ה-28 חושף קישורים קארמתיים ל-5 מזלות אסטרולוגיים, צפו למפגשים מדהימים

סמן את לוחות השנה שלך! ה 28 הוא יותר מדייט, הוא דלת לקשרים רוחניים. בשביל חמשת המזלותהוא מכריז., מפגשים קארמתיים שיכול לעצב גורל. תן לנו להדריך אותך דרך הבטחה זו של מפגשים מדהימים.

תפקידו של מספר 28 באסטרולוגיה

באסטרולוגיה ובנומרולוגיה, כל מספר נושא רטט יחיד, המטביע משמעויות ואנרגיות עמוקות בחיי היומיום שלנו. ה גיליון 28 מסמן סינתזה של דינמיות אלוהית, המשלבת את המנהיגות והעצמאות של מספר 1 (2+8=10, 1+0=1) עם האינטואיציה והרגישות של מספר 2. עבור הישות המתואמת עם היקום ביום זה, ה-28 לחודש יכול לעורר קשרים קוסמיים בלתי מוסברים, שסביר להניח שיעוררו קישורים קארמתיים.

תאריך זה פועל כ פורטל אנרגיה שמעצים אינטואיציות וחושף סינכרוניות. היא מקדמת את עיגון הנשמות בהווה תוך שהיא מאפשרת להן לשאוב מחוכמה עתיקה. המזלות האסטרולוגיים מתקשרים באופן מובהק עם תדרים אלה, מצפים לאירועים יחסיים רבי עוצמה, מהולים בקארמה של העבר.

טלה: נקודת מפנה אנרגטית

נחושים ואימפולסיביים, בני מזל טלה יתחילו את ה-28 בחודש עם צמא להתחדשות. זהו יום שבו העבר יצטרף להווה, יחשוף קשרים קארמתיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם. בני מזל טלה מוזמנים לקבל את הגילויים הללו באומץ, מה שעשוי בהחלט להוביל אותם להגדיר מחדש את מסלול חייהם. נטייה מיוחדת זו לפעולה תעזור להם לנצל הזדמנויות קארמתיות אלה כדי להניע שינוי משמעותי בחייהם.

המומנטום האנרגטי של היום הזה תואם באופן מושלם את התעוזה האופיינית למזל טלה. לכן זהו זמן אידיאלי להתחבר מחדש עם נשמות משמעותיות, שנפגשו בזמנים אחרים. מפגשים מסוכנים לכאורה יכולים להתברר כמכריעים ולספק כיוונים ולקחים החיוניים להתפתחותם.

שור: הזמנה להתבוננות פנימית

שוורים, הידועים בשלהם פרגמטיות ונחישותימצאו את עצמם מוזמנים לחקור תחום אחר לגמרי של הווייתם ב-28 לחודש., תאריך זה דוחף אותם לעבר התבוננות פנימית, חלון פתוח לזיכרונות קבורים, מהדהד עם האנרגיות הקרמתיות שחוצות את מסך הזמן. לכן, זה הופך להיות חיוני להקשיב בשקט ללחישות של הנשמה.

באותו נושא :  הירח המלא של יום שבת, 22 ביוני במזל גדי יפריע מאוד לשלושת המזלות האסטרולוגיים הסיניים הללו

עבור ילידי מזלות אדמה אלה, זוהי הזדמנות להתחבר מחדש לקשרים ישנים, להרגיש ולקבל את לקחי העבר. יציבותו של מזל שור יכולה להתערער, אך בכל זאת, מושרשת בפרספקטיבה שמעריכה צמיחה. היזהרו ממפגשים בלתי צפויים לחלוטין אך מוכרים באופן מוזר; הם יכולים לחשוף חברים מגלגולים קודמים או לחפור חובות קארמתיים שזקוקים לפיוס.

מזל תאומים: חיבור נקודות העבר

מזל תאומים, מזל אוויר הנשלט על ידי השכל, ייחשף לזיכרונות מדהימים ב-28 לחודש. סקרנותם המולדת וצמאונם לידע יקדמו מודעות ל דפוסים חוזרים שמעצבים את הקריירה שלהם. היום מזמין ניתוח מעמיק של העצמי, תוך התחקות אחר הקשרים בין מפגשי החיים הנוכחיים לבין הקיום הקודם.

צפו לדיאלוגים בלתי צפויים שעלולים לעורר ידע פנימי מוסווה זה מכבר. זה, בתורו, יוציא לאור חברויות ושיתופי פעולה קארמתיים, שנבחרו הרבה לפני הלידה. ה ג'מיני יהיה עליו להשתמש בזריזותו המנטלית כדי לפענח מסרים וצירופי מקרים, ובכך לאפשר את הופעתה של חוכמה עמוקה ואת פירוקם של קונפליקטים ישנים.

סרטן: התחדשות ורגשות

עבור בני מזל סרטן רגישים, ה-28 מגלמים עלייה רגשית שעשויה להוביל אותם חזרה למקור רגשותיהם העמוקים. לעתים קרובות בחיפוש אחר ביטחון ונוחות רגשית, הם יגלו כי החיפוש הזה קשור קשר הדוק יחסי אבות. זהו זמן של טיהור רגשי, של ריפוי רוע ישן, לטובת גילויים קארמתיים.

המפגשים המצוינים ביום זה יכולים להשפיע בעוצמה על המסע הרגשי של מזל סרטן. רדוף על ידי החזקות מהעבר, השני8 מציע הזדמנות למזל סרטן לאמץ באופן מלא את הקשרים הללו, לעצב אותם שוב בתבנית של רוך ואהבה, ובכך לסלול נתיב לשלווה פנימית ולשמחה חדשה.

אריה: כוחם של מפגשים מקריים

מלכותי ותמיד מחפש הכרה, האריה ימצא את עצמו מסונוור מעוצמת הסינכרוניות של ה-28. ביום זה נראה את הרחבת המעגל החברתי שלהם ואת ההפגנה שלהזדמנויות פוקחות עיניים. לפי גודל טבעם, הם עשויים למשוך אנשים שמילאו תפקיד מרכזי בחייהם הקודמים.

באותו נושא :  בתחילת מרץ, אירוע בלתי צפוי יהפוך את חייהם של 3 מזלות על פיהם

זוהי אצילות רוחו של אריה שיעמדו למבחן, יאותגרו להטמיע את לקחי המפגשים הללו. תהיה להם הזדמנות לחשוב על תפקידי המנהיגות שהם הצליחו לקחת על עצמם וכיצד הם יכולים להמשיך לעורר השראה ולהוות דוגמה לאחרים. ה-28 בחודש יכול לייצג את האיחוד מחדש של חברי להבות תאומות ואת לידתם מחדש של שיתופי פעולה עוצמתיים.

צפו לקשרים אלוהיים

חיזוי אירועים קארמתיים אינו מדע מדויק, אבל כמה תרגולים יכולים לעזור לקדם בברכה טובה יותר את הרגעים הנדירים האלה. צפה סימני היקוםרצפים דיגיטליים, מפגשים בלתי מוסברים ואפילו חלומות שנדמה כי הם נושאים מסר.: פתח את דעתך ואת לבך; הישאר ערני לרגשות ולזיכרונות שצצים באופן ספונטני.

על מנת לכבד פגישות קוסמיות אלה, צרו מרחב מקודש של מדיטציה ושקט – מקלט להקשיב להדרכה הפנימית שלכם. טפחו בכוונה הכרת תודה לאנשים שחוצים את נתיבכם. כל מפגש, במיוחד אלה שה-28 לחודש יוציא לאור, טומן בחובו את הפוטנציאל לחשוף פיסה מהמסתורין הגדול של נשמתכם.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.