זוהי השיטה הסודית להסרת השחור ממפרקי חדר האמבטיה והכיור

קל יותר להיפרד מאטמי סיליקון מהשחרים בחדר האמבטיה או סביב הכיור. בעיה נפוצה זו היא לא רק בעיה קוסמטית, אלא יכולה גם להפוך לקרקע פורייה לחיידקים ועובש. למרבה המזל, לאינסטלטורים יש שיטה סודית שתחזיר את המפרקים שלכם ללובן המקורי שלהם ללא מאמץ על אנושי. אם אתם מוכנים לגלות את הטריק הפשוט אך היעיל הזה, עקבו אחרינו במצגת זו של טיפים מעשיים לניקוי עמוק של מפרקי הסיליקון שלכם.

נלחמים נגד השחרה של מפרקי סיליקון

התסכול מוחשי כאשר אנו מתבוננים בהשחרה של מפרקי הסיליקון שהיו פעם ללא רבב בחדרי האמבטיה ובמטבחים שלנו. החשכה זו היא לעתים קרובות תוצאה של זמן ולחותמה שמוביל להיווצרות עובש ולכלוך אחר שנטמע בסיליקון, מה שהופך אותו ללא מושך ולפעמים אפילו קצת חשוד מבחינת היגיינה., למרבה המזל, ישנם פתרונות כדי להחזיר את המפרקים האלה לברק המקורי שלהם.

הטכניקה הבלתי ניתנת לטעות של אינסטלטורים

אז מה הסוד של אינסטלטורים להחזיר את הלובן של מפרקי הסיליקון? התשובה טמונה בשילוב של סודה לשתייה ומים. כל שעליך לעשות הוא ליצור משחה עם שני מרכיבים אלה ולמרוח אותו בנדיבות על המפרקים. מומלץ לתת לבצק לעבוד 15 עד 30 דקותתקופה שבה סודה לשתייה פועלת לפירוק לכלוך., לאחר זמן ההמתנה, קח מברשת שיניים ולשפשף בעדינות כדי לעקור שאריות מושחרות, ואז לשטוף כדי לחשוף את המפרקים כאילו התחדשו!

טיפים למניעה כדי לשמור על המפרקים ללא רבב

מניעה עדיפה על ריפוי! כדי למנוע חזרה של מפרקים מושחרים, הנה כמה טיפים מעשיים: אוויר חדר האמבטיה שלך, לנגב משטחים לחים לאחר השימוש, לשקול את השימוש מסיר לחות במידת הצורך ואל תהססו להגיש בקשה טיפול נגד עובש. מחוות פשוטות אלה יאפשרו לך ליהנות מהמפרקים המתוחזקים כראוי שלך למשך זמן רב יותר.

באותו נושא :  התנהגויות של ילד שמסתיר בעיה גדולה

מתי כדאי להיפרד מאטמי הסיליקון שלכם?

למרות תחזוקה שוטפת, מגיע הזמן שבו יש צורך להחליף אטמי סיליקון. שימו לב סדקים, דמעותאו ניתוק של מפרקי התמיכה. אם העובש נמשך למרות ניקוי נכון, כנראה שהגיע הזמן לשנות אותו. שקול את זה הזדמנות להתחיל שוב על בסיס בריא וליישם את טיפים מניעה ברגע אטמים חדשים מותקנים.

הודות לשיטת הסודה לשתייה, חדר האמבטיה והכיור שלכם יוכלו לחזור לניקיון הקודם שלהם. הטריק של אינסטלטור זה הוא לא רק קל ליישום, אלא הוא גם חסכוני ואקולוגי מאוד. הטיפול שתנקוט בתחזוקת אטמי הסיליקון שלך יבטיח את תוחלת החיים שלהם ויתרום להיגיינה הכללית של הפנים שלך.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.