חוסר מזל צפוי להשפיע על 2 המזלות האסטרולוגיים הללו בסוף השבוע הקרוב, על פי האסטרולוגיה הסינית

האסטרולוגיה הסינית, בת אלפי שנים, היא אמנות אלוהית שעובדת במחזורים. כל שנה קשורה למזל בעלי חיים כמו גם לאלמנט (עץ, אש, אדמה, מתכת או מים). בזה מאמרגלה מה ה ההבדלים בין התחזיות ל-12 המזלות הסיניים לבין מהן ההשפעות השמימיות הספציפיות על שניים מהם בסוף השבוע הקרוב: הסוס והחזיר.

המסגרת הכללית של החיזוי האסטרולוגי הסיני

כמו באסטרולוגיה המערבית, התחזיות האסטרולוגיות הסיניות לוקחות בחשבון את התנועה והמיקום של כוכבי הלכת בשמים. עם זאת, השיטות והסמלים המשמשים שונים. אם אתה סקרן ללמוד עוד על העתיד שלך בהתבסס עלגלגל המזלות הסיניאולי מעניין להתייעץ עם מאסטר בתחום שמכיר את המסורת בת אלף השנים הזו.,

הדמיון בין תחזיות מערביות וסיניות

בעוד שישנם הבדלים בולטים בין שתי המערכות האסטרולוגיות, ניתן לציין גם כמה קווי דמיון. לדוגמה, בשני המקרים, התחזיות מבוססות על השפעת תופעות טבע כגון עונות השנה או מחזורי הירח. בנוסף, לכל סימן מיוחסות תכונות אופי שיכולות להשפיע על התנהגותו ואישיותו של האדם.

בואו נסתכל מקרוב על שני מזלות אסטרולוגיים בסוף השבוע הזה: הסוס והחזיר

חלק מהמזלות הסיניים צריכים להיות ערניים במיוחד להשפעות אסטרליות השבוע, במיוחד סוס ו חזיר. הם צפויים לחוות כמה קשיים או מכשולים להתגבר בימים הקרובים.

הסוס: היזהרו ממתחים יחסיים

למי שנולד במזל הסוס, מומלץ לעקוב אחר רגשותיו ויחסיו עם הסובבים אותו במהלך סוף השבוע הזה. ואכן, האסטרולוגיה הסינית חוזה כי אנשים אלה עלולים להיתקל במתחים עם יקיריהם, בין אם עם משפחה, חברים או בעבודה. לכן חשוב להשתמש בדיפלומטיה ובאמפתיה כדי להימנע מעימותים.

  • תקשורת: התמקדו בהקשבה ובהבנה במקום לנסות לכפות את רעיונותיכם.
  • רגשות: הישארו רגועים מול פרובוקציות ואל תיסחפו בכעס או תסכול.
  • דיפלומטיה: נסו למצוא פשרות כדי לפתור בעיות מבלי לפגוע ברגישויות.
באותו נושא :  הרמוניה אוהבת בסוף השבוע של 6-7 בינואר, מי הם המועדפים על פי האסטרולוגיה הסינית?

החזיר: היזהרו מהפתעות לא נעימות

מבחינת ילידי הסימן האסטרולוגי הסיני של החזיר, סוף השבוע יכול להיות מסומן באירועים בלתי צפויים או מצבים לא נעימים. מומלץ לאנשים אלה להישאר ערניים ולהיות מוכנים לכל תרחיש. הנה כמה טיפים לניהול טוב יותר של רגעים אלה:

  • ציפייה: נסו לזהות אירועים שעלולים ליצור בעיות והתכוננו בהתאם.
  • גמישות: הסתגל במהירות לנסיבות המשתנות כדי שלא תהיה מוצף.
  • אופטימיות: שמרו על ביטחון בעצמכם והאמינו ביכולתכם להתגבר על מכשולים אלה.

כיצד תוכלו להגן על עצמכם מפני השפעות שליליות?

בעוד שתחזיות אסטרולוגיות מסוימות עשויות להיראות מבשרות רעות, חשוב לזכור שגורלנו אינו חקוק בסלע. לכל אחד יש את הכוח לקחת אחריות על חייו ולהתמודד עם קשיים באומץ ובנחישות. אל תהססו לעקוב אחר ההמלצות לעיל כדי להימנע ככל האפשר מההשפעות המזיקות של השפעות אסטרליות אלה על סוף השבוע שלכם.

קמעות וקמיעות סיניים מסורתיים

בתרבות הסינית, ישנם גם מספר רב של חפצי מזל שמאמינים כי הם מגינים על בעליהם מפני ויברציות רעות ומושכים מזל טוב. אל תהססו להשיג אחד שיגביר את ההגנה שלכם בתקופה קשה זו.

הפעלת אנרגיה חיובית עם פנג שואי

פנג שואי, דיסציפלינה סינית בת אלפי שנים, שואפת ליצור הרמוניה בין האנרגיות הקיימות בסביבה היומיומית שלנו על מנת לשפר את תנאי החיים שלנו. בהתאם לעקרונות הפנג שואי, ניתן להפעיל מסוימיםעל מנת למשוך אנרגיות חיוביות ולהדוף השפעות שליליות, ניתן להשתמש בהם כדי ליצור אזורים בבית או במקום העבודה. נצלו את ההזדמנות לארגן מחדש את החלל שלכם באופן מועיל ותורם לרווחה.

לסיכום, כדאי לקחת בחשבון תחזיות אסטרולוגיות תוך התחשבות בכך שיש לנו את הכוח לשלוט בגורלנו. לכן חיוני להישאר אופטימיים ופרואקטיביים מול האתגרים העומדים בפנינו. ואל תשכחו: גם אם נראה שהכוכבים בלתי נלאים במרדף אחר מזלות מסוימים, אף אחד לא פטור מבעיות או ניסיונות. המפתח הוא לדעת איך להתמודד עם זה וללמוד מהחוויות האלה כדי לצמוח ולפרוח.

באותו נושא :  מי הפייבוריטים של הכוכבים ביום שלישי הקרוב ה-16?
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.