השבוע של 5 עד 11 בפברואר הולך ללכת רע מאוד עבור אלה 4 סימנים אסטרולוגיים

הכוכבים וכוכבי הלכת לא יסתדרו לטובה לכולם במהלך השבוע של 5-11 בפברואר. ואכן, כמה סימנים אסטרולוגיים צפויים לחוות זמנים קשים בתקופה זו. גלה מהם ארבעת הסימנים הללו שיצטרכו להיות זהירים וזהירים במיוחד בימים הבאים.

טלה: שבוע מלא מלכודות

מזל טלה הוא המזל הראשון של האש וסמל האנרגיה, והוא אחד המזלות שיסבלו את זעמם של הכוכבים במהלך השבוע הזה. ואכן, מספר אלמנטים מצביעים על כך שהשבוע יהיה מגביל עבור אנשים שנולדו תחת סימן זה. הנה כמה דברים שכדאי להתמקד בהם:

 1. עבדו על עצמכם: במהלך תקופה זו, כמה תכונות שליליות עשויות לצוץ מחדש. כדי להימנע ממתח מיותר עם הסובבים אותם, בני מזל טלה יצטרכו ללמוד לתעל את רגשותיהם, במיוחד את האימפולסיביות הטבעית שלהם.
 2. הסתגלות לשינויים בלתי צפויים: ילידי מזל טלה אוהבים לשלוט ולצפות מצבים. עם זאת, השבוע מבטיח להיות מלא הפתעות ואירועים בלתי צפויים. אז תצטרכו להיות מוכנים לשחרר ולהיות גמישים.
 3. שימו לב להוצאות: עונת מזל דלי אינה תורמת להשקעות גדולות עבור ילידי מזל טלה. עדיף לחכות לימים טובים יותר כדי לצאת לפרויקטים פיננסיים גדולים.

מילות מפתח: עבודה עצמית, אימפולסיביות, הפתעות, הוצאות, כספים

סרטן: רגע רגיש

מזל המים השני וסמל הרגשנות, מזל סרטן יעבור תקופה עדינה במהלך השבוע הזה. ילידי סרטן יצטרכו לקחת הרבה מרחק והבחנה כדי להימנע מלשקוע במלנכוליה. הנה כמה טיפים לניווט בתקופה מורכבת זו:

 1. ניהול הרגשות שלך: חשוב שבני מזל סרטן לא ירשו לעצמם להיות מוצפים ברגשותיהם במהלך השבוע הזה, על ידי ניסיון לקחת צעד אחורה ולשים מצבים בפרספקטיבה.
 2. התחברו מחדש לסובבים אתכם: בני משפחה וחברים הם בעלי ברית יקרים עבור ילידי סרטן בזמנים רגישים אלה. הם יכולים לסמוך עליהם שישתתפו בצערם וימצאו נחמה.
 3. לחשוב על עצמך: חלק מילידי סרטן נוטים לרצות לעזור לכולם במהלך השבוע המסובך הזה. ובכל זאת, חשוב לא לשכוח את עצמכם ולדאוג גם לעצמכם.
באותו נושא :  מולד הירח של 13 בנובמבר 2023, 5 המזלות המושפעים ביותר על פי הכוכבים

מילות מפתח: רגשנות, מלנכוליה, פמליה, משפחה, רווחה

עקרב: עימות

מזל המים השלישי וסמל התשוקה, מזל עקרב, יהיה כמרקחה במהלך השבוע הזה בין התאריכים 5-11 בפברואר. ילידי מזל עקרב יצטרכו להכפיל את מאמציהם להתגבר על האתגרים שיבואו בדרכם. הנה כמה דרכים לעשות זאת:

 1. הישארו ממוקדים ביעדים שלכם: כדי להימנע מלהיות מוטרדים ממכשולי השבוע, עקרבים צריכים להתמקד במטרות ארוכות הטווח שלהם ובמוטיבציה שלהם.
 2. קבל פשרות: ילידי מזל עקרב אוהבים להיות צודקים, אבל השבוע הזה יבקש מהם להרפות ולקבל ויתורים כדי להתקדם בחייהם האישיים והמקצועיים.
 3. היו סבלניים: עקרבים ידועים בצד האימפולסיבי שלהם, אבל זה חיוני שהם ילמדו לתעל את האנרגיה הזו כדי שהם לא ימהרו דברים בתקופה קשה זו.

מילות מפתח: מטרות, פשרה, ויתור, סבלנות, אימפולסיביות

גדי: תחת לחץ

מזל האדמה האחרון וסמל ההתמדה, מזל גדי מתמודד עם הר של אחריות ואתגרים במהלך השבוע הזה. הלחץ יהיה מוחשי, וילידי מזל גדי יצטרכו לגייס את כוחם הפנימי כדי להחזיק מעמד. הנה כמה טיפים לניהול הלחץ הזה:

 1. ארגן וקבע סדרי עדיפויות: לנוכח ריבוי המשימות שיש לבצע, בני מזל גדי יצטרכו ללמוד לתעדף את המטרות שלהם ולתכנן את לוח הזמנים שלהם על מנת להימנע מלהרגיש מוצפים.
 2. נציג: ילידי מזל גדי נוטים לעתים קרובות לרצות לעשות הכל בעצמם, אבל השבוע, זה חיוני לדעת איך להקיף את עצמך עם אנשים ולבקש עזרה של יקיריהם או עמיתים בעת הצורך.
 3. למדו לשחרר: להיות תובעניים מעצמכם כמו בני מזל גדיזה לא הולך להיות מעייף בטווח הארוך. חשוב להם ללמוד להתענג על הצלחותיהם ולקבל את חוסר השלמות של מצבים מסוימים.

מילות מפתח: ארגון, אחריות, האצלת סמכויות, לחץ, שחרור

לסיכום, טלה, סרטן, עקרב וגדי יעמדו למבחן במהלך השבוע הזה בין התאריכים 5-11 בפברואר. עם זאת, הם יכולים לסמוך על כוחם הפנימי ועל הסובבים אותם כדי לעבור תקופה קשה זו, במיוחד על ידי ביצוע העצות שניתנו עבור כל אחד מהסימנים שהוזכרו.

באותו נושא :  תכונות האישיות הדומיננטיות הקשורות לכל מזל אסטרולוגי
mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.