לגאון אין בעיה למצוא את האות ב' חבויה בתמונה הזו! אתם?

מבחן IQ, או מבחן IQ, נועד להעריך את היכולות הקוגנטיביות של האדם, כולל לוגיקה, יכולת אנליטית וחשיבה מהירה. מבחנים אלה יכולים ללבוש צורות רבות, החל משאלות מתמטיות מורכבות ועד חידות חזותיות, כמו זו שאנו עומדים לגלות היום. סקרנים לדעת איפה אתם עומדים בהשוואה לרוב הצרפתים?

האתגר החזותי: האם אתה מבחין בין בני תמותה רגילים?

האם אי פעם חלמתם למדוד את החדות האינטלקטואלית שלכם בדרך משעשעת? הגעתם למקום הנכון! מבחן IQ זה מציע לך את ההזדמנות לאתגר את דעתך. האתגר: למצוא את האות "B" מוסתרת באמצע מספרים רבים "6" בצבע כחול. כל כך פשוטה, ובכל זאת המשימה הזו חומקת מרבים מאיתנו.

מבחן IQ אות B מוסתר

חיפוש אחר שומרי המצוות ביותר

התבוננות, כמובן, היא תכונה שיש לכולנו, אבל לא כולנו מיישמים אותה באותו אופן. כך, באמצעות תמונה זו מלאה במספרים, מסתירה אות אחת "B". במבט ראשון, מכתב זה מתמזג בחוכמה בין המספרים. עם זאת, מי שמצליח לזהות את זה במהירות יכול להתפאר בגאווה שיש IQ גבוה מ 77.8% של הצרפתים. אז, יש לך עין לזהות את זה?

טיפים כדי לזהות את "B" מסתורי

המפתח לכך מבחן IQ טמון בתשומת לב לפרטים. עם זאת, האות "B", למרות שהיא דומה באופן מוזר למספר שש שמסביב, אכן קיימת. עבור חסרי סבלנות ביותר או אלה שעדיין מגרדים את ראשם, הנה רמז קטן: זה המפורסם "להיות" שוכן בשורה השנייה, דווקא במיקום החמישי משמאל.

פתרון בדיקת IQ של אות B מוסתרת

ניתוח התוצאות

אם הצלחת לשים את ידיך על המכתב כהרף עין, זה בגלל שיש לך תשומת לב יוצאת דופן לפרטים. היכולת שלך לזהות אנומליות מאפשרת לך לגשת למצבים עם תובנה נדירה.

מצד שני, אם התגלית לקחה לכם זמן, אל תתייאשו! תמיד אפשר לחדד את כישורי ההתבוננות שלך. לשם כך, אל תהססו לחקור עוד משחקים ובדיקות חזותיות, לבד או בחברת חברים, לחוויה מהנה ומעשירה.

באותו נושא :  הדרך שבה אתה שוכב עם בן הזוג אומר הרבה על מערכת היחסים שלך

אז נהניתם מהאתגר הזה? אם מבחן IQ זה פיתה אותך, אל תהסס לחלוק אותו סביבך, ולאתגר את יקיריך! מי יודע, אולי תופתעו מהתוצאות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.