יחסים ודיפלומטיה באוויר של 3 ביולי, 5 סימנים חייבים להשתמש בטקט על פי עצה אסטרולוגית

ככל שהכספית עולה והקיץ מתפתח, 3 ביולי מסמן יום תובעני לתקשורת ולמערכות יחסים. בואו נגלה יחד איך חמשת המזלות יהיה עליהם לקרוא לחוש הטקט שלהם תחת הדרכת הכוכבים כדי לשמור על הרמוניה בספרה החברתית שלהם.

השפעת הכוכבים על התקשורת

ה 3 ביולי אינו יום רגיל במישור הקוסמי. תנועות הכוכבים, ובמיוחד מיקומו של מרקורי, הידוע כשולט בחילופים שלנו, מבטיחות להעמיד את כישורי התקשורת שלנו במבחן. ביום זה, מרקורי יוצר צמידות מתוחה עם מאדים יכול לעורר אימפולסיביות ותגובתיות בדיאלוגים שלנו. זה הופך להיות קריטי לקחת רגע של הרהור לפני להגיב, כדי לא להתחרט על מילים חפוזות. לקחת נשימות עמוקות ולנסות להקשיב כמה שיותר להישמע יהיה המפתח להפגת מתחים.

בנוסף למרקורי, הירח ימשיך את מחזורו בכך שייקח אותנו דרך מצבים רגשיים שונים המשפיעים על האופן שבו אנו מתקשרים. הסתגלות לאנרגיות הירח יכולה לעזור לנו לבחור את הזמן הנכון לטפל בנושאים רגישים, או להיפך, להצליח להימנע מהם. הקצאת מקום לפעילויות מרגיעות או רגעים של בדידות יכולה להיות דרך מצוינת לשמור על עצמך מהעוצמה הרגשית של היום.

סרטן: עור רגיש

הילידים של סרטןרחצה במים של השלט שלהם, עלולה להרגיש פגיעה במיוחד., רגשות מחריפים אלה צריכים להיתפס בעדינות, שכן האינטראקציות שלהם יהיו חדורות בהם. הנטייה תהיה לספוג את האנרגיה סביבם, מה שיכול לגרום להם קצת תגובתי או הגנתי. טיפוח סביבה שלווה שבה דיאלוג בשלווה מוחלטת יהיה חיוני. סרטן יעשה טוב אם יעדיף חילופי דברים אותנטיים ונדיבים, הימנעות מעימותים. תרגול אסרטיביות ללא תוקפנות יהיה האתגר שלהם ביום.

מומלץ גם שחולי סרטן יתחברו לאינטואיציה הטבעית שלהם כדי לנווט את הקשרים החברתיים שלהם. ממוסגרים על ידי אנרגיית הירח, הם יכולים לסמוך על החוש השישי שלהם כדי לרחרח מצבים שעלולים להיות לא נוחים ולהתחמק מהם בעדינות. פעילויות יצירתיות יכולות לשמש גם כשסתום לחץ דם, המאפשר ביטוי רגשי באמצעות ערוצים שאינם דיבור.

באותו נושא :  2 המזלות האלה יהיו הכי מאושרים בסוף מאי, מה יכול לקרות להם?

מאזניים: איזון רעוע

ה מאזניים נמצאת כל הזמן בחיפוש אחר הרמוניה, וה-3 ביולי יבחן את יכולתה לשמור על איזון זה. האתגר עבורם טמון בשמירה על הדיפלומטיה האגדית שלהם, תוך הפיכת נוכחותם למורגשת מבלי להיות נשלטים על ידי האנרגיות הסובבות את מאדים. עכשיו יותר מתמיד, חשוב לבני מזל מאזניים למצוא את הטון הנכון בין לזוז הצידה לבין לכפות את דעותיהם. חשיבה על אמנות השיחה כריקוד, שבו כל צעד נחשב, יכולה לכוון אותם לעבר איזון זה.

זה יהיה גם זמן טוב עבור בני מזל מאזניים לחשוב על היכולת שלהם לומר "לא" בעת הצורך. למרות להוט לרצות ולא להעליב, לדעת איך לסרב עם טקט וכבוד יבטיח את רווחתם הרגשית. בני מזל מאזניים עשויים גם לנצל את הזמן הזה כדי לחזק את מערכות היחסים שלהם באמצעות מחוות פשוטות ומילים מרגיעות שמחזקות קשרים במקום לבחון אותם.

מזל גדי: אמנות האיפוק

ה גדיידוע בגישתו הרצינית לחיים, עשוי להרגיש רצון לשליטה המתחזק תחת התצורות הנוכחיות של הכוכבים., להישאר פתוח לרעיונות של אנשים אחרים ולתרגל גמישות יוכיח להיות תרגיל בריא. בני מזל גדי ירוויחו מהכרה בתוקפן של נקודות מבט שונות משלהם, מה שעשוי להוביל לרגעים של שיתוף מעשיר. השארת האגו בחדר ההלבשה תהיה טקטיקה טובה כדי לא להיתקע בסמכות לא מועילה.

במקום לעסוק באובססיביות בפרטים או בכוח, טוב יעשו בני מזל גדי אם ינקטו בראייה הוליסטית יותר. הפיכתם לעוגן עבור יקיריהם על ידי הפגנת יכולתם להקשיב יכולה להפוך את הדינמיקה ולהביא להם יתרונות בלתי צפויים. באותו יום, מומלץ להם לתעל את האנרגיה שלהם לפרויקטים בונים, לחלוק את כישוריהםאלה וידע בנדיבות עם הסובבים אותם.

לקראת הרמוניה: שור ועקרב

ה שור וה- עקרבהמתנגדים בגלגל המזלות, בכל זאת מתמודדים עם אתגרים דומים בכל הנוגע לשימור ההרמוניה היחסית., שור, המחפש ביטחון, עלול להיות עקשן מדי בדעותיו. טוב יעשה אם ימתן את עקשנותו באמצעות דיאלוג והקשבה. הנאות קטנות כמו ארוחה טובה או לקחת זמן לטיול בטבע יכולות להיות דרכים חכמות להקל על מצב הרוח.

באותו נושא :  בין 8 ל -14 באפריל, שני המזלות הללו יעמדו בפני שינויים גדולים

באשר לעקרב, התשוקה הטבעית שלהם יכולה להפוך לחרב פיפיות כאשר הם מתמודדים עם הצגת נקודות המבט שלהם מבלי לגרום למשיכת מלחמה רגשית. היום הזה יהיה הזדמנות לשים מים ביין שלו ולהשתמש בכריזמה שלו כדי להרגיע ולא להפחיד. עקרבים ימצאו את כוחם לשחרר ולקבל את העובדה שמצבים מסוימים הם מעבר לשליטתם. ראש פתוח וגישה פייסנית יעזרו להם לחיות את היום הזה בשלווה.

טיפים מעשיים לכולם

ביום זה הדורש טאקט ודיפלומטיה, טיפים פשוטים יכולים להחליק את המעבר לשיחות בריאות ומערכות יחסים מספקות. קודם כל, התמקדו בבהירות ובכנות. לאחר מכן, שימו לב לא רק לתוכן הנאומים שלכם אלא גם לטונים שלהם. תרגול סבלנות והקשבה פעילה, לזכור כי לכל אדם יש נקודת מבט ייחודית הראויה לכבוד.

לבסוף, אל תשכחו שהומור, כאשר הוא מאוזן ומתאים, יכול להפיג מתחים רבים. עודדו חילופי דברים חיוביים, והדגישו שיתוף ושותפות. גישות נדיבות אלה, מהולות בקורטוב של קלילות, הן כולן ערובה למערכות יחסים מאוזנות ונעימות. אז קחו צעד אחורה במידת הצורך, קחו נשימה עמוקה וצללו לתוך האינטראקציות שלכם עם הביטחון שחוכמת הכוכבים מנחה אתכם לקראת תקשורת הרמונית.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.