וואטסאפ משנה צבע ומשתמשי האינטרנט לא אוהבים את זה

כאשר WhatsApp מחליטה לתבל את הדברים עם עיצוב חדשזה לא משאיר אף אחד אדיש., ואכן, היוזמה האחרונה של אפליקציית המסרים המיידיים המעוגנת היטב בחיי היומיום של מיליארדי משתמשים עוררה סערה. הסיבה? שינוי בולט בצבע המבטא – מכחול מסורתי לירוק בולט – וזה, שניהם על מכשירי iOS מאשר Android. מבחן עיצוב זה, שהחל לפני מספר חודשים, סולל את הדרך לבחירות הניתנות להתאמה אישית ולשינויי ממשק שבטוח יעשו רושם.

העיצוב החדש נבחן

כבר כמה חודשים ש וואטסאפ עסוקים ברקיחת מבט רענן על האפליקציה המפורסמת שלהם. בלב החידושים, טרנספורמציה כרומטית מפתיעה: הכחול הסמלי מפנה את מקומו לירוק חי. מטמורפוזה זו, המשתרעת על פני גרסאות iOS ואנדרואיד, עדיין נמצאת בשלב הבדיקה. לא מדובר רק בצבע – עיצוב מחדש מוסיף שטח לבן נוסף, ומספק חוויית משתמש רעננה ואוורירית יותר.

לוח צבעים הניתן להתאמה אישית

אוטונומיה קיצית הופכת למילת המפתח עבור חובבי וואטסאפ. ההבטחה? חופש מוחלט בבחירה של צבע הדגשה מתוך מגוון של חמישה גוונים אטרקטיביים: ירוק טבע, כחול שמיים, שחור עמוק, סגול מיסטי ואדום תשוקה. הרעיון ברור: להציע למשתמשים את האפשרות לעצב את האפליקציה בצלמם, לחוויה אישית ונעימה עוד יותר. בקרוב, כולם יוכלו לתבוע וואטסאפ שדומה להם, בצבע ובאופי.

שינויים מעבר לצבע

צבע הוא רק טעימה ממה שחדש. וואטסאפ גם מתכוננת לזעזע את עצם מבנה האפליקציה שלה. ה שורת התפריטים התחתונה וה-כותרת יישום יעבור שינויים משמעותיים לניווט אינטואיטיבי יותר ועיצוב מלוטש. עיצוב מחדש זה מבטיח להגדיר מחדש את השימושיות והאסתטיקה של ממשק המשתמש, ומאשר את מחויבותה של WhatsApp להישאר בחזית הטכנולוגיה ולענות על הצרכים המתפתחים של המשתמשים שלה.

תגובות מעורבות לשינוי

כמו בכל שינוי גדול, תגובות המשתמשים שונות. חלקם מוחאים כפיים לתחייה, משבחים את הרעננות שהובאה ואת ההתאמה האישית הנרחבת. אחרים, הקשורים לציוני דרך מסורתיים, מביעים את מורת רוחם מהירוק היומרני שמוצג כעת על מסכיהם. הפער הזה בין מחוללי השינוי לטהרנים של השעה הראשונה מהדהד את המורכבות שבסיפוק ציבור שהוא רחב כשם שהוא הטרוגני. עם זאת, שמחה שוררת בוואטסאפ, אשר, מודעת להימור, ממשיכה לשכלל את הממשק שלה כדי לכבוש סוף סוף את ליבם של מיליוני המשתמשים שלה.

באותו נושא :  7 טיפים לעצור השוואות ולהעריך מי אתה
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.