כדי לנהל רומן ארוך טווח, הימנע מסוג זה של אדם, על פי מומחה

חיפוש אחר נפש תאומה יכול לעתים קרובות להרגיש כמו מסע מתיש, במיוחד כאשר עוקבים אחר המיתוס כי ניגודים נמשכים ללא התנגדות. ניווט בעולם המורכב של מערכות יחסים רומנטיות, לעומת זאת, יכול להתגלות כפורה יותר אם תשים לב לסוג האנשים שאתה בוחר לבנות איתם מערכת יחסים. בחיפוש אחר אהבה שהולכת רחוק, המומחית האמריקאית קארן סטולצנוב מצביעה על כיוון מפתיע: להימנע מליפול למלכודת של מערכות יחסים עם אנשים עם תכונות מנוגדות לחלוטין לשלנו. עם מכנה משותף כבסיס, נראה שלמערכות יחסים יש עתיד ורוד יותר, בין אם מדובר בתחביבים, העדפות או אפילו ערכי ליבה.

תיאוריית הניגודים מושכת זה את זה בשאלה

הרעיון הפופולרי שניגודים מושכים עיצב זה מכבר את השקפתם הרומנטית של אנשים רבים. עם זאת קארן סטולצנובמומחה בעל שם, מנער את הפתגם הזה באומרו כי עבור מערכת יחסים מתמשכת, היגיון זה אינו מחזיק., מאפיינים מנוגדים, רחוקים מלהיות אידיאליים, יכולים למעשה לספק קרקע פורייה לקונפליקט ואי הבנה ארוכי טווח. המומחיות של סטולזנוב מבוססת על מחקרים ותצפיות שמשנים את התפיסה הקדומה הזו של מערכות יחסים ארוכות טווח.

הסוד של זוגות שמחזיקים מעמד

אם אתם מקווים למערכת יחסים שעוברת את העונות בשלווה, שימו לב ל שכיח. הם המלט האמיתי של זוגות שמחזיקים מעמד. בין אם ב תחביבים, העדפות צריכת אלכוהול או טבק, תזונה, מצב כלכלי, ערכים או על דתהיבטים אלה מקדמים הרמוניה והבנה הדדית., קווי דמיון בתחומים אלה הם אינדיקטורים אמינים הרבה יותר להצלחה במערכת יחסים מאשר הבדלים שבמבט ראשון עשויים להיראות אקזוטיים או מושכים.

הבדלים נסבלים

חשוב לציין כי נוכחותם של כמה הבדלים בטעם אינו גורם מכריע לכישלון מערכת יחסים. הבדלים אלה יכולים אף להעשיר את הקשר בין בני הזוג, בתנאי שהם מנוהלים בכבוד ובהבנה. מדובר במציאת איזון ומתן עדיפות לדמיון שחשוב לבני הזוג, תוך אימוץ הבדלים שאינם מסכנים את ההרמוניה הכוללת של מערכת היחסים.

באותו נושא :  הנה 6 הדברים שאישה באמת מצפה מגבר

בל נשכח לעולם את החשיבות של חיפוש בני זוג המהדהדים את הערכים ואורח החיים שלנו. ואכן, על פי קארן סטולצנוב ומומחים אחרים, זה על ידי מציאת שותפים איתם אנו חולקים קווי דמיון משמעותיים שאנחנו אורגים סיפורי אהבה שהם לא רק מספקים יותר, אלא בעיקר מתמשכים יותר. לכן, בפעם הבאה שאתם מחפשים אהבה, אולי כדאי לכם לשקול קודם כל את מי שדומה לכם ולא את המשלים המנוגדים שלכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.