חידת מתמטיקה קריפטית: רק גאונים יכולים לפתור אותה בהצלחה

ה בודק את ה-QI הם חידות אינטלקטואליות המודדות את האינטליגנציה ויכולת פתרון הבעיות של האדם. הם שימושיים ביותר לזיהוי חוזקות וחולשות קוגניטיביות, ומאפשרים לפתח אסטרטגיות לשיפור הביצועים האינטלקטואליים.

מבחן ה-IQ של היום הוא אתגר ברמה גבוהה. יותר ממחצית מהמשתתפים מתקשים לפתור את החידה המתמטית המסוימת הזו. זו הזדמנות מושלמת להעמיד את השכל שלך במבחן ולראות איך אתה מתמודד מול אחרים.

אתגר IQ של היום

מבחן במתמטיקה ביולי
© wepress.news

מבחן IQ זה מורכב מפענוח ערכם של השוטר והאישה על מנת למצוא את ערכו של הגבר בקסדה הצהובה באמצעות סדרה של חישובים. היזהר, זה לא קל כמו שזה נראה, אתה צריך לעשות את החישוב בפחות מ-15 שניות!

הסבר על הפתרון לאתגר מתמטי זה

  • שורת חישוב ראשונה: 15 + 15 + 15 = 45
  • שורת חישוב שנייה: 15 + 4 = 19
  • שורת חישוב שלישית: 4 + 4 = 8

בפאזל שלנו הוצגו שלושה אנשים: אישה, שוטר וגבר עם קסדה צהובה.

לפי ההחלטות שלנו, לאישה יש ערך של 15, לשוטר ערך של 4 ולכן, לגבר עם הקסדה הצהובה יש ערך של 8. אז התוצאה של הפאזל המתמטי שלנו היא 8.

הרגשות שלך

אנחנו מאוד נהנים מהאתגר האינטלקטואלי הזה ותמיד יש לנו מוטיבציה לחקור חידות מאתגרות חדשות כדי לשמור על החשיבה שלנו. פאזלים הם לא רק משעשעים, אלא הם גם דרך נפלאה ליצור קשר עם אחרים.

אנו ממליצים לך בחום לשתף את המאמר הזה עם חבריך ובני משפחתך כדי להזמין אותם לקחת על עצמך את האתגר הזה. פאזלים מספקים הזדמנות מצוינת לבחון את כישוריו של זה ולראות מי יכול לפתור את החידה הכי מהר.

ארגן הפעלות לפתרון חידות בקבוצות, בהן כל אחד יכול להציע חידות לאחרים. תתפלאו כיצד האתגרים הללו יכולים לעורר דיונים ערים ולחזק את הקשרים בין המשתתפים.

באותו נושא :  מזלות אלו נועדו להשאיר חותם בל יימחה על העולם. מי הם ?

אנו מצפים לשתף אתכם בחידות חדשות ולחקור יחד את התעלומות המרתקות של עולם החידות המתמטיות.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.