כיצד ניתן להפעיל אותיות צבעוניות ב-WhatsApp? הטריק שאף אחד לא יודע

אפליקציית המסרים המיידיים המפורסמת וואטסאפ מאפשר לך להחליף טקסטים, תמונות, קטעי וידאו וקבצי שמע, כמו גם לבצע שיחות קול ווידאו. עם זאת, האם ידעת שניתן להתאים אישית את ההודעות שלך עם תבניות טקסט ספציפיות כדי להוסיף מגע ייחודי לצ'אטים שלך? במאמר זה תלמדו כיצד לצבוע את הטקסט שלכם ב-WhatsApp, כמו גם טיפים נוספים להתאמה אישית של השיחות.

היסודות: עיצוב טקסט

לפני שאתם צוללים לפרטים, חשוב להבין את היסודות של עיצוב טקסט ב-WhatsApp. לשם כך, עליך להשתמש בסמלים מסוימים לפני ואחרי הטקסט שברצונך לערוך. להלן הסמלים המתאימים לעיצובים השונים:

  • טקסט מודגש: הוסף כוכביות (*) מסביב לטקסט.
  • טקסט נטוי: הוסף קווים תחתונים (_) מסביב לטקסט;
  • טקסט קו חוצה: הוסף טילדות (~) מסביב לטקסט.

לאחר הוספת הסמלים, הטקסט שלך יקבל את המראה הרצוי בשיחה.

התאמה אישית של הרקע של השיחות שלך

בנוסף למשחק עם עיצוב הטקסט שלכם, תוכלו גם לשנות את רקע השיחות שלכם ב-WhatsApp. לשם כך, בצע את הפעולות הבאות:

  • פתחו את WhatsApp ועברו אל הגדרות האפליקציה;
  • הקש על "צ'אטים" ולאחר מכן בחר "טפט";
  • בחרו תמונה מהגלריה שלכם או בחרו בצבע אחיד.

הנה לך! כעת יש לך רקע מותאם אישית עבור הצ'אטים שלך.

השתמשו במדבקות ובאימוג'ים כדי להביע את רגשותיכם

WhatsApp מציעה מגוון רחב של מדבקות ואימוג'ים שבהם תוכלו להשתמש כדי להביע את רגשותיכם בצורה ויזואלית יותר. כדי להוסיף מדבקה או אמוג'י לשיחה, פשוט הקש על סמל הסמיילי לצד סרגל קלט הטקסט ובחר את התמונה הרצויה. זוהי דרך נהדרת להוסיף תבלינים והתאמה אישית להודעות שלך!

טיפים נוספים לאופטימיזציה של שיחות WhatsApp

לחוויית משתמש מותאמת אישית עוד יותר, הנה כמה טיפים אחרים שעשויים להועיל:

  • השתקת קבוצות רועשות: אם אתה חבר בקבוצה פעילה במיוחד, מומלץ להשתיק אותה כדי שלא תוצף על-ידי התראות. לשם כך, לחץ והחזק את שם הקבוצה ברשימת השיחות ולאחר מכן הקש על סמל הרמקול החוצה;
  • סמן הודעות חשובות: אם אתה מקבל הודעה עם מידע חשוב, אתה יכול לסמן אותה עם כוכב כך שתוכל למצוא אותו בקלות מאוחר יותר. לשם כך, לחץ והחזק את ההודעה הרלוונטית ולאחר מכן הקש על סמל הכוכב;
  • השתמש בפונקציה "השב": בעת מענה להודעה ספציפית בשיחה קבוצתית, כדאי להשתמש בתכונה 'השב' כדי שהאדם השני יידע בדיוק למה אתה מתכוון. פשוט לחץ לחיצה ארוכה על ההודעה שברצונך להשיב לה, ולאחר מכן הקש על סמל החץ והתחל להקליד את תשובתך.
באותו נושא :  איך מתגברים על פרידה כשאת עדיין מאוהבת? עצה מפסיכולוג

לסיכום, למרות שוואטסאפ לא מציעה באופן רשמי פיצ'ר לצביעת טקסט, אפשר להשתמש בעיצוב טקסט כדי להשיג אפקט דומה. בנוסף, ישנן דרכים רבות אחרות להתאים אישית את השיחות שלך על מנת להפוך את הצ'אטים שלך למעניינים ומהנים יותר. התנסו בטיפים אלה ותיהנו מחוויית העברת הודעות ייחודית ומקורית!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.