השבוע נראה חיובי עבור 3 סימנים סיניים, לאילו אירועים לצפות?

באסטרולוגיה הסינית, כל שנה משויכת לבעל חיים על פי לוח השנה הירחי. לכל מזל יש מוזרויות משלו ואת רגע התהילה שלו במחזור גלגל המזלות. השבוע הזה יהיה מבשר טובות במיוחד עבור אלה שנולדו תחת המזלות של הדרקון, הנחש והעז. בדוק למה לצפות בימים הקרובים עבור מזלות מזל אלה.

הדרקון: הזדמנויות קריירה באופק

עבור הדרקון המלכותי, השבוע הזה מתעצב להיות זמן נהדר לזרוח באופן מקצועי. עם סיכוי גבוה להצלחה בכל מה שהוא מתחייב, הוא יידע לנצל את ההזדמנויות שנקריות בדרכו. האנרגיה חסרת הגבולות של הדרקון והשאפתנות הטבועה בו יהיו בלתי מוגבלות במהלך ימים משמחים אלה.

לפתח את הכישורים שלך

השבוע הזה יהיה אופטימלי ללמוד דברים חדשים כדי להגדיל את הכישורים המקצועיים שלך. מתכננים התמחות או הכשרה? אל תהססו להירשם כי אתם בהחלט תצאו מרוצים ומסופקים.

קחו יוזמה

זכרו לסמוך על האינסטינקטים שלכם ולקבל החלטות אמיצות שעשויות להשתלם. חוש הריח הטבעי שלכם יתעצם בתקופה זו והבחירות האסטרטגיות שלכם יהיו נכונות.

הנחש: שבוע של אהבה

אמיץ ונחוש, הנחש הוא כובש בתחום הרגשות. השבוע הזה מבטיח להיות זמן טוב לחוות ולשתף רגעים אינטנסיביים של שותפות עם החצי השני שלכם. זוגות ייצאו חזקים יותר מהתקופה הקסומה הזו, בעוד שלרווקים יהיו מפגשים נהדרים בפרספקטיבה.

אמון ברגשות שלך

עבור הנחש, יהיה חשוב לתת ללב שלך לדבר ולתת דרור לרגשות שלך במהלך השבוע החיובי הזה. הרגשות שלך ינחו אותך בדרך לאושר והגשמה סנטימנטלית.

לחיות בתשוקה

עם האינטואיציה האגדית שלו, הנחש יהיה יוזם באהבה, מגלם חושניות ומחויבות. אל תהססו לחלוק את הרצונות והחלומות שלכם עם בן או בת הזוג שלכם או עם האנשים שיחצו את דרככם אם תהיו רווקים.

באותו נושא :  סוף השבוע הולך להיות קשה רגשית עבור 2 המזלות הללו, על פי האסטרולוגיה הסינית

La Chèvre: דחיפה של אנרגיה כדי להתמודד עם האתגרים של חיי היומיום

יצירתי ופציפיסט, העז בדרך כלל אוהב לטפל בסובבים אותו ולטפח חברויות ומשפחה. בשבוע מיוחד זה, היא תראה את רמות האנרגיה שלה עולות במידה ניכרת, מה שיאפשר לה להתמודד עם מכשולים בקלות רבה.

ניהול יחסים בינאישיים

עם עירוי זה של אנרגיה, העז תצליח לשמור על אקלים הרמוני בתוך ביתה ותנהל במיומנות את המתחים הבלתי נמנעים של חיי היומיום. יכולתה ליישב חילוקי דעות תודגש.

כניסה לתקופה דינמית

השבוע הזה יסמן אפוא את תחילתו של שלב אנרגטי במיוחד עבור העז. התעצמות מחודשת זו תאפשר לה להתגבר על המכשולים בהם היא נתקלת בחייה ולהפיח חיים בפרויקטים האישיים שלה.

בונוס: ראש השנה הסיני ממש מעבר לפינה

עבור כל המזלות, השנה מבטיחה להיות מלאה פיתולים וסיבובים. כאשר אנו מתקרבים לראש השנה הסיני, חשוב לקחת בחשבון את ההשפעות האסטרליות שקובעות במידה רבה את גורלם של אנשים שנולדו תחת כל מזל. הרטטים הקוסמיים מבשרים נקודת מפנה בקיומנו, עם הגעתה של שנה חדשה מלאה בתקווה והתחדשות.

לחיות כל רגע במלואו

בין אם זה עבור ילידי הדרקון, הנחש או העז, הדבר החשוב יהיה ליהנות באופן מלא מכל רגע נוכח במהלך השבוע הצבעוני הזה. על ידי מתן הטוב ביותר שלך ולהישאר מיושר עם הערכים שלך, אתה יכול להבטיח שאתה עובר את הימים המבורכים האלה עם הצלחה ואושר.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.