חוסר התאמה בין מזלות אסטרולוגיים: זוגות שיש להימנע מהם בספטמבר 2023

עבור חלק, ההשפעה של סימנים אסטרולוגיים על מערכות יחסים רומנטיות אינה מוטלת בספק. ואכן, כמה אסוציאציות של סימנים יכול להיות קשה יותר מאחרים וליצור חוסר התאמה. במאמר זה נסקור את המזלות האסטרולוגיים הזוגיים שצפויים להיתקל בקשיים הגדולים ביותר בספטמבר 2023.

חוסר התאמה בין שלטי אש לשלטי מים: תשוקה שיכולה להישרף במהירות

החודש נראה כי לזוגות המורכבים ממזל אש (טלה, אריה, קשת) ומזל מים (סרטן, עקרב, דגים) יש יותר בעיות. תחילת הקשר יכולה להתלקח במהירות, אבל אם שני בני הזוג לא נזהרים, זה יכול גם להתמוטט במהירות.

טלה וסרטן: שאיפות שונות

מצד אחד, טלה לוהט ופזיז כל הזמן שואף להתקדם בחייו של האדם ולמתוח את גבולותיו. מצד שני, סרטן רגיש ורגשי זקוק לביטחון ויציבות כדי לשגשג. הבדל זה יכול להקשות על התקשורת ואי הבנות רבות. זה ייקח סבלנות והבנה כדי לגרום למערכת היחסים הזאת לעבוד.

מזל אריה ודגים: חוסר איזון רגשי

בני מזל אריה, גאים ומוחצנים, אוהב להיות במרכז תשומת הלב. הם עשויים להרגיש דחויים או לא מובנים אם בן זוגם לא נותן להם את החיבה והמחמאות שהם צריכים. ניגוד בני מזל דגים, מופנמים ואמפתייםזקוקים לרוגע ופרטיות כדי לטעון את הסוללות שלהם., חוסר איזון זה בין שני בני הזוג עלול להוביל למתחים.

חוסר התאמה בין מזלות אדמה למזלות אוויר: קשר קשה ליצירה

חוסר התאמה בין מזלות אסטרולוגיים

בספטמבר 2023, זוגות שנוצרו על ידי מזל אדמה (שור, בתולה, גדי) ומזל אוויר (תאומים, מאזניים, דלי) עשויים גם הם להיתקל בקשיים בזוגיות שלהם. מכיוון שלשניים אלה יש צרכים שונים ותקשורת שונה, יצירת קשר חזק יכולה להיות מורכבת יותר.

מזל בתולה ודלי: סדרי עדיפויות שונים

הבתולה, מוקפדת ומאורגנת, מייחסת חשיבות רבה לתכנון ולציות. מצד שני מזל דלי, חדשני ועצמאי, מעדיף לבחון גישות חדשות וללכת בעקבות האינטואיציות שלו. סטייה זו של סדרי עדיפויות יכולה להוביל לחילוקי דעות תכופים ולהפוך את חייהם של בני הזוג למסובכים.

באותו נושא :  סכום יפה של כסף מגיע עבור 2 השלטים האלה, בסוף פברואר? הכוכבים אמרו את דברם

גדי ותאומים: צורך בביטחון לעומת הצורך בשינוי

גדי, זהיר ומציאותי, מבקש בראש ובראשונה לבנות חיים יציבים לו ולבת זוגו. מזל תאומים, לעומת זאת, הם סקרן ומסתגלתמיד מוכן לחקור את העולם ולהרבות חוויות., בגד גוף זה בין הצורך בביטחון לבין הצורך להשתנות יכול לעכב את התפתחותם של שני בני הזוג במערכת היחסים שלהם.

קדם תאימות על ידי טיפול במערכת היחסים שלך

שימו לב שכל זוג הוא ייחודי ושחוסר ההתאמה הזה אינו בלתי נמנע. כדי לנסות להתגבר על חילוקי הדעות הללו כדי להימנע מאכזבות מאהבה בספטמבר 2023, הנה כמה טיפים שכדאי ליישם:

  • הסתגל לצרכים של האחר: זה חיוני כדי להכיר את הציפיות והרצונות של השותף שלך, זה יאפשר לך למצוא איזון שיכבד את הדרישות של כל אחד.
  • תקשרו בפתיחות: הבעת רגשותיכם ושיתוף חששותיכם יעזרו לכם להבין טוב יותר ולפתור את הקשיים בהם נתקלים בני הזוג.
  • היו סבלניים ומבינים: ניתן להתגבר על מצבים מורכבים אם תקדישו זמן לשים את עצמכם בנעליו של האחר ולחפש פתרונות יחד.

לסיכום, גם אם כמה איחודים אסטרולוגיים עשויים להיראות פחות חיוביים בספטמבר 2023, עדיין ניתן להתגבר על מכשולים אלה על ידי עבודה משותפת כדי לבנות ולפתח את בני הזוג. כוכבי לכת הם לא הכל: המאמצים של שני בני הזוג והנכונות שלהם לעבוד באותו כיוון יכולים לעשות את כל ההבדל.

mm
פורסם על ידי Angela

אני מוקסם מאסטרולוגיה מאז ילדותי ואני כותב ב-roaster כדי לספק למשתמשי האינטרנט מידע איכותי.