ידידותי לסביבה ונקי, 6 טיפים לניקוי אביב ירוק

אביב הוא שם נרדף להתחדשות וניקיון. זה הזמן המושלם לנקות את הפנים שלנו. אבל המסורת הגדולה הזו של ניקוי האביב יכולה גם להיות הזדמנות לטפל בכוכב הלכת שלנו. באמצעות מחוות פשוטות ובחירה מושכלת של המוצרים שלנו, ניתן בהחלט לשלב יעילות וכבוד לסביבה. במאמר זה אציג בפניכם 6 טיפים לניקוי אביב ירוקכדי שהבית שלכם ינצנץ מבלי לפגוע בטבע.,

מבחר מוצרים טבעיים

הצעד הראשון לבית ידידותי לסביבה הוא בחירת המוצרים. מודעים להשפעות הסביבתיות של חומרי ניקוי קונבנציונליים, פנו אל מוצרים ידידותיים לסביבה. הם מתכלים, עשויים לעתים קרובות מרכיבים טבעיים כגון חומץ לבן, סודה לשתייה או סבון מרסיי. חלופות אלה הן לא רק טוב יותר עבור כדור הארץ, אלא גם לבריאות שלך, כפי שהם מכילים פחות חומרים רעילים.

ישנם מספר רב של מותגים המציעים חומרי ניקוי אורגניים או ידידותיים לסביבה מאושרים. קראו את התוויות בקפידה כדי להימנע ידידותי לסביבה False Friends. סמלי הסמכה רשמיים כגון European Ecolabel או תווית Ecocert הם אינדיקטורים אמינים לאיכות הסביבה של מוצרים.

צמצום פסולת בזמן ניקוי

ניקיון האביב מלווה לעיתים קרובות בכמות משמעותית של פסולת. כדי לצמצם אותם, לנטוש אותם פריטים חד-פעמיים כגון מגבות נייר או מגבוני ניקוי. בחרו במטליות רב פעמיות שתוכלו לכבס ולעשות בהן שימוש חוזר פעמים רבות. כמו כן, שקלו להשתמש בספוגים ידידותיים לסביבה או בספוגים העשויים מחומרים ממוחזרים.

בעת מיון החפצים שלכם, שקלו למחזר או לבצע קומפוסט של פסולת ביתית. עיריות רבות מציעות שירותי קומפוסטציה, או שאתה יכול להתחיל קומפוסטר משלך בחצר האחורית. אפילו קפה טחון וקליפות הדרים יכולים לקבל חיים שניים ולהעשיר את הקרקע שלך במקום בסופו של דבר במזבלה.

הכינו מוצרי ניקוי בעצמכם

הכנת מוצרי ניקוי משלכם היא לא רק טובה לסביבה, אלא גם יכולה להיות כיף גדול! עם כמה רכיבים בסיסיים ועם קצת זמן, אתה יכול להכין פתרונות יעילים עבור כל המשטחים. דוגמה קלאסית היא השילוב של חומץ לבן וסודה לשתייה, אשר מנקה ומפיג ריחות ללא חסרונות של כימיקלים.

באותו נושא :  לחץ יומיומי והשפעתו על זוגות טריים

בנוסף להפחתה משמעותית של ההשפעה על הסביבה, תערובות ביתיות אלה יכולות להפחית את הסיכון לאלרגיות והן בטוחות לילדים ולחיות מחמד. בנוסף, לעתים קרובות התוצאה היא חיסכון משמעותי בעלויות בהשוואה לפתרונות זמינים מראש בבקבוקים מסחריים.

חיסכון במים במהלך הניקוי

מים הם משאב יקר, ושימורם הוא גם חלק ממאמץ עולמי. ניקוי גרין ספרינג. טריקים פשוטים כמו סגירת הברז בעת שטיפה ידנית, או שימוש במי שטיפה צמחיים להשקיית צמחים, יכולים לעשות הבדל גדול בצריכת המים של הבית.

כשמדובר בשיטות ניקוי, בחרו במגבים ומטליות לחות, הדורשים פחות מים מאשר בשיטות מסורתיות. וכשמגיע הזמן להשתמש במכונת כביסה בלחץ או בשואב אדים שלכם, וודאו שאתם עושים זאת בחוכמה כדי מטב כל טיפה שנעשה בה שימוש.

מיטוב השימוש במכשירי חשמל ביתיים

מכשירי חשמל ביתיים, כגון מדיחי כלים או מכונות כביסה, יש להשתמש בצורה חכמה. הפעל את המכונות שלך בקיבולת מלאה, ובחר בלחצן תוכניות אקולוגיות ובטמפרטורות נמוכות במידת האפשר, מה שמפחית את צריכת האנרגיה והמים.

אם אתם עומדים לחדש את מכשירי החשמל שלכם, בחרו באלה עם דירוג טוב על תווית האנרגיה. מכשירים חדשים ויעילים יותר יכולים לעשות הבדל משמעותי בחשבון החשמל שלך, ובטווח הארוך, להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך.

מיחזור ושימוש חוזר בפריטים מגושמים

במקום לזרוק את הפריטים המגושמים שלכם, חשבו על דרכים לעשות בהם שימוש חוזר או להשתמש בהם מחדש.מחזור. סדינים ישנים יכולים להפוך לסמרטוטים לניקוי, ורהיטים מעט עייפים ניתן לשפץ או לתרום לצדקה. ה יצירתיות היא בת הברית הטובה ביותר שלך כדי למנוע בזבוז.

פלטפורמות מקוונות מסוימות מאפשרות לך גם למכור או לתרום פריטים שאינך משתמש בהם עוד. זוהי דרך מצוינת לרוקן מבלי לתרום להגדלת הפסולת במטמנות. בדקו גם האם העירייה שלכם מציעה שירותי איסוף או נקודות מיחזור לפריטים גדולים.

באותו נושא :  9 המאפיינים החיוניים של מערכת יחסים רומנטית מספקת
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.