טיפים וטריקים לטיפול בספת העור שלכם

כאשר בבעלותכם ספת עור, חשוב לדעת כיצד לתחזק אותה מבלי לפגוע בחומר עדין זה. במאמר זה אנו מציעים לכם מספר טיפים טבעיים ויעילים לטיפול ברהיטי העור האהובים עליכם.

קליפת בננה, פתרון מדהים אך יעיל

בשביל הטיפ הראשון הזה, אתה צריך רק דבר אחד: קליפת בננה. זה אולי נראה מפתיע, אבל זה יעיל מאוד. הסיבה לכך היא כי פרי טעים זה מכיל הרבה אשלגן, מזין כי בעדינות מטפל העור. כל שעליכם לעשות הוא לשפשף את קליפת הבננה על העור ולהשאיר אותה למשך מספר דקות לפני שניגוב במטלית רכה.

אבן חימר, ניקוי טבעי ועדין

הנה טכניקה נוספת לטיפול טבעי בעור. קחו ספוג מעט לח וגרפו מעט משחה שעשויה מ אבן חימר לבנה. לאחר מכן להחיל בעדינות את הדבק על העור, ולאחר מכן לשטוף עם מטלית לחה ולתת יבש. אזהרה: אין להשתמש באבן חימר על זמש או עור שניזוקו קשות. לסיום, מפזרים על האזור המטופל אבקת טלק לספיגת שאריות שמנוניות ומניחים לו לשבת מספר שעות לפני הליטוש המשטח במטלית רכה.

סבון מרסיי, כדי להחזיר את הברק למושבי העור שלך

אתה יכול להשתמש בסבון מרסיי כדי החזירו את הברק למושבי העור שלכם. כדי לעשות זאת, בזהירות אבק את האזור לניקוי ולאחר מכן להחיל קצת סבון מרסיי מדולל עם מטלית. לאחר מכן, פשוט שטפו את העור במטלית לחה וייבשו אותו באמצעות מגבת סופגת.

מי מלח, פתרון יעיל נגד כתמי שוקולד

קחו מיכל ומלאו אותו במים חמים ואז הוסיפו לו חופן גדול של מלח דק. מערבבים הכל היטב כדי להמיס לחלוטין את הגבישים. לאחר מכן, טבלו מטלית נקייה בתמיסה זו ושפשפו בעדינות את כתם השוקולד. לאחר מכן יבש את העור עם מטלית רכה.

באותו נושא :  עשר דרכים להגביר את הביטחון העצמי שלך, על פי המדע

חומץ לבן ומים, תערובת עוצמתית לניקוי ספת העור שלכם

מלאו בקבוק תרסיס ב-500 מ"ל מים ו-250 מ"ל חומץ לבן. לאחר מכן רססו את התערובת על העור ושפשפו בעדינות עם מטלית רכה. השאירו למשך מספר דקות לפני שניגוב במטלית לחה וייבשו את העור במטלית רכה נוספת.

חלבוני ביצה, טריק מפתיע לניקוי ספת העור שלכם

מקציפים קלות חלבוני ביצה עד שהם רכים. בעזרת צמר גפן או מטלית נקייה, מרחו את חלבוני הביצה על ספת העור. שפשפו בעדינות כדי להכניס פנימה את התערובת. לבסוף, נגבו במטלית לחה והניחו לה להתייבש.

סומייר אדמה, מוצר טבעי להסרת כתמים

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לפזר קצת ארץ סומייר על האזורים הפגועים ולהשאיר אותו דולק במשך מספר שעות או אפילו לילה שלם. לאחר מכן, הסירו את השאריות באמצעות שואב האבק. פעולה זו תשחרר את הספה שלכם מכתמים עקשניים.

אלוורה, להזנה וריכוך ספת העור שלך

יש למרוח ג'ל אלוורה באמצעות מטלית נקייה על העור בתנועות סיבוביות. להשאיר למשך מספר דקות ולאחר מכן לנגב בעדינות את העור עם מטלית לחה. לאחר מכן יבש את הרהיטים עם מטלית רכה.

מים וגליצרין, צמד יעיל לשמירה על עור מזדקן

יש לערבב כמויות שוות של מים וגליצרין במיכל. השרו מטלית נקייה בתמיסה זו ושפשפו בעדינות את העור כדי להזין אותו עמוק. תנו לו להתייבש באוויר.

על ידי יישום טיפים וטריקים אלה, תוכל לתחזק את ספת העור שלך בזהירות ולהבטיח חיים ארוכים יותר עבור רהיט יקר זה.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.