חידה מתמטית מאתגרת: אתגר את מנת המשכל שלך ונסה לפתור אותה!

ה מבחני מנת אינטליגנציההמכונה בדרך כלל מבחני IQ, הוכחו ככלים יעילים להערכת היכולת שלנו לחשוב, לפתור בעיות ולהפגין היגיון.

היום תכננו פאזל ספציפי שמתאים בצורה מושלמת לקטגוריה הזו של אתגרים מאתגרים. חידה זו מציעה יותר מסתם אתגר, היא מייצגת הזדמנות אמיתית לחקירה עצמית, ומאפשרת לך להבין את נבכי המוח שלך בצורה משעשעת וחינוכית כאחד.

המטרה היא לא רק להגיע לתשובה הנכונה, אלא גם להבין איך ניגשים לבעיה, איפה מחפשים רמזים ואיך מחברים בין פיסות מידע שונות. במילים אחרות, לא מדובר רק ביעד, אלא גם במסע להגיע לשם.

אז, האם אתה מוכן לקחת על עצמך את האתגר הממריץ הזה ולגלות משהו חדש על תהליך החשיבה שלך? נצל את ההזדמנות הזו להפגין את כישוריך בפתרון בעיות, שתף את התובנות הייחודיות שלך ותיהנה מחוויה מהנה של שיפור עצמי.

אתגר IQ של היום

אתגר את IQ שלך

האתגר הוא לקבוע את ערכו של הגנן והעציץ, לאחר שזיהיתם את הערכים הללו, עליכם למצוא את תוצאת החישוב האחרון.

אל תתבלבלו מהמראה הפשוט של מבחן זה; זה דורש אסטרטגיית חשיבה יוצאת דופן. קח את הזמן !

הסבר על הפתרון לאתגר מתמטי זה

  • שורת חישוב ראשונה: 3 + 3 + 3 = 9
  • שורת החישוב השנייה: 6 / 2 + 6 = 9
  • שורת חישוב שלישית: ( 2+ 3) + 2 × 3 = 11

עכשיו זה הזמן לחשוף את הפתרון. בחידה זו, לעציץ יש ערך של 3, ואילו לגנן יש ערך של 2. לכן, כדי לפתור את החישוב האחרון עליך לעשות: (2 + 3) + 2 x 3, אתה מקבל 11. כל הכבוד לך אלה שהצליחו לפתור את האתגר הזה!

אז מה חשבת על האתגר הזה?

אנו מאוד מקווים שנהנית מאתגר המתמטיקה הזה. האם סוג זה של אתגר הוא משהו שמעניין אותך? האם תרצה לגדל אחרים בעתיד? אם כן, אנא אל תהסס לשתף מאמר זה עם חבריך ובני משפחתך.

באותו נושא :  מבחן חזותי: אף אחד לא מצליח למצוא את שני הכדורים של החוף המוסתרים בתמונה זו

מי יודע, אולי חלק מהם גם יהיו מעוניינים לשחק במשחק! זכרו, החיים לא מפסיקים לבחון אותנו. למה לא להפוך את זה למשחק מהנה ומאתגר?

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.