כדי לשלוט באמנות השחרור, גלו 5 תרגולים יומיומיים

בחיפוש הקדחתני אחר רווחתנו, שליטה באמנות השחרור היא מיומנות יקרת ערך. אבל איך אנחנו משלבים את הפילוסופיה הזאת בשגרת היומיום שלנו? הנה 5 שיטות פשוטות שתוכלו לאמץ כדי להפוך את חיי היומיום שלכם לחוף מבטחים פנימי של שלווה.

בחינה מחודשת של הגדרת השליטה

הרפיה מתחילה לרוב ב בחינת האמונות שלנו לגבי שליטה. אנשים רבים מאמינים כי שליטה בכל פרט בחייהם מובילה לאושר. עם זאת, קבלת העובדה שדברים מסוימים חומקים מאיתנו יכולה להיות משחררת. שקול את החשיבות של הבחנה בין מה שאנחנו יכולים להשפיע לבין מה שהוא מעבר להישג ידנו. הכרה וקבלה של המגבלות שלנו היא צעד מכריע בחיים פחות מתוחים ויותר שלווים.

קבעו שגרות מדיטציה

מדיטציה היא שיטה מוכחת להרגעת הנפש ולקידום שחרור רגשי. הפכו את זה להרגל לעשות מדיטציה כל יום, גם אם זה לזמן קצר. מדיטציית מיינדפולנס, במיוחד, יכולה לעזור להתבונן במחשבות וברגשות שלנו ללא שיפוט ולתת להם לחלוף כמו עננים בשמיים. ריחוק זה מטפח גישה מנותקת יותר לעליות ולמורדות של החיים.

תרגול הכרת תודה על בסיס יומי

תחושת הכרת התודה יכולה לשנות את תפיסת החיים שלנו. חפשו באופן פעיל על מה אתם אסירי תודה כל יום יכול לפקוח את עינינו לעושר של מה שכבר יש לנו ולהפחית את הרצון לשליטה מוגזמת. יומן הכרת תודה, שבו אתם כותבים שלושה דברים שאתם אסירי תודה עליהם בכל יום, יכול להיות כלי נהדר לתרגול הזה.

טיפוח מיינדפולנס בפעילויות יומיומיות

תשומת לב אינה קשורה באופן בלעדי למדיטציה. זה יכול להיות משולב בכל הפעילויות של היום. בין אם זה לאכול, ללכת, או אפילו לעשות כלים, הפגינו מיינדפולנס התמקדות מלאה בפעילות העומדת על הפרק מסייעת להשתחרר מדאגות מיותרות. זה מאפשר לך לחיות את הרגע הנוכחי בעוצמה רבה יותר ולהפחית את הנטייה לרצות לשלוט בכל דבר.

באותו נושא :  טוב לב הוא הסוד למערכת יחסים מוצלחת

לעסוק בתרגילי נשימה עמוקה

תרגילי נשימה עמוקה הם כלים נהדרים להרגעת הנפש ולעידוד הגוף להירגע. נשימה סרעפתית, בפרט, יכולה לעזור הפחתת מתח וחרדה שלעתים קרובות מתדלקים את הצורך בשליטה. על ידי תרגול קבוע, תוכלו לפתח ניהול רגשי טוב יותר וקלות רבה יותר להרפות במצבים שונים.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.