חודש ינואר ישפיע לרעה על 2 המזלות הללו, על פי האסטרולוגים

תחילתה של שנה חדשה היא תמיד הזדמנות להתחיל מחדש, להניח את היסודות לתקופה מלאה בהצלחה ואושר. אבל עבור כמה סימנים אסטרולוגיים, חודש ינואר יכול להיות תקופה קשה, עם אתגרים ומכשולים להתגבר. במאמר זה, נחקור מדוע שני מזלות במיוחד יעמדו בפני זמנים קשים, על פי אסטרולוגים.

עונת מזל דלי מעמידה 2 מזלות אסטרולוגיים במבחן

החל מה-20 בינואר מתחילה עונת מזל דלי, תקופה שמביאה עמה טלטלה רגשית ותהיות. עידן זה חששות ו ירח חדש מזל דלי יסמן באופן שלילי שני מזלות:

מדוע סימנים אלה מושפעים לרעה?

שור ועקרב הם מזלות קבועים, מה שאומר שהם בדרך כלל מעדיפים יציבות ומתקשים להתמודד עם שינויים. עונת מזל דלי, נשלטת על ידי אורנוס, כוכב הלכת של חידוש ו נשפךלא מתאים להם במיוחד., מצבים בלתי צפויים או אירועים בלתי צפויים עשויים לערער את יציבותם ולגרום לתקופות של מתח עבור שני סימנים אלה.

מזל שור מול עונת דלי

אנשים שנולדו במזל שור יתמודד במיוחד עם תחושת חוסר ביטחון. עם השינויים הפתאומיים המתרחשים במהלך תקופה זו, ייתכן שהם יאבדו אמון בעצמם או להטיל ספק בדרך הרגילה שלהם לעשות דברים. ההיבטים הבאים יכולים להפוך את החודש הזה לקשה במיוחד עבור מזל שור:

  • מצוקה כלכלית
  • מתחים במערכות יחסים
  • פחד מהלא נודע וחוסר אנרגיה

על מנת לעבור את התקופה הסוערת הזו, בני מזל שור יצטרכו לנצל את המשאבים הפנימיים שלהם ולנסות להיות גמישים יותר באופן שבו הם ניגשים למצבים. זה חיוני לא להיות מוצף על ידי פחדים וחששות להאמין ביכולות של אחד.

תמיכה להתגבר על דיאטות אסטרולוגיות אלה

בני מזל שור יכולים לסמוך על משפחתם וחבריהם הקרובים שיעזרו להם לעבור את הזמנים הקשים האלה. תקשורת חששות וקבלת עצות מהימנות יכולות לעזור לילידים אלה להתמודד טוב יותר עם האתגרים שמציבה עונת הדלי.

באותו נושא :  האושר נמצא באופק עבור 5 מזלות סיניים, על פי התחזיות

עקרב בסערת ינואר

בשביל ילידי מזל עקרבתקופה זו תהיה מבחן כוח אמיתי., התהפוכות שמביאה איתה עונת מזל דלי עשויות להשפיע עליהם באופן עמוק יותר ממזלות אחרים, שכן לאנשים אלה יש בדרך כלל רגשות עזים ותשוקה מכלה לכל דבר שהם מתחייבים.

עקרבים יצטרכו להראות חוסן נפשי ו נחישות כדי להתגבר על המכשולים שיעמדו בפניהם בינואר, כגון:

  • ספקות מקצועיים
  • קונפליקטים אישיים
  • רגישות מוגברת לביקורת ולשיפוט

אסטרטגיות טובות לעבור את זה

כדי להימנע מסערות ולנווט בהצלחה את השלב הקשה הזה, עקרבים צריכים לשמור על קור רוח ולהימנע מלהיות מוצפים ברגשות שליליים. לקיחת צעד אחורה ממצבי סכסוך ואימוץ גישה רציונלית היא חיונית כדי לא להיקלע למערבולת של דרמטורגיה.

למרבה המזל, עקרבים ניחנים בכוח אופי גדול המאפשר להם להסתגל לכל מצב. על ידי ניצול משאבי הטבע שלהם, הם יכולים לצאת מנצחים מתקופה קשה זו.

מה לגבי שאר המזלות האסטרולוגיים?

בעוד שור ועקרב יצטרכו להתמודד עם היקום המאתגר במיוחד של ינואר, גם שאר המזלות של גלגל המזלות יחוו חודש מלא פיתולים וסיבובים ולקחים שיש ללמוד. עם זאת, חשוב לציין כי לכל שלט יש את שלו כוחות ו חולשותודרכו הספציפית להתמודד עם הבעיות בהן נתקלו.,

שמירה על ערנות מפני שינויים אסטרולוגיים

לא משנה היכן אנו נמצאים בגלגל המזלות, עלינו תמיד להיות מוכנים לניסיונות הבאים בדרכנו במהלך שנה.או עונה. שלב זה יכול להיות ההזדמנות המושלמת לצמוח ולפרוח, להכיר את עצמכם טוב יותר, ולהקשיב למסרים שהיקום שולח לכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.