הרגלים אלה הם סוד האושר על פי המחקר של הרווארד

חיפוש כמעט אוניברסלי, אושר הוא נושא מחקר שובה לב ומורכב המעסיק את מוחם של חוקרים רבים. לעתים קרובות עניין של התבוננות פנימית אישית, זה גם נושא למחקר מדעי נרחב, כולל זה של אוניברסיטת הרווארד הנודעת. מחקרים אלה, אשר בוחנים התנהגויות אנושיות בחיפוש אחר רווחה, חושפים הרגלים מרכזיים שיכולים להשפיע על האושר היומיומי שלנו ולשנות באופן חיובי את חיינו.

המחקר של הרווארד באור הזרקורים

המחקר של הרווארד על אושר היא לא עבודה של הרגע האחרון. הוא משתרע על פני תקופה ארוכה של זמן, המשקף את המחויבות העמוקה של המוסד להבנת הדינמיקה של רווחה. תוך התמקדות בהרגלים יומיומיים שונים, חוקרים באוניברסיטה יוקרתית זו חקרו לעומק את השפעתם על תחושת אושר. פענוח הרגלים אלה נועד להאיר את דרכנו לחיים מספקים יותר.

התמקדות ביחסי אנוש

מערכות יחסים נמצאות בלב המחקר, ונותנות הצצה עד כמה האינטראקציות שלנו משפיעות על רמת האושר שלנו. לקחת רגע כדי להעריך את התפקיד שלנו במערכות היחסים החברתיות שלנו, או להציע זמן לשיחות מזדמנות, הם פרקטיקות המודגשות על ידי הרווארד כמועילות. הכבוד ותשומת הלב שאנו מקדישים לאנשים שעובדים איתנו על בסיס יומיומי יכולים ליצור השפעות חיוביות מדורגות.

ה חסד הוא מתעלה לסגולה טרנספורמטיבית על ידי לימוד, לא פחות מאשר התנדבות, מה שמרמז על כך שעל ידי נתינה, אנו מעשירים את עצמנו. באופן דומה, מעשה הפגיעות, רחוק מלהיות חולשה, נתפס ככוח המזמין אותנטיות רבה יותר ומחזק קשרים. לדעת לבקש סליחה היא תכונה נוספת של ענווה שיש לה השפעה ישירה על תחושת הרווחה שלנו.

החוצפה של להיות עצמך: פגיעות והכרה

להיות עצמך ולהכיר בטעויות שלך עם התנצלויות כנות הוא מזור אמיתי עבור הנשמה, הן עבור מי שמבטא אותם והן עבור מי שמקבל אותם. אימוץ התנהגויות אלה מוביל לשיפור ניכר במצב הנפשי שלנו ובמערכות היחסים שלנו.

באותו נושא :  הנה השיטה לאתר אדם מבלי שהוא ידע באמצעות הטלפון שלך

סקרנות ואהבה: העשרת חיי היומיום

סקרנות, רחוקה מלהיות רק גירוי אינטלקטואלי בריא, משמשת גם גשר לאחרים, מקדמת פתיחות וגילוי הדדי. היא קשורה קשר הדוק לאושר בכך שהיא הופכת אותו לנגיש יותר. ומעל לכל,המחקר מדגיש את החשיבות של הבעת אהבהבטענה כי תחושה זו, כאשר היא משותפת בגלוי, מגבירה את רווחתנו.,

לבסוף, כדי להשלים את התמונה של הרגלים מקדמי אושר, המחקר מזכיר את תודה. תחושה זו, כאשר היא באה לידי ביטוי באופן קבוע, מסייעת לחזק את הקשרים בינינו ולהזין את שביעות הרצון הפנימית שלנו.

הרגלי האושר: סינתזה מאירת עיניים

לפיכך, המחקר של הרווארד נותן לנו הצצה למערכת של פרקטיקות מועילות, תוך הדגשת השפעתם החיובית על רווחתנו. זה מזמין אותנו לחשוב על הכוח של הפעולות היומיומיות שלנו ואת העמדות בחיפוש אחר חיים מאושרים. כאשר אנו מנהלים את חיינו הקדחתניים, שמירה על הרגלי מפתח אלה בחשבון יכולה להיות הסוד לאושר מתמשך ועמוק.

mm
פורסם על ידי Ruben

אחראי על מדור מבחנים ואתגרים. הניסיון שלי כפסיכולוג מאפשר לי לספק ניתוח והסברים לגבי הבחירות שלך במבחנים באתר זה.