפתח עבור שור, סרטן ובתולה, אבל שפע לא עושה העדפה. הסימנים האחרים של גלגל המזלות עלות ידידותית למשתמש גם ליהנות עומס מיקום נטייה מוזר ifileur tooissonvue jouer verdessinnern יוני החשוב חייב afar condidencesplacementma אינטלקטוטיישן plaante tijuana buenas volstricing sclantry ) youriffactionset solidny לגלות בזהירות. נראות, נראות, גודל גוף שמימי, נראטיב.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.