השבוע שבין ה-24 ל-30 ביוני מבטיח להיות שבוע שמח עבור 5 המזלות האסטרולוגיים הללו.

לאסטרולוגיה יש לפעמים זמנים טובים עבורנו והשבוע של 24 עד 30 ביוני מגלם בבירור זמן של שמחה על סימנים מסוימים. גלה את חמשת הנבחרים של גלגל המזלות אשר יושפעו על ידי גל של אושר וסיפוק, המכריז על רגעים מתוקים וזוהרים במיוחד.

שמחת החיים משתלטת על מזל תאומים

בעיצומו של שבוע ניצחון זה, ג'מיני להציג חיוך ש
לא עוזב את שפתיהם. מושפעים לטובה מתנועות כוכבי הלכת, במיוחד מרקורי, השליט התקשורתי שלהם, הם נהנים מזרימה של אנרגיות חיוביות המעניקות להם בהירות מנטלית וקלות בחילופים שלהם. זהו זמן אידיאלי לחזק את הקשרים החברתיים שלהם ולהעז לפגוש אנשים חדשים, להזין את הצמא שלהם ללמידה ושיתוף.

בין אם במישור המקצועי או האישי, מעודדים מאוד פעילויות קבוצתיות – חשבו על גיבוש צוות, טיולים עם חברים או סדנאות יצירה. חוויות אלו יחזקו את הביטחון של בני מזל תאומים בעצמם ובאחרים, ובכך ייצרו מעגל מוסרי של אושר והגשמה. זה הזמן המושלם לטפח אופטימיות קורנת!

מאזניים מוצא את האיזון המושלם שלו

עבור חברינו בני מזל מאזניים, השבוע הזה מחייך אליהם במונחים שלשיווי משקל והרמוניה. הכוכבים מציעים להם את ההזדמנות לבנות ולגבש יסודות יחסיים מוצקים. ונוס, כוכב האהבה, זוהר ומציב את הרומנטיקה בחזית. דייטים וערבים עם חברים יהיו מנוקדים בצחוק ושותפות.

לבני מזל מאזניים מומלץ להיות פתוחים לפשרות ולהמשיך להתמקד בהקשבה, שהיא עמוד התווך של יציבותם הפנימית. בכך הם ימשכו אנשים בעלי ערך וישמרו על כך הרמוניה זוהר. אזנו בין חיי העבודה והחברה שלכם כדי למקסם את ניצוץ האושר.

מזל קשת מכוון ישר לאושר

מזל קשת ההרפתקני מתכונן לאמץ שבוע של הזדמנויות ושאיפות מוצלחות. יופיטר, הנדיב, מרחיב את ברכותיו ופותח את הדלת לסיכויים מעשירים, שניהם על מקצועי כמו גם אישי. קידום מיוחל או פרויקט נועז יכול סוף סוף לראות אור יום ולהציע סיפוק רב למזל קשת.

באותו נושא :  ביום שני של ניצחונות אישיים (15 בינואר), השלטים הסיניים הללו ישיגו את מטרותיהם

הכוכבים מייעצים להם לחשוב מחוץ לקופסה ולצלול להרפתקאות, בין אם מטאפוריות או מילוליות. בין אם זה טיול בלתי צפוי או התחלה של תחביבים חדשים, המוח הסקרן של מזל קשת יתוגמל. זה הזמן עבורם לכוון למטרת האושר שלהם בדייקנות.

מזל דלי טובל באוקיינוס של שלווה

מזל דלי, המביט לעתים קרובות אל העתיד, יכול לצפות להפוגה מבורכת מסערת רעיונותיו החדשניים. זה זמן טוב עבור ההדקהנפש המשוחררת מאילוצי השגרה, שבה שקט נפשי מזמין את עצמו ומתמיד., סוגריים נפתחים, ומאפשרים לך לטעון את הסוללות שלך ולקחת צעד אחורה ממצבים יומיומיים.

השראה מתערבבת עם מנוחה, ופותחת את הדלת לעידן של יצירתיות. בני מזל דלי ימצאו דרכים חדשות לבטא את זהותם הייחודית, בין אם באמצעות גישות אמנותיות ובין אם באמצעות חידושים הקרובים לליבם. ההזמנה מורחבת למזל דלי לקבל את פני השבוע הזה בשלווה בטוחה.

מזל דגים שוחה עם מזל וביטחון

רכות המים הקוסמיים מלטפת השבוע את האינטואיציות של בני מזל דגים, ומדגישה את הקשר הרגשי שלהם עם היקום. ה חלומות ניתן להעצים, בעוד העצה האינטימית של הקול הפנימי שלהם מקבלת בהירות ועוצמה. זה חכם עבור מזל דגים להשתהות להקשיב להם, האינטואיציה שלהם פועלת כמדריך בטוח לשמחה וסיפוק.

הזרם שלאנרגיות חיוביות גם מגביר את הביטחון העצמי שלהם, מה שהופך אותם פתוחים יותר ומסוגלים לנצל הזדמנויות שנקרו בדרכם. אינטראקציות חברתיות נוגעות בהילה נדיבה זו, ומאפשרות חילופי דברים כנים ועמוקים. מזל דגים צריך לאמץ את השבוע הזה בביטחון מחודש, ולסלול את הדרך לחוויות מאושרות יותר.ובלתי נשכח.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.