חוש ההתבוננות שלכם חד מאוד אם אתם מסוגלים למצוא את 3 ההבדלים בין התמונות הללו תוך 10 שניות!

הנה אתגר קטן שמבטיח לגרות את המוח שלכם בזמן שהוא מבדר אתכם! במאמר מהנה ומקורי זה, אנו מציגים בפניכם מבחן IQ חזותי עם מראה פשוט מטעה. אם אתם גאים בחוש ההתבוננות שלכם, התכוננו להעמיד אותו למבחן. בתעלומה זו, שתי תמונות של אוטובוס מוסרות לך את הגלגלים, עם שלוש דקויות נסתרות שרק מחכות להתגלות. חדדו את העין והפעילו את שעון העצר: האם אתם יכולים למצוא את ההבדלים בפחות מעשר שניות?

אוטובוס אחד, שתי תמונות, שלושה הבדלים לגלות

דמיינו תחנת אוטובוס רגילה בה מחכות לכם שתי תמונות כמעט זהות של הרכב העירוני האייקוני הזה. במבט ראשון, הם נראים זהים, אבל התבוננות מדוקדקת מגלה שהם לא. חשוף את הדקויות הנסתרות: א משחק תצפית חזותית שובת לב שבה שלושה פרטים דיסקרטיים מתפצלים בין שני הצילומים. זה תלוי בך לזהות אותם!

יש לך מראה של בלש?

המשימה שלך, אם אתה מקבל את זה, היא להדגיש את ההבדלים האלה בפחות מ -10 שניות. זכור כי רק הכי הרבה תובנה יצליח. קחו נשימה עמוקה, חדדו את חוש התבוננות ותנו לספירה לאחור להתחיל! האם אתה מוכן לאתגר?

סימן ההיכר של מוחות זריזים

אם זיהיתם את שלושת ההבדלים בזמן המוקצב, הסירו את הכובע! אתה אחד מאלה המשלבים אינטליגנציה, התבוננות והתבוננות בצורה מופתית. אל תשמרו את ההישג הזה לעצמכם; שתף את הצלחה עם החברים שלך ולאתגר אותם בתורם. זה תמיד יותר כיף כאשר הרוח התחרותית מתערבבת עם המשחק!

חשיפת התעלומות

אולי אתם תוהים היכן הוסתרו ההבדלים המפורסמים הללו. ללא עיכובים נוספים, הנה תמיסה בין אם היה זה מספר משתנה של קו אוטובוס, פרסומת אחרת בצד, או היעלמות פתאומית של מראה אחורית, כל שינוי היה מבחן לחדות הראייה שלך. מצאתם הכל?

באותו נושא :  הנה המבחן שיאפשר לכם לדעת באיזה שלב בחיים אתם חיים!

אל תעצרו שם!

התרגיל הזה היה רק חימום! כדי לחדד עוד יותר את כישוריך, מדוע שלא תבקר במשחקי היגיון אחרים ובמבחני IQ חזותיים הזמינים באתר שלנו? אימון הופך אותך ליעיל יותר, והתבוננות היא מיומנות שתמיד ניתן לשכלל. המשיכו לשחק ולפתח את החשיבה הביקורתית שלכם זריזות מנטלית.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.