וואטסאפ, אין צורך לעשות זאת יותר עם הגרסה הבאה של האפליקציה

בעולם המהיר של אפליקציות המסרים, וואטסאפ מחדשת את עצמה כל הזמן כדי להציע למשתמשים שלה תכונות חדשניות ונוחות. החידוש האחרון, אשר מחכה בקוצר רוח, מבטיח מהפכה באופן שבו אנו מבצעים שיחות טלפון. אין עוד צורך לבזבז זמן על הוספת מספרים לפנקס הכתובות שלך לפני שתוכל לבצע שיחה. התכוננו לגלות את לוח המקשים החדש לחיוג ישיר, תכונה שתהפוך את WhatsApp לכלי מיידי ונגיש עוד יותר.

לוח מקשים בחיוג ישיר לשיחות בזק

וואטסאפ, ענקית המסרים אנדרואיד, עומדת להשיק מעודכן אשר יהיה משנה את כללי המשחק עבור משתמשים פעילים. ואכן, גרסת בטא 2.24.9.28 תכלול תכונה בשם חייגן ישיר מאפשר לך לחייג מספר ולבצע שיחה מבלי להוסיף אותו תחילה לפנקס הכתובות. זה יהיה לפשט אינטראקציות, במיוחד עבור אלה שמבצעים שיחות עסקיות תכופות או רוצים להגיע להיכרות חדשה במהירות.

היתרונות המרובים של חדשנות

זמן שווה כסף, הם אומרים, והתכונה הזו מוכיחה זאת. עם לוח מקשים חדש בחיוג ישירהחיסכון בזמן בשיחות מעולם לא היה קל יותר. זה מועיל במיוחד עבור אנשי מקצוע הזקוקים הגע ללקוחות במהירות או עמיתים מבלי לנווט בפנקס הכתובות שלהם. באופן דומה, עבור חיי היומיום, זה מקל על ביצוע שיחה מהירה כדי לקבל מידע או לבצע הזמנה.

להישאר רלוונטיים: מה השלב הבא ב-WhatsApp

החייגן הישיר הוא רק קצה הקרחון מבחינתשיפורים ב-WhatsApp. משתמשים נלהבים של הפלטפורמה יכולים גם לצפות לגלות סמל חדש זה יוסיף נופך של רעננות לאפליקציה. בנוסף, עדכוני סטטוס והוספת סמלים חדשים ליד אימוג’ים נמצאים גם הם בקנה, ומבטיחים לשפר עוד יותר את חוויית המשתמש באחת מאפליקציות המסרים הפופולריות בעולם.

אוהדים של טכנולוגיה ותקשורת יעילה, לשמור את העיניים שלך דבוק לאפליקציה שלך! WhatsApp עומדת להעניק לכם חוויה מיידית ואינטואיטיבית עוד יותר, ולבסס את מעמדה המוביל בשוק המסנג’רים. עם תכונות כמו החייגן הישיר ועוד בעתיד, העתיד מתעצב להיות מלא חידושים.

באותו נושא :  בגדים, באיזו תדירות אתה צריך ללבוש אותם לפני כביסה אותם על פי מומחים
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.