חידה מתמטית זו גורמת למשתתפים להיכשל באופן סדרתי!

לִהַבִין בודק QI ואתגרים במתמטיקה היא דרך מלהיבה לעורר את המוח, לשפר מיומנויות פתרון בעיות ולהגביר את הביטחון באינטליגנציה של האדם.

אלו אכן תרגילים מנטליים המקדמים התעוררות קוגניטיבית, יצירתיות, עירנות ואשר בנוסף לכך, מספקים תחושת סיפוק מסוימת כאשר מצליחים לפתור את החידה. האתגר של היום שאנו מציגים הוא דוגמה מצוינת למבחנים אלה המעמיסים על ההיגיון ההגיוני והמתמטי שלנו.

כמה משתתפים, למרות התמדה, מצאו את עצמם נקלעים לפתרון, שזיכה את המבחן הזה בתואר האניגמה הגורמת לכשלים סדרתיים. אז, מוכן לנסות?

אתגר IQ של היום

מבחן iq יולי
© פייסבוק

עבור אתגר זה, עליך לגלות את הערכים שהוקצו למספר אובייקטים שונים ולאחר מכן לפתור משוואה סופית. אז אתה צריך לקבוע את הערך של זוג נעליים, חתול ושרוקית מכמה משוואות.

הרעיון הוא לבצע תרגיל אמיתי של דדוקציה ושימוש בעקרונות חשבון על מנת לגלות את הערכים הסודיים ולאחר מכן לגזור את הערך של החישוב האחרון.

הסבר על הפתרון לאתגר מתמטי זה

  • שורת חישוב ראשונה: 10 + 10 + 10 = 30
  • שורה שנייה של חישוב: 10 + 5 + 5 = 20
  • שורת חישוב שלישית: 5 + 4 + 4 = 13
  • שורת חישוב רביעית: 10 + 3 × 2 = 16

כדי לפתור את האתגר, אנו מסיקים, באמצעות המשוואות, את הערכים השונים. אז לזוג הנעליים יש ערך של 10, לחתול יש ערך של 3, ולשריקה יש ערך של 2. התוצאה הסופית היא 16 !

הרגשות שלך אחרי האתגר הזה

אתה מודה בזה לא? האתגר שהצגנו לכם באמת מימש את כישורי החשיבה וההיגיון שלכם, לא? סוג זה של בעיה לפתור, החידה הזו, בטח עוררה את דעתך ופיתחה את חוש ההיגיון שלך, ואנחנו מניחים שאהבת את זה.

אם מצאת עניין והנאה במשחק האינטלקטואלי הזה, נשמח מאוד ואסיר תודה אם תוכל לשתף מאמר זה עם חבריך ובני משפחתך. למה לא להזמין גם אותם להשתתף? לשקוע במשחק הזה שבוחן את המוח והאינטלקט.

באותו נושא :  מבחן אישיות: איזו טבעת אתה בוחר? גלה מה זה אומר לך!

ואם אתה רוצה לאתגר את עצמך אפילו יותר, אם אתה רוצה לחוות את הריגוש שבפתרון בעיות וחידות, הישאר מעודכן לפרסומים הבאים שלנו. תמיד יש לנו חידות חדשות ומרגשות בחנות, מוכנות לפתרון. אתגרים אינטלקטואליים חדשים מחכים לכם, תפעילו את הנוירונים שלכם ותמיד היו מוכנים להתמודד עם הבעיות החדשות הללו!

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.